nasiona marihuany

Outdoor 2019. Pestki z OS-ów plus kilka innych.

Wyszukiwarka Forumowa:

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Kontrola kontrola tych najbardziej kwitnących, bo teraz jest ważny moment.
Dzien wcześniej byłem zobaczyć na spontanie White Widowy, i się lekko podłamałem bo jedynka złapała ostro pleśń. Połowa topów zainfekowana ogniskami. Nie byłem w stanie akurat wtedy nic robić, nie byłem przygotowany, więc przyjechałem na drugi dzień i wyciąlem te topy zainfekowane, obrałem je z pleśni i w sumie wyszło że wziąłem do suszenia ok połowy krzaka, ale kilka g. pleśni napewno poszło...
No cóż, patrzałem przez lupke ok 80% mlecznych, może bedzie ok, połowa krzaka jeszcze rośnie, będę kontrolował.


White Widow 1:








Fotek ściętego już nie robiłem, za bardzo się ręce kleiły od obierania ;)



White Widow 3, co za wygląd!:













Lekko zmartwiony jechałem zobaczyć Bebooka, bałem się czy tam również pleśn nie wlazła. Ale okazało się ze pleśni zero, a oglądałem dokładnie.





















Wydaje mi się że już niedługo. Trichomy ok 70% mleczne. Zapach juz trzeba przyznać dośc się niesie po okolicy. Mega ciężki zapach topów, nie czuć tu nut owoców hehe
Jeśli wszystko pójdzie ok myśle ze wyjdzie bardzo zadowalająco :harvest::harvest::harvest:
:queen:


I Gandziorka Mix auto (?) też zaczyna nareszcie budować topki, jest dość duży więc tez jest nadzieja na dobry plon.







Pozdrawiam, do zobaczenia na dniach!
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
[MENTION=11347]Bebook[/MENTION] robi dobra robotę, w ubiegłym sezonie miałem kilka roślin z jego stajni i kozaki były. U Cb ten bebok już ładnie nabity, będzie sporo jak na AF :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół