nasiona marihuany

biohumus super forte

Wyszukiwarka Forumowa:

Mareczek89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
102
Buchów
0
Eluwa!
Panowie ile rozrobić biohumusa na roślinki 4 tygodniowe? 15ml na 1litr wody? czy jak jest napisane 35ml na 1litr wody tak zeby nic im nie bylo
I ten 1litr wody to na 1 roślinki wlać czy po trochu każdej ?
Z Góry Dzięki :spalony:
 

ezegiel12

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2019
Postów
63
Buchów
0
Ja bym normalną dawke dawał, biohumus ciężko przedawkować, ale jak nie jesteś pewny to daj 1/2, wal do każdej powoli do momentu jak zacznie wyciekać do podstawki
 

Mareczek89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
102
Buchów
0
Ja bym normalną dawke dawał, biohumus ciężko przedawkować, ale jak nie jesteś pewny to daj 1/2, wal do każdej powoli do momentu jak zacznie wyciekać do podstawki
A ja nie mam podstawki są na ziemi donice dzięki za pomoc !
 

Baxsa1

Member
Rejestracja
Maj 17, 2019
Postów
17
Buchów
0
Pozwolę kolego że się podłącze pod temat bo dzisiaj kupiłem również ten biohomus super forte - nawóz do roślin kwitnących i szczerze mówiąc nie wiem czy to jest dobry zakup na pierwszy etap życia rośliny czyli rośnięcie, mowa o automatach na outdoor, jak myślicie? Na etykiecie jest napisane : azot n 1%, fosfor całkowity w przeliczeniu na P2O5-0,5% a potas całkowity w przeliczeniu na K2o co najmniej 1,5%. Będzie to się nadawało czy zwrócić towar póki mogę? Myślę aby kupić zestaw nawozów na rośnięcie i kwotnięcie od canny a dokładniej ZESTAW CANNA TERRA FLORES 1L + VEGA 1L + PK13/14. Jak myślicie? Hmm? ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Fakt oryginalny biohumus, który jest 100% organiczny, ciężko przedawkować, jednakże ten biohumus forte to nawóz mineralny.
Zatem uważajcie z dawkami, bo oprócz bakterii, humin, kwasów huminowych i fulwowych, dostarczacie łatwo przyswajalne minerały. Te z kolei nie są zbyt potrzebne roślinie w pierwszych dniach życia, ponieważ czerpie je z medium, o ile te nie jest jałowe. ;)
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Ja w tamtym roku zakupiłem biohumus z darpol i czuć go było guanem i takim kompostem. W tym roku kupiłem z agrecolu, niby pisze ze jest w pełni organiczny ale jest bez zapachu.
Zaczynam zawsze od 1/3 porcji, potem 1/2 i za trzecim podlewaniem pełną dawkę.
I prawdziwym naturalnym biohumusem można zaszkodzić młodym roślinom, w ubiegłym roku ja podpaliłem końcówki liści.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół