nasiona marihuany

Problem z przesadzeniem

Wyszukiwarka Forumowa:

Rejmondd

Member
Rejestracja
Gru 23, 2017
Postów
5
Buchów
0
Witam mam swoją mała jedna jedyna piersza roślinkę wszystko szło dobrze rósł sobie aż chciałem ja przesadzić z doniczki na spota do ziemi docelowej. Głupi napalony ja nie czytając jak przesadzić nie podlalem ziemi z doniczki i przy wyciąganiu po prostu mi się to rozwalił wszystko. Roślinka mi upadła ale szybko dałem do ziemi podsuwałem żeby się trzymała raczej nic jej się nie złamało. Prosze powiedzcie mi czy będzie rosła czy nie dostała jakiegoś stresu. Jest to moja pierwsza roślinka z checia zrobię fotorelacje :) Dla ciekawych jest to odmiana frisian dew
 
O

OdcieńZieleni

Guest
przy każdym przesadzaniu, nawet tym prawidłowym towarzyszy roślince stres, co będzie to się okaże, nikt nic Ci mądrego nie napisze, obserwuj i masz lekcje na przyszłość, chociaz podlałeś ją jak już do docelowego dołka poszła?
 

Rejmondd

Member
Rejestracja
Gru 23, 2017
Postów
5
Buchów
0
przy każdym przesadzaniu, nawet tym prawidłowym towarzyszy roślince stres, co będzie to się okaże, nikt nic Ci mądrego nie napisze, obserwuj i masz lekcje na przyszłość, chociaz podlałeś ją jak już do docelowego dołka poszła?
tak, podlalem dosyc obficie
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Skoro ci sie rozwaliło wszystko to widocznie korzenia miałeś tam tyle co kot napłakał. Wiec albo puzniej przesadzać albo dawać mniejsze doniczki na start.
 

Bussy

Member
Rejestracja
Lut 27, 2018
Postów
14
Buchów
0
Raczej przeżyje, ale pewnie kilka dni będzie stała w miejscu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół