nasiona marihuany

6th OUTDOOR 2019

  • Autor wątku Usunięty 59382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
Yo!planty od ostatniego upa dostały w posypce polifoski plus.Jakiś czas pozniej te co początek flo podlane terra max a te co już zbudowane kwiatostany maja dodatkowo bloombastic :) trochę deszcz popadal...gdzie nie gdzie ogniska pleśni...opryski magnicur/topsin...poszla jakas kosa kilku roślin...niestety nie mam zdjęć z kosy ale za jakiś czas dam fotki topkow :)

Foty


Double kush i ggs













Guerilla gold rosną przy seriousach











Auto 4 rzut







Poletko ggs




































































Cdn...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
"poletko" buhaha .
2 tygodnie i nie bd widać drzew w tle :D
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Te S6 niszczą system, ładne drzewa porosły. Mimo ogromnych strat i tak będzie tu grubo. Ile panienek jeszcze nie kwitnie u Cb?
 
U

Usunięty 59382

Guest
Te S6 niszczą system, ładne drzewa porosły. Mimo ogromnych strat i tak będzie tu grubo. Ile panienek jeszcze nie kwitnie u Cb?

Ze cztery s6 wiążą czuprynke i jeden ggs to jest kwestia chwili a pewnie tak jak w zeszłym roku czyli ok 28.08 będzie już wszystko flo...jak ten rok przetrwamy to szykuj się na kilka pytań bo będę kopce robił i żadne powodzie niestraszne!pozdro:yeahh:
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Za***iesz sie robota. Kopce to jest masakra. Musial bys isc w jakosc nie ilosc. Hehe przy takim big spocie jak ty masz to mozna obledu dostac z planowaniem.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Za***iesz sie robota. Kopce to jest masakra. Musial bys isc w jakosc nie ilosc. Hehe przy takim big spocie jak ty masz to mozna obledu dostac z planowaniem.

U mnie wystarczy ze 20cm nasypu...pierwsze poletko gdzie zalało i było po kostki wody to tam będzie trzeba wyżej dać :) ziemi wokół mam sporo za***iste wystarczy przekopac powybierac z korzeni i można dodawać :) póki co trzeba się tym zająć co jest ale powoli trzeba myśleć na przyszłość...
 
U

Usunięty 59382

Guest
Elo!czas na jakiś up!automaty wszystkie oprócz jednego skoszone!kilka double kush i ggs...powoli się rozkręca!fotki towaru dam za jakiś czas bo ostatnio za szybko poszło.Poki co z plonu rewelacji nie ma bo same małe lecą ale po czerwcowych anomaliach dobre i te trochę!tym czasem to co zostało na spocie!wszystko ładne flo w różnych fazach!niebawem skombinuje porządny aparat to lepsze foty się porobi bo ten ma problemy na słońcu...plantów na spocie ok 75 zostało!

Double kush i ggs zostało 8szt z poletka 4 średnie i 4 małe















Ggs mix i kilka pół af od gnoma



























Amnesia Lemon pół af









Serious 6 i po dwie szt w dołku guerilla gold ggs




















































































Double kush płonie!







Bongo po przejściach ale z dobra filtracja!





pozdRo!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
elegancko mordo, za miesiąc będą pewnie jeszcze lepsze widoki gęstego poletka, pierwszy raz chyba sadzisz takim systemem chyba co?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Piękne widoki! Ehhh aż się przypominają zapachy bagna, zielska, insekty i przygody ale przede wszystkim uczucie satysfakcji.

Powodzenia!
 
U

Usunięty 59382

Guest
elegancko mordo, za miesiąc będą pewnie jeszcze lepsze widoki gęstego poletka, pierwszy raz chyba sadzisz takim systemem chyba co?

W zeszłym roku miałem też poletka ale lepiej się pracuje przy seriousach gdzie są spore odległości ale tam też trzeba uważać bo się rozrosło i poparte to łatwo się przewrócić :)
 
U

Usunięty 59382

Guest
Siemanko!nadchodzi czas harvestu!teraz co tydzień mniej więcej jakas kosa i trzeba częściej doglądać.Planty gdzie nie gdzie podsypane i oprysk topsin/amistar...kosi się na bieżąco partiami!

Fotki tego co zostało


Ggs


















Amnesia Lemon fv pp



















Guerilla gold ggs 4 różne feneotypy














Ggs mix
































Partyjka z boxa jakiś czas już się suszy!












Topek :)






CDN...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
[MENTION=72237]thespecialone[/MENTION] jak suszysz ze topki tak ładnie Ci doszły ?
Moje nie chciały z początku wyschnąć , lekko wilgotne zapakowane w słoju nadal takie są mimo wietrzenia słoja.
W tym sezonie chociaż nie dopuściłem do przesuszenia i temat zachował zapach :)
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
@thespecialone jak suszysz ze topki tak ładnie Ci doszły ?
Moje nie chciały z początku wyschnąć , lekko wilgotne zapakowane w słoju nadal takie są mimo wietrzenia słoja.
W tym sezonie chociaż nie dopuściłem do przesuszenia i temat zachował zapach :)

specjalistą to nie jestem, ale do słoja to pakuje jak już zioło wyschnie a nie jak jest lekko wilgotne :LOOL:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół