nasiona marihuany

Outdoor 2019. Pestki z OS-ów plus kilka innych.

Wyszukiwarka Forumowa:

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Witam serdecznie haszyszowców!


Obiecałem fotorelacje w kilku open seedach, więc muszę się wywiązać, nie mam wyjscia :)
Dlatego ta fotorelacja, jak i cały outdoor 2019 będzie opierał się właśnie na wygranych pestkach + kilku kupnych jak i kilku moich.


Ogólnie będę chciał pokazać następujące odmiany:


Open seed @_FINEASZ_ :
White Widow auto


Open seed @deuter :
Frost 6
Big Shaman
Serious 6 x Great White Shark auto


Open seed @GanjaChangeMyMind :
Ulduz X Royal Dane x Wild Pakistan x Royal Dane x Purple Maroc x Girl Scout Cookies
Super Early x Serious 6 x Hindu Kush
Super Early
Mix reg auto


GGS :
Amnesia Haze x Hindu Kush
White Widow x Power Plant
Purple Maroc x Amnesia Haze x White Widow


Open seed @KiedysSieOgarne
Mix reg


Beebook :
Jamaican Dream x BS x Sugar Haze x BS auto


Warr:
JackBerry x Master Sativa x Sour Diesel Haze auto reg


Pestki znalezione w zeszłorocznych krzakach:
Amnesia XXL auto
No Name


—————


Ziemia i nawozy:
100% spotowa


Starałem się wyszukać dobrej, ciemnej, w miejscu gdzie rosną pokrzywy. Podczas przekopywania mozna było zobaczyć w glebie dużo rosówek.
Na początku kwietnia dołki przekopane z dwoma garściami dolomitu + 1,5 garści azofoski + 2 garście obornika bydlęcego granulowanego na dołek, na początku maja ponownie przekopane z 1,5 garści dolomitu + 1,5 garści obornika bydlęcego granulowanego.
Na weg dokończę chyba opakowanie tego obornika, podsypując od czasu do czasu, a na flo planuje podsypywać sypkim Astvitem, może Bat Guano jak Astvit nie będzie dawał rady, plus jakieś skórki banana na sam koniec ( chyba że szanowni forumowicze doradzą mi coś innego ). Do kubeczków z sadzonkami dodana 1/4 łyżeczki mikoryzy Great White.


—————


Początki w tym roku bardzo trudne. Pogoda jaka jest każdy widzi. Na samym początku zacząłem z automatami żeby mieć palenie na wakacje, jednak dostały w piz*e, najpierw kilka nocy przymrozki, potem deszcze że zrobiło się małe bagienko, ale jakoś zyją lecz wyglądają słabo, są poturbowane i nie wiem czy coś z nich będzie ( auto to auto - takie warunki odbija się na plonie ), na wszelki wypadek dosadziłem jeszcze pare auto. Wyrwałem jednego DuckFoot auto Beeboka, który najsłabiej rósł przez te mrozy, oraz jednego Maroc x AK47 od F2Seeds, który od samego początku rósł bardzo słabo. Jeden Ulduz od Gandziorka nie wykiełkował, a jeden Super Early x Serious 6 x Hindu Kush rownież od Gandziorka padł ofiarą jakiś leśnych drapieżników. Szkoda, bo bardzo ładnie szedł w górę, na szczęście mam jeszcze jedno nasionko. Pestki wrzucane do wody na 24h,potem do kubeczków z ziemią i mikoryzą, ale kilka pestek poszło bezposrednio do ziemi na spota! O dziwo, większość powychodziła ale malutkie zostały skatowane przymrozkami, zobaczymy co z nich będzie.
W zeszłym roku wygrałem Purple Maroc x Amnesia Haze od Grzesia, ale dalem ciała bo krzaczki zostały zniszczone przez zwierzynę, nawet nie zdązyłem nic pokazać, więc w tym roku kupiłem tą oto odmianę wzbogaconą White Widowem;), i traktuję ją jako honorowe rozliczenie sie z open seedem, mam nadzieje ze @grzes mi to uzna i wybaczy :)
Częsć odmian już na spocie, część nadal kiełkuje, planuje tak do początku czerwca, ile dam radę tyle będzie, stawiam na różnorodność odmian, część pestek które się sprawdzą a mi zostaną, wykorzystam za rok, leżą sobie bezpiecznie w lodówce.


Kilka zdjęć:


GGS Purple Maroc x AH x WW #1 :













@_FINEASZ_ White Widow auto #1 ( ok 2,5 tyg ):












@_FINEASZ_ White Widow auto #2 ( ok 2,5 tyg ):










Beebook Jamaican auto ( ok 2,5 tyg ):










GGS Amnesia Haze x Hindu Kush ( ślimaki zrobiły sobie małą uczte ):










GGS White Widow x Power Plant ( ten strasznie zółty, nie wiem czemu, może dlatego że u niego bagienko największe ):










@deuter Big Shaman ( prawdziwy twardziel, kiełkowany bezpośrednio na spocie, zaraz po wyjściu taki malutki skatowany przymrozkami aż listki i łodyga zrobiła się fioletowa, spisałem go na straty i wyrwałem żeby dołka nie zajmował, lecz mi sie jakoś szkoda go zrobilo ;) i zakopałem go w ziemi obok. Po paru dniach przychodze, patrze on rośnie :) i to ładnie, wiec podsypalem dolomitem i obornikiem plus szczyptą azofoski. Za tą historie mu kibicuje hehe ):










GGS Purple Maroc x AH x WW #2 ( również kiełkowany bezpośrednio na spocie ):







@GanjaChangeMyMind Ulduz x RD x WP x RD x PM x GSC :







To te niektóre, co narazie są na spocie, w domu jeszcze kilka sadzonek, będę systematycznie dosadzał reszte gdzieś tak do połowy czerwca. Mam nadzieję ze już dużo strat nie będzie i że pogoda coś sie ogarnie wreszcie. Nastepny up dopiero jak już będzie co pokazać.
Podrawiam Haszyszowców. Z fartem !
 
Ostatnia edycja:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
fajno bd porownywal bo tyz mam te pechy od deuter,kiedys i ganjora :)
z fartem
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Mały upik:

Warr JackBerry x Master Sativa x Sour Diesel Haze auto reg ( ok. 3 tyg )






Dinafem Amnesia XXL auto ( ok. 2,5 tyg - nasionko znalezione w zeszłorocznym krzaku - ciekawe co z niego będzie? Czy też automat? )






[MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] White Widow auto #1 ( ok. 3 tyg )






[MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] White Widow auto #3 ( ok. 1,5 tyg )







Szkółka ( 3 pierwsze kiełkowane parę dni później - od góry od lewej - [MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] Super Early x Serious 6 x Hindu Kush, [MENTION=6223]deuter[/MENTION] Serious 6 x Great White Shark auto, [MENTION=6223]deuter[/MENTION] Frost 6, [MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] White Widow auto, [MENTION=6223]deuter[/MENTION] Frost 6, [MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] Super Early, [MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] 2x Mix reg auto ):



Jedna sadzonka [MENTION=6223]deuter[/MENTION] Serious 6 x Great White Shark auto juz na spocie, ale nie mam zdjęcia. Musze pochwalić - bardzo ładny wigor miała ta sadzonka :)

Pozdrawiam i do następnego!
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Witam!
Żar leje się z nieba, więc byłem podlać parę roślinek, reszte jutro jak znajdę czas lub za parę dni hehe. Pogoda nareszcie się zrobiła, część rośnie spoko, część tak sobie. Nie obyło się bez strat, pożegnaliśmy Frosta 6, Serious 6 / Great White Shark auto oraz Super Early. Na ich miejsce polecą nastepne sadzonki.
Panny spryskane Asahi SL, teraz i parę dni temu, oraz kwitnące auto podsypane garścią Astvitu.

Warr JackBerry x Master Sativa x Sour Diesel Haze auto reg ( ok. 1 miesiąc, jeszcze się nie określił, mam nadzieje że nie wywali jajec hehe ):






Amnesia XXL ( z niej jestem najbardziej zadowolony, rośnie najlepiej, ciekawe co z niej będzie i kiedy zakwitnie, bo przypominam że to nasionko znalezione w zeszłorocznym automacie, więc mam nadzieje że też nie wywali jajec... ):








[MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] White Widow auto #2 ( ok 1 miesiąc, niecały tydzień temu podsypany garścią Astvitu i chyba troszkę go przypaliło? Już ładnie kwitnie - musi być palenie na wakacje hehe ):










Beebook Jamaican Dream x BS x Sugar Haze x BS auto ( ok 1 miesiąc, również podsypany Astvitem, ale jemu to nie zaszkodziło. Pokazał włoski ):








[MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] Mix reg auto ( ok 2,5 tyg ):






[MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] Ulduz x RD x WP x RD x PM x GSC ( dziwnie wygląda :) ale nawet spoko rośnie ):






GGS Purple Maroc x AH x WW #1 ( ten jakoś rośnie tak średnio, mam nadzieje że ruszy jak na solidną marke przystało ):






I maluszki:


[MENTION=6223]deuter[/MENTION] Serious 6 x Great White Shark auto ( ok 2 tyg ):






[MENTION=6223]deuter[/MENTION] Frost 6 ( ok 1,5 tyg ):






Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Widzę moje WW
Się sprawdza. Pięknie ci rośnie.
Zobaczymy jaki będziesz miał plon z tego jednego krzaka.
Mówię co efekt końcowy jeśli chodzi o zapach jest mega.
Smak też, jak na automat niczego jemu nie brak.
Pozdro z dalszym fartem jak do tej pory.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Dobrze to wygląda, ma być gorąco teraz i postaraj się dwa razy w tygodniu dać im pić jak nie będzie padało to pójdą jak burza hehe :jocolor: Pozdro i z fartem panie medal:good:
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Witam!
Kilka foteczek z dzisiejszego dnia:


GGS Amnesia Haze x Hindu Kush:






[MENTION=6223]deuter[/MENTION] Big Shaman ( Wielkie brawa dla niego! Rośnie elegancko jak na warunki jakie miał ):






Młodziutki [MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] Super Early x Serious 6 x Hindu Kush:






GGG White Widow x Power Plant ( Ten od początku świruje pawiana, nie wiem, popalony, złe PH? Warunki takie same jak reszta. Ciekawe czy odbije czy go spisać na straty? ):






Oraz dziesiejsze fotki automatów których wczorajsze zdjęcia pokazałem w poprzednim poście. Czy tylko ja widzę róznice jednego dnia ? ;)


[MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] White Widow auto #2:




Beebook Jamaican Dream x BS x Sugar Haze x BS auto




[MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] Mix reg auto






Dzisiaj na spota powędrowały 2 x [MENTION=69363]KiedysSieOgarne[/MENTION] Mix reg oraz 2 x No Name.
W kolejce na desant czekają [MENTION=6223]deuter[/MENTION] Big Shaman, [MENTION=6223]deuter[/MENTION] Frost 6, [MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] Super Early oraz [MENTION=69363]KiedysSieOgarne[/MENTION] Mix reg.

Następny up myśle za 3-4 tygodnie. Dajmy dziewczynom trochę podrosnąć.
Pozdr.
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
[MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] White Widow auto #1:








[MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] White Widow auto #3:








Pozdrawiam [MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] :) Dzięki za pesteczki!
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
[MENTION=76787]medalik[/MENTION]
Ładnie idą.
Widzę, że pestki nie zmarnowane.
Jak będzie mój następny os. Weź udział na pewno cie nie ominie.
Pozdrawiam z fartem do końca.
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Witam!
Gorąco, to odwiedziłem roślinki zobaczyć co się dzieje.
I tak:


Warr JackBerry x Master Sativa x Sour Diesel Haze auto reg ( automat, prawie 1,5 miesiąca, a jeszcze się nie określił. Hmmm... coś go pożarło delikatnie na czubku, przy okazji robiąc topping ):










Amnesia XXL auto ( Ładnie poszła do góry, i co najważniejsze przedstawiła się jako kobitka :), jakaś taka jasno żółtawa, głodna? Podsypałem 1,5 garści Astvitu, może pomoże a może ta odmiana tak ma, poprzednia tez taka była ):









[MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] Ulduz X Royal Dane x Wild Pakistan x Royal Dane x Purple Maroc x Girl Scout Cookies ( poprzednio pisałem że dziwnie wygląda, cofam to, zaskoczyła mnie dziś bardzo na plus, piekny krzak ):











[MENTION=6223]deuter[/MENTION] Serious 6 x Great White Shark auto ( zaraz pewnie pokaże swój potencjał, bo widać ze łodyga gruuubiutka... ):










GGS Purple Maroc x Amnesia Haze x White Widow ( wciąż poniżej oczekiwań ):









[MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] White Widow auto #2 ( już ładne bobki się robią, ładnie pachnie, będzie chyba pierwsza do ścięcia na urlop w środku wakacji hehe ):











[MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] Mix reg auto ( też pokazała cipeczke ;) Super! ):









A tutaj gwiazda dzisiejszego upa ;) sami zobaczcie :) :


Beebook Jamaican Dream x BS x Sugar Haze x BS auto :









Wszystkie 3 powyższe auto razem, widać kto wygrywa tą rywalizacje ;) :





Kozak...





GGS Amnesia Haze x Hindu Kush ( leżała na ziemi, nie wiem, po ostatnich burzach? Podniosłem ją, podsypałem dolomitem i obornikiem, spryskałem Asahi, myśle ze będzie ok ):









Co do reszty to Super Early x Serious 6 x Hindu Kush oraz 1 z No Name znikneły... trudno, White Widow x Power Plant chyba się już nie ogarnie, Big Shamana i Frosta jakieś zwierze ztopowało, Big Shaman sie ogarnie, Frost zobaczymy, dosadziłem dzis Big Shamana i Frosta 6, gdzieś tam rosną jeszcze 3 x [MENTION=69363]KiedysSieOgarne[/MENTION] Mix reg, 2 White Widow auto, 1 No Name i 1 Super Early, ale tam dzisiaj nie byłem :)

Pozdrawiam! Do następnego!
 
Ostatnia edycja:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Warr JackBerry x Master Sativa x Sour Diesel Haze auto reg To nie automat, w tej krzyżówce tylko SDH jest automatem, reszta to sezony.
Ogólnie elegancko, szkoda power planta, mam nadzieję że zobaczę go jeszcze w akcji w tym sezonie u kogoś innego, bo z tego co pustelnik pokazał to zapowiada się super.
Amnesia xxl i bebokowy monster auto świetnie się zapowiadają, niech plecha je omija bo coś czuje że niedługo będzie sporo deszczów.
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Hmmm to by tłumaczyło historie z tym Warrem.
Na f2seeds jak byk napisane typ:automatyczne regularne.
 
Ostatnia edycja:

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Ogólnie elegancko, szkoda power planta, mam nadzieję że zobaczę go jeszcze w akcji w tym sezonie u kogoś innego, bo z tego co pustelnik pokazał to zapowiada się super.

Tak, napewno szkoda ze Power Plant tak świruje, ale bije się w pierś, bo tak naprawde nie wiem do końca co to jest. White Widow x Power Plant oraz Amnesia x Hindu Kush były brane z pewnego sklepu na sztuki. Grześ wielokrotnie uczula na tym forum, by brać pestki w oryginalnych opakowaniach, więc tak naprawde pretensji do nikogo nie moge mieć, jak tylko do siebie.
Z oryginalnego opakowania od GGS jest tylko Purple Maroc x Amnesia x White Widow i ten, pomimo że narazie nie rośnie też jakoś super, to wierze że niedługo pokaże swój potencjał :)
Pozdr.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół