nasiona marihuany

[AF][Anakonda, GGS] Automatyczny Outdoor HmBless

Wyszukiwarka Forumowa:

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
W boxie coś jest to i by wypadało coś na dworze posadzić...w sumie to coś tam już rośnie :D

Na Out aktualnie
GGS : 2x Grapefruit x Girl Scout Cookies
Anakonda : 3x White Widow Auto

W zapasie mam jeszcze
GGS : 4x Grapefruit x Girl Scout Cookies
Anakonda: 2x White Widow, 5x Amnesia Gold

Co i ile mi się uda wysadzić to będę informował w postach dalej bo planuje spota w kukurydzy, więc muszę troszkę poczekać z kiełkowaniem reszty aż podrośnie. Może coś jeszcze dokupie ale raczej nie.

Podłoże:
LightMix Biobizz wymieszany z biedronkową/spotową glebą z BatGuano + mikoryza przy przesadzaniu

Nawozy
Biobizz: BioGrow, FishMix, BioBloom, RootJuice, TopMax, Alg-a-Mic, Acti-Vera
Atami : Root-C, Growth-C, Flower-C, Bloom-C, Flavor <--- Dziękuję @Flora-Fauna za nawozy ATA.
Co jakiej roślinie będę lał też będę podpisywał.
+Mikoryza uniwersalna, BatGuano, Palm Tree Ashes, może dojdzie AsahiSl i Topsin na spot w kukurydzy
Woda o Ph 6,0-6,5

Obecnie w Folii są 45 dniowe 2 automaty White Widow(podlewane biobizzem), nie wiem co im się dzieje, głodne są? Bo liście żółkną od spodu, dziś na out poszła kolejna 1x White Widow i 2x GFxGSC (podlewane atami), które mają 18 dni(mikrusy bo chu**wa pogoda i rosły w boksie 11h światła w małych doniczkach)


#1 White Widow (lewa)

#2 White Widow (prawa)


w #1 pojawia mi się pleśń :/ musze okienko otworzyć w folii i codziennie sprawdzać... brakuje jej sporo i nie chce ścinać szybko bo widać, że rośnie na fajną panne


18 dniowe 1x White Widow, 2x GFxGSC (zapomniałem sprawdzić co jest czym XD) w lightmixie + spotowej z batguano i mikoryzą, mam nadzieję, że ślimaki mi ich nie wpie****ą??? Czy lepiej dać butelki plastikowe na nie


W planach jest wysiać wszystko i zebrać trochę palenia spod słoneczka :) Co będzie? nie wiem, może zostane z niczym, może fotorelacja trafi do niedokończonych. Ile zbiorę będę liczył dopiero jak już wszystko wyschnie :D Aktualizacje będą co 1-2tyg, Pozdro dla tegorocznych outdoorowców!
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witaj, będę obserwował- też miałem od Anacondy te pestki w poprzednim sezonie pod niebem, chętnie zobaczę jak wyjdą spod Twojej ręki.
Trzymam kciuki.
Życzę obfitych plonów wolnych od pleśni naturalnie ;)

Pozdrawiam.
Tymczasem.
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Co do tych liści żółtych może niedobór azotu?
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
"Lepszy jest lekki niedobór niż nadmiar nawozu" :p

Tym większym 2h temu podlałem 1ml/l :
2ml FishMix
2ml Activera
2ml Alg-a-mic
3ml BioBloom
1ml TopMax
+ 5ml/L Popiołu z palm

Jak nie polepszy się im za 4-5 dni to zwiększe dawkę

Te małe po przesadzeniu podlałem ml/L
5ml Root-C
1ml Growth-C
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
No to pozostało mi w takim razie życzyć jak najlepszych zbiorów napewno będę zaglądał <shiza>
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Kurczę też chciałbym mieć roslinki już w tym wieku <lol2> A tak z innej beczki jakiej mikoryzy będziesz używać?
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Siema, pogoda słaba więc i pleśń się pojawiła na większym Auto, ściąłem kilka topków z ogniskami i przelałem sporą ilością wody, za 3 dni znowu przeleję i siódmego dnia będę ścinał, chyba, że pleśń zacznie się pojawiać to zetnę szybciej.
51 dzień / Flo 31



 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,886
Odznaki
5
Masz tam jakiś wentylator mieszający w tym foliaku ? Jak nie to pewnie wszystko tak skończy...
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Nie mam, mam uchylone okienko i drzwi od folii tylko, póki co to pojedyńcze miejsca, jak zauważe że coraz więcej się zacznie pojawiać to będę ścinał.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,886
Odznaki
5
Lepiej wstawić wentylator do środka, inaczej czarno to widzę.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
O dziwo, tej drugiej nie łapie wcale plecha

Pierwszą ściąłem 2 dni temu, 52dni/32flo, wyszło 17g mokrych "topów", ciastka czy masło z tego zrobię + dorzucę przytopowe ;) potem wstawie jakieś zdj jak się wysuszy

Z Drugą coś się dzieje, nie wiem czy to takie pheno czy jakiś niedobór czy choroba :p ktoś coś podpowie co to może być?
IMG_9712.JPG




A tu, 3 auto w 27 dniu, marnie wyglądają bo przez pogodę trochę dostały

IMG_9714.JPG


IMG_9715.JPG
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Siema, 25 maja ściąłem automata bo przez pogodę pleśń go atakowała, wyszło 17g mokrego, po 3 dniach suszenia w garazu + 2 dniach w boksie wyszło ok 4,5g suszu xD do fotki przetrwało tylko tyle :


Coś tam klepie, po spaleniu lufki jest tak w miare dobrze, ale to nie to. Na szczęście drugiego auto pleśń nie łapie wcale! :) obecnie ma 59 dni, w tym 39 dni od pojawienia się włosków















A tu marne 32 dniowe auto, 1xWW, 2x GFxGSC




Jak pleśń nie złapie tego drugiego auto to z 20+ będzie :D out troche nie wypał, z drugiej strony miało to być tylko "szybkie palenie".... ważne że indoor rośnie bardzo dobrze :jaraczz:
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
siema, dziś 65 dzień, 45 dni kwitnie, od 2 tyg sama woda i tak do końca, plan był ścinać w ten weekend, ale zdecyduję potem czy zostawić czy nie. Pleśń wcale jej nie łapie z czego jestem zadowolony. Nie wiem nadal od czego ten fioletowy kolor.







ten główny top wizualnie jest masywny, ale struktura topa niestety nie jest tak zbita, ważne że nawozy wypłukane na 100%. raczej nie bedzie tych 20g ale no... wysadzane 5 kwietnia, miało to być tylko szybkie jaranko xD deserek wjedzie przed tluściutkim obiadem z boksa <joint> tu sampel z dołu rośliny który sie jeszcze suszy w boksie nad lampą :) .




38 dniowe automaty, miło zaskoczony dziś byłem jak poszedłem zrobić zdjęcia a one tak urosły, podlewane wodą na przemian z nawozem GROWTH-C od atami, 3ml/L. Niedługo dodam coś na flo. Połowe dnia są w cieniu, niestety nie moglem posadzić ich w innym miejscu, dlatego nie wykorzystam ich potencjalu w 100%. Mam jeszcze pestki, ale okazało się, że na planowanym spocie nie bedzie kukurydzy tylko buraki xD Jak uda mi się coś ogarnąć to zrobię "3 rzut auto". Jeśli nie, to skończe grow na tych 3 niżej, a raczej mam taką nadzieję... że obejdzie się bez komplikacji





GF x GSC od grzesia, WW od Anakondy, Truskawka od mamy XD





To do następnego! :jaraczz:
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Siema ;)

Krzak został ścięty 8 czerwca, nie chcialem ryzykowac pleśnią bo już widziałem jedno ognisko, na szczeście jedno... sciety w 66 dniu... jak podeschnię usunę łodygi, potrzymam kilka dni w słoiku i przy okazji nastepnego upa podam końcową wagę.
IMG_0282.JPG


IMG_0302.JPG


IMG_0296.JPG


IMG_0392.JPG


Także pierwsze plony z Out zebrane :freak2:

A tu sample z Indoora się suszą, w sobotę stestuję :D

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?140302-65w-LED-0-16m2-Gorilla-Zkittlez-Special-Queen-Skunk-1&p=1768178&viewfull=1#post1768178








 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół