nasiona marihuany

6th OUTDOOR 2019

  • Autor wątku Usunięty 59382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
Jak juz cos pokazało włochy to lepiej niech kwitnie bo reweg pod słonkiem daje raczej słaby plon i ciagle sa kłopoty z roslinami

Mam nadzieję że pociągną na indukcji troszke!różne miałem rośliny ale takie sezony mam pierwszy raz...zachowuja się jak pół automaty a te potrafią i z miesiąc indukowac by później zakwitnac
 
U

Usunięty 59382

Guest
Witam!praktycznie wszystko ładnie rośnie jedne lepiej inne troche gorzej!ogólnie pogoda dopisuje.Roslinki na opryskach dolistnych różnego rodzaju i ostatnio dostały coś doglebowo w zależności od fazy rozwoju!jakoś w następnym tygodniu na spota leci ostatni rzut auto :) może coś się ponagina z poletka ggs w 3 rzucie!

Foty!!!

Poletko double kush i pół auto ggs mix
































Serious 6 i młode Guerilla Gold po 2 szt w dołku































Poletko pół auto mix ggs kilka roślin paf od gnoma





























pozdRo!
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Kapitalnie Kolego idzie:) tylko oko cieszy! bardzo dobra robota! mam nadzieje ze moje wskazowki tez cos wnosza w Twoj jak narazie swietny projekt! Kozak!
 
U

Usunięty 59382

Guest
Kapitalnie Kolego idzie:) tylko oko cieszy! bardzo dobra robota! mam nadzieje ze moje wskazowki tez cos wnosza w Twoj jak narazie swietny projekt! Kozak!

Kto pyta nie błądzi a można cennych rad się dowiedzieć jak np mocznik azotanu który pierwszy raz rok temu użyłem i w tym roku tez zawitał w postaci oprysku w połączeniu z siarczanem magnezu!Poczatek był trudny sporo kobitek z 1 i 2 rzutu nie dało rady z korzeniami po delikatnych powodziach!na szczęście pogoda dopisuje aktualnie i wszystko się bujneło!
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Niesamowita robota- ze swoją precyzją mógłbyś fake'owe piktogramy w zborzu robić z powodzeniem. :D
A tak na poważnie to ten teren chyba walcem równałeś najpierw - tak to ładnie wygląda.
Rośliny na poletkach GGS i FV prezentują się bez zarzutu, rzetelna, fachowa robota.

Czekam na kolejne wpisy z update'ami.
Jak zawsze życząc na koniec swego wpisu dużo słońca i konkretnego zbioru bez plechy.
Pozdrawiam.

Tymczasem.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Automaty Bebook mix, Pan pestka mix,mazary i milk shake kush...ostatni rzut już niebawem na spocie ląduje ok 50szt będzie w poletku

 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Daj Pan upa jakiegoś bo pewno już ładny Sajgon masz. Jak z wodą? Opadła pewno jak grzeje :freak2:
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Widać mnóstwo pracy i zdrowe planty. Szacuneczek, jednak polecam nie dodawać zdjęć z liniami papilarnymi. Pozdto
.
 
U

Usunięty 59382

Guest
[MENTION=11233]ganja[/MENTION]ChangeMyMind no Sajgon to się zrobił ale po ulewach i gradzie :) niestety dużo panienek odpadlo głównie młodszych przez to że korzenie pognily!oczywiście łącznie z nowymi automatami z których ani jeden nie przetrwał!takiego kataklizmu jeszcze nie miałem :) woda już opadła!najlepiej prezentuje się środkowa część spota na której rosną seriousy bo tam jest wzniesienie i one po dupie tak nie dostały!UP zrobię w następnym tygodniu jakoś...dzieki za zainteresowanie wariacik!
[MENTION=88279]Wiadome Ruchy[/MENTION]!zdrowo szło do momentu gdy przyszła ulewa 13.04 w później poprawka 15.04...no mojemu aparatowi to bliżej do kalkulatora niż do lustrzanki więc takie zbliżenia szkody nie narobia :)
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Mi też zalało 1 spota także nie jesteś sam,straty zawsze jakieś są.

Ps: 90% naszego życia to nasza reakcja na daną akcję. Pozdro!
 
U

Usunięty 59382

Guest
Siemanko!!!czas na up'a po 3 tygodniach...straty są spore po ulewach które nawiedzily mój region!woda zmiotla z powierzchni ziemi pół pierwszego poletka!niestety rów melioracyjny który zrobiłem okazał się dobrym pomysłem ale za późno bo rośliny stały w wodzie do kostek.Te większe od lewej przetrwały jako tako ale potracily sporo liści i cud że w ogóle żyją :) straciłem też poletko auto z 4 rzutu...wszystko pognilo!!!pogoda bardzo niestabilna w tym roku!!!Całe szczęście sporo plantow przetrwało :) dzis dostały oprysk siarczanem magnezu te co na wegu są!wcześniej opryski i trochę azofoski.Ogólnie większość roślin puściła już włoski jako takie :) jedne wolniejsze inne szybsze!

Poletko Double kush i ggs

Tu lipa w tym roku bo poletko typowo pod sezony akurat na jesień słońce zmieni całkowicie kąt padania promieni słonecznych i pajdy rosną a te by miały szansę odbić po powodzi zwłaszcza lewa strona bo tam mniej zalewa...Szkoda że DK okazały się auto bo ciężko opanować sytuację jest za mokro i wsio żólknie od spodu...jw napisałem cud że żyją i nie za wiele ale coś tam będzie z nich :) ostatnio dostały coś zjeść i niebawem też coś dostaną...



























Poletko ggs

Tutaj ze 4 rośliny nie dały rady.Planty były z dobry tydzień w hibernacji!było lst ale nie ma już bo tak intensywnie napie****al deszcz i grad jakiś delikatny że liście były całe w błocie i kilka odrostow padło bo zgnilo...musialem uwolnić roślinki i jakoś lecą teraz!bardzo silne rośliny ale niestety na plonie się to odbije w jakimś stopniu!











Afy amnesia









3xamnesia Lemon od Pana pestki

Te pokazują jakiś potencjał jak na razie akurat rosną w centralnej części spota przy seriousach a tam tak nie zalewa!







Seriousy

Te miały farta bo rosną na wzniesieniu były na tyle duże i taki korzeń że poradziły sobie od nadmiaru wody!!!z 13/14 kwietnia w ciągu 12h spadło 75mm deszczu!ogólnie niezły flush 75l na 1m2 a w niedziele poprawka 25l dostawaly opryski z moczniku azotanu a ostatnio biopon i oprysk z terra leaves plus tytanit!












Pozdro
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Szkoda ze tak za***ało wodą , Dk to nie są af tylko szybkie pafy ale wy***ały sie geny af to fakt u mnie są trzy geny , ale ogólnie rosną bez zbytniej opieki, o tak sobie.







Teraz już nie będzie takich tylko sezony łatwiej je opanować i naprawić w razie pomyłek.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Szkoda ze tak za***ało wodą , Dk to nie są af tylko szybkie pafy ale wy***ały sie geny af to fakt u mnie są trzy geny , ale ogólnie rosną bez zbytniej opieki, o tak sobie.







Teraz już nie będzie takich tylko sezony łatwiej je opanować i naprawić w razie pomyłek.

Elegancko jak zwykle :) no sam widzisz jsk się trafiło szkoda bo by rosły gdzie indziej gdzie więcej słońca i bez takiej wilgoci...Nie ma co narzekać cieszę się z tego co zostało.Trzeba zacisnąć zęby i dociagnac tego outa do końca jak należy :)
 
U

Usunięty 59382

Guest
Po 2 tygodniach pora na up!coś!musialem trochę nagiac seriousy bo trochę poroslo mimo złej pogody.Teraz ma ponoć się polepszyć pogoda i mam nadzieję że nie będzie w końcu padać :) ostatnio te co kwitną dostały doglebowo burza/pk/terra max/bloomabastic i dolistnie topsin.Rosliny które są na indukcji dostały doglebowo biopon 5 5 7/atazyme i dolistnie biopon.Te co pokazaly czuprynke i jako takie pączki dostały w glebę burza/terra max i dolistnie topsin.Dzis ostatni oprysk z terra leavs wszystkie rośliny które są na indukcji!ogólnie wszystko kwitnie,zakwita lub na indukcji...

Double kush i ggs















Seriousy i Amnesia Lemon fv





















































Afy amnesia














4 rzut ze 5 się ostalo jako takich...reszta kikuty na 1g lub zwiedly od nadmiaru wilgoci...






Poletko ggs
























pozdRo!
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Hmmm, ze czwartego rzutu, czyli mojego, nie bedzie więc beboków w tym roku? ale lipa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół