nasiona marihuany

Pytanko

Wyszukiwarka Forumowa:

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
witam forumowiczów mam do was pytanie odnośnie programatorow czasowych ,
jesli bede mial ich podłączonych 4 na jednym przedłużaczu nie zrobi mi to jakiegos zwarcia lub jakis nieprawidłowości ?
Oraz jak ktos moze mi podpowiedzieć czy bedzie dobrym pomysłem zamowic jedna max dwie pestki feminizowanych nie automatów do boxa 60.60.140 i przytrzymać dluzej na weg ? da mi to większe plony ? Lampa led 150

Pozdrawiam i zielonej niedzieli
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
A sobie podłącz.
Tyle tylko, żebyś nie miał pod każdym jakich kosmicznych wartości (np. 4 razy po 2000W). Niech się jakiś spec wypowie.
Programatory wytrzymują zwykle 2500-3500W, reszta zależy od przedłużacza i jakości instalacji w domu.
BTW. Po co Ci 4 programatory? Went pracuje cały czas, jeden na światło, a reszta?
Da to porównywalne plony, w dłuższym okresie czasu (dłuższy weg, większa roślina i dłuższe flo).
Na 60x60 to 3-4 pełnosezony fem, krótki weg, trening na wuja Bena na 4 szczyty, chyba najszybszy i zadowalające efekty.
Można się bawić w 2, a nawet w jedną gigantyczną, ale to się niezbyt opłaca.
Albo na wariata 9 małych auto puszczonych samopas. Donice 20x20x27 po 7l. Tak też można.
Pzdr.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
4 programatory bo mam jeszcze akwarium podłączone ... ale to powinno byc dobrze zadnych dużych wartości tam nie ma..
A z tymi automatami to fajna opcja.. ale jednak zostanę przy tych Feninizowanych zamowilem dwa nasionka i akurat poza automatami innych nie sądziłem wiec po tym strzale zrobie 4. a wiesz ile mniej wiecej Wega przytrzymać by w miare fajnie zapełnić mojego boxa ? Dzieki za odpowiedz pozdro
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Wiesz, nie ma uniwersalniej odpowiedzi. Żeby wyczuć poszczególną odmianę trzeba nieraz przeprowadzić kilka jej upraw.
Masz box 140, więc niezbyt wysoki.
Indiki możesz trzymać długo (3-4 tyg weg) i tak nie wyrosną za bardzo, hybrydy krócej (2-3), a sativy niektóre możesz lecieć od razu 12/12, a i tak będą problemy. To tylko zamysł.
Ważne żeby dostosować odmiany do wysokości sprzętu tak, żeby nie było niespodzianek.
Próbuj od mniejszych, łatwiejszych odmian do większych i bardziej wymagających.
Pzdr.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół