nasiona marihuany

Problem z dzikami

Wyszukiwarka Forumowa:

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
Witam ekipę. Mam problem z dzikami dookoła miejscówki.. nie ma dnia żebym nie spotkał tam stada. Są obok trzcinowiska rozumiem że mogą tam mieć gniazda, ale juz wszystko robiłem mocz, włosy, odchody i mocz psa, takie preparaty na zwierzynę i chu*a daje zawsze jakiegoś obok zobaczę. Myślałem nad petardami, ale tak naprawdę to ich dom a nie mój. Szanuje przyrodę i zwierzęta, ale na tych sk***ieli nie ma bata. Ostatnio locha mi psa pogoniła..Dojdzie do tego że będzie trzeba kupić pastuch :/ macie jakieś magiczne sposoby? pogadałbym z myśliwym, ale no nie jest mądre ciągnięcie tam ludzi tym bardziej że jakiś postrzałek może akurat wylądować idealnie na spocie
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Ja tu widzę 2 opcje. Spot powinien być dobrze ogrodzony drzewami lub krzakami jeśli nie jest to zrób to najlepiej naturalnie,ewentualnie drut kolczasty,ja używam takiego tam gdzie to konieczne. Nic się zwierzakowi nie stanie jeśli się ukłuje a jedynie zawróci.

Druga opcja to szukaj innego spota. Nie wszędzie są dziki.
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
No właśnie to idealne miejsce światło od rana do wieczora.. dzisiaj poszedłem o 6 wchodzę tam patrzę jak wygląda dokładnie teren wchodzę dalej a tu z 7 dzików wyskoczyło mało zawału nie dostałem.. po***ane są no takie miejsce a sie uparły.. problem jest taki że mieszkam można powiedzieć w ' mieście ' i no ciężko z miejscami, bo wszędzie ktoś coś

Dodam takie pytanko ;d dziki mogą zaatakować bez większego powodu?, bo nie powiem dźwięk biegających świnek dookoła przeraża lekko.. a znalezienie spota bez dzików ciężki temat, bo jest ich u nas od za***ania
 
Ostatnia edycja:

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
No właśnie to idealne miejsce światło od rana do wieczora.. dzisiaj poszedłem o 6 wchodzę tam patrzę jak wygląda dokładnie teren wchodzę dalej a tu z 7 dzików wyskoczyło mało zawału nie dostałem.. po***ane są no takie miejsce a sie uparły.. problem jest taki że mieszkam można powiedzieć w ' mieście ' i no ciężko z miejscami, bo wszędzie ktoś coś

Dodam takie pytanko ;d dziki mogą zaatakować bez większego powodu?, bo nie powiem dźwięk biegających świnek dookoła przeraża lekko.. a znalezienie spota bez dzików ciężki temat, bo jest ich u nas od za***ania

Dzik nie zaatakuje ale locha z młodymi jak najbardziej.
Nie ma nic gorszego jak wk***iona matka :D
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
514
Buchów
407
Odznaki
1
No właśnie to idealne miejsce światło od rana do wieczora.. dzisiaj poszedłem o 6 wchodzę tam patrzę jak wygląda dokładnie teren wchodzę dalej a tu z 7 dzików wyskoczyło mało zawału nie dostałem.. po***ane są no takie miejsce a sie uparły.. problem jest taki że mieszkam można powiedzieć w ' mieście ' i no ciężko z miejscami, bo wszędzie ktoś coś

Dodam takie pytanko ;d dziki mogą zaatakować bez większego powodu?, bo nie powiem dźwięk biegających świnek dookoła przeraża lekko.. a znalezienie spota bez dzików ciężki temat, bo jest ich u nas od za***ania

No to ładnie ja bym odpuścił temat kiedyś mi dziki wy***ały całe poletko także znam temat teraz mam spota i też w pobliżu ostatnio przyczaiłem dzika z małymi i mam nadzieje ze tylko tak przelotem był...
Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół