nasiona marihuany

ziemie

Wyszukiwarka Forumowa:

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Cześć, która ziemia ma lepszy skład czy czy przy tych ziemiach mogę stosować mikoryzę ????
A co sądzicie o spotowej ziemi???, jest nie co mokra
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Obie się nadaja, ja bym wybrał ta z biedry a to że ziemia mokra raczej nie zaszkodzi ale ja bym nie ryzykował no chyba że chcesz pomieszać
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Obie się nadaja, ja bym wybrał ta z biedry a to że ziemia mokra raczej nie zaszkodzi ale ja bym nie ryzykował no chyba że chcesz pomieszać

heh, wiem, że nie szkodzi chodzi mi czy jest dobrej jakości a ta ziemia z biedry nadaje się do kiełkowania pestek??? i czy jak na spocie wykopałem dołek a w nim znalazłem korzenie rosnącego obok krzewu to w tym dołku nie powinienem sadzić?????
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Tak nadaje się. Nie powinienes mieć w miejscu w którym chcesz sadzic żadnych korzeni ponieważ:
1. Korzenie twojej roślinki powinny mieć dużo wolnego miejsca
2. Niechcesz chyba żeby to wszystko się poplątalo tak? :-D
PS: nie musisz spamić pytajnikami!

---------- Post Zaktualizowany 01:00 ---------- Data pierwszego postu 00:57 ----------

Co do kielkowania to radzilbym ci pestki włożyć do odstanej 24h wody (może być z kranu) na 12 max 24h i potem dać je ostrożnie na nawilżone warstwy papieru oczywiscie gdzieś w ciemne miejsce ale jak kto woli
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Tak nadaje się. Nie powinienes mieć w miejscu w którym chcesz sadzic żadnych korzeni ponieważ:
1. Korzenie twojej roślinki powinny mieć dużo wolnego miejsca
2. Niechcesz chyba żeby to wszystko się poplątalo tak? :-D
PS: nie musisz spamić pytajnikami!

---------- Post Zaktualizowany 01:00 ---------- Data pierwszego postu 00:57 ----------

Co do kielkowania to radzilbym ci pestki włożyć do odstanej 24h wody (może być z kranu) na 12 max 24h i potem dać je ostrożnie na nawilżone warstwy papieru oczywiscie gdzieś w ciemne miejsce ale jak kto woli

ok a mógłbyś wejść na pojego posta o spocie i coś o dołkach napisać ? Z góry dzięki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół