nasiona marihuany

[0.5m2][226W][COB][BIOTABS][OS] B)-~.us

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Zamaldelika padła, nie mam już jej pestek, może kiedyś... teraz cała nadzieja w Panamie :jprd:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Z resztą jak najlepiej, popie****ają jak szalone pod tym panelem. Największy z aofów pokazał Włochy i dostrzegłem rano ze czterech jajcarzy...

Czekaj, strzelę zaraz fotę.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
pokaż jak ten panel jak polepiłeś od spodu :crazy: jaką mocą świecisz i ile nad roślinkami trzymasz. Mówisz, że dobrze to idzie pod tymi diodami cxm ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
pokaż jak ten panel jak polepiłeś od spodu :crazy: jaką mocą świecisz i ile nad roślinkami trzymasz. Mówisz, że dobrze to idzie pod tymi diodami cxm ?

Nie chcesz tego zobaczyć. :crazy: no jak mam skalę od 0-9 na potencjometrze, to takie solidne 6 świecę, nak***ia ostro ale jeszcze da się patrzeć, nie to co na największej mocy. A wysokość to wczoraj było ~90 cm, ale skutecznie skracają dystans.

100_1912.jpg
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
No ładnie wyglądają na tym etapie. Oby tak dalej.



Poka, poka bo w "perełkach" przestój :D



Ważne że świeci. :p

100_1919.JPG


A no i z pięć albo sześć męskich już mam, mam nadzieję że ostaną się cztery panny nie licząc aofa xD
 
Ostatnia edycja:
D

drim

Guest
Wyciągający masz podłoczony bezpośrednio z filtrem? Zmniejsza to hałas?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Wyciągający masz podłoczony bezpośrednio z filtrem? Zmniejsza to hałas?

A Ty jak masz? A jak powinno się podłączać? Pytam, bo osłupiałem. Nigdy się nadtym nie zastanawiałem, podłączyłem tak, bo było najwygodniej i najprościej. Z hałasem nie mam problemu, wyciąg działa całkiem przyzwoicie, tzn. cicho. Jedyne co bym wyrzucił w piz*u to mieszający, bo to on robi najwięcej szumu. Ale nie można wymagać zbyt wiele od najtańszego modelu z kastro. :sunny:
 
D

drim

Guest
Ja mam filtr - rura alu - wentylator - tłumik. Jest trochę głośno i myślę czy podłączyć w kolejności filtr-wentylator-tłumik-rura, nie wiem czy to coś da...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ja mam filtr - rura alu - wentylator - tłumik. Jest trochę głośno i myślę czy podłączyć w kolejności filtr-wentylator-tłumik-rura, nie wiem czy to coś da...

Z reguły im więcej rury tym więcej powierzchni która może drżeć. Tak to na chłopski rozum próbuję brać. ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tłumik bezpośrednio połączony w wentem redukuje hałas, nie wiem po co ten kawałek rury tam wstawiać pomiędzy.
 
D

drim

Guest
Tłumik bezpośrednio połączony w wentem redukuje hałas, nie wiem po co ten kawałek rury tam wstawiać pomiędzy.

Tłumik jest podłączony bezpośrednio z wentylatorem, (wentylator i tłumik są po za namiotem bo nie chciało mi się z tym je**ć w środku namiotu przywiązywać wszystko itp.) od wetatora idzie rura która jest połączona z filtrem. (filtr w namiocie).
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Izolowana rura też całkiem nieźle tłumi hałas jak jest jej sporo, a koszt sporo niższy od tłumika. Ja mam w namiocie filtr połączony właśnie taką rurą do wentylatora, który jest na strychu i od niego dalej też idą ze 3m takiej rury i praktycznie nic nie słychać. Wydaje mi się też, że jak wentylator jest poza boxem to jest wydajniejszy bo wtedy wyciąga powietrze, a jak jest w środku to je wypycha.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół