nasiona marihuany

hst

Wyszukiwarka Forumowa:

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Cześć chciałbym robić mocno stresujące treningi myślicie, że dużo mi to pomoże czy wystarczą tylko lst, ponad to czy opłaca polewać mi się roślinki asahi sl po cięzkich treningach, bądż stresujących dniach?????????????
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Hst nie robiłem i nie mam zamiaru że względu na jak sama nazwa wskazuje ,,ciężki stres". Oczywiście możesz robić ale to raczej jest polecane dla growerów z dużym doświadczeniem. Sam osobiscie na swoich paniach na 100% będę robił lst no i może przekonam się do fim. Pozdro
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Dobrze wykonany trening na pewno zaoowocuje. Kwestia tego, czy chcesz zwykłe LST czy jakiś FIM. Jak masz dużo roślin a jesteś początkujący, to możesz dla testu chociaż na jednej spróbować coś bardziej stresującego. A tak to LST robić bez nerwów, wszystko od twoich preferencji.
Oprysk z Asahi po cięciach i tak dalej na pewno się opłaca.
 
T

timi44

Guest
Robiłem wiele razy HST.niski box.różnicy w plonie jakoś nie zauważyłem.ale jak spie****isz i rozdwoisz łodygę to lipa słabo taki szczyt rośnie i plon na tym szczycie lichy.
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
hmmmm jest to mój 1 outdoor na kilku spróbuje może czegoś się naucze a na reszczie to obowiazkowo lst, a automaty takie np 60 dniowe oplaca sie trenować czy to sensu nie ma?????
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
jak masz duzo roslin to jedna dwie mozesz tez puscic wolno to zobaczysz ile lst daje. zalezy o jakim treningu na tym 60 dniowym automacie mowisz bo hst raczej zadne nie ma sensu a lst jak najbardziej np jak masz scisnietego calego krzaka to mozesz go poodginac i za pomaca lst rozlozyc jak parasol zeby sie roz***al na jak największą powierzchnie i każdy nawet najnizszy i najmniejszy listek czerpał swiatło. albo wyrównać wszystkie topy do jednago poziomu, rosliny lubia faworyzowac jednego topa i to ten który jest wyzej od innych(rozmiar topów z jednej rosliny swiadczy o kolejnosci ich od ziemi), to on dostaje najwiecej pokarmu i fitohormonów wzrostu jesli nie bedzie najwyzszego topa ani najnizszego to wszystkie bedą podobnej wielkosci i nie bedzie jednej wielkiej pały z obstawą małych ziomków.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół