nasiona marihuany

OUT19 Pasion#1/Durban Poison/Shaman/Critical/AutoMazar (11szt)

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Witam. To mój drugi out, a pierwsza fotorelacja.

Bohaterami będą:
2x Passion #1 od Dutch Passion
2x Durban Poison od Dutch Passion
2x Critical od Bulk
1x Shaman od Dutch Passion
1x Gorilla Girl od Sweet Seeds
1x Critical+ od DinafemSeeds
3x AutoMazar od Dutch Passion

Ziemia zwykła ogrodnicza z perlitem wymieszana z gębą na spocie.
Nawozy to biohumus na wege, a na flo co doradzicie ;)

Trening LST, może coś więcej ale narazie boję się by nie zmarnować, w czasie wzrostu wszystko się okaże, coś doradzicie :sunny:

Dni liczę od pojawienia się kiełków na wacikach.

1 Maj
Wysadzilem do ziemi w małych doniczkach.

Tutaj 5-ty dzień po wyjściu z ziemi

Okropna była pogoda także byłem zmuszony trzymać je na parapecie z tego względu aż tak się powyciągaly, ale posadze je głębiej i może będzie okej :spalony:

17 Maj
Czyli 15-ty dzień życia

W końcu dziś wędrują na spota <lol2>

Wszelkie uwagi, pochwały i krytyki mile widziane. Podpowiedziami też nie pogardze.
Upki postaram się dodawać regularnie. Cześć :freak:
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
na dole po lewej 2 rosliny z jednej pestki czy dwie dałeś? poczytaj o tym jak to z jednej peski, trfiłes na zadki ale pozadany przez breederów przypadek.
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Gdy pestki moczyly się w wodzie jedna wylyściła czarny kiełek który wgl nie rósł, ale szkoda mi było wyrzucać więc wrzuciłem do ziemi z nadzieją że coś jednak wyrośnie:dance:
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Oo proszę kolejna myślę że fajna fotorelka :-D mam panienki podobnej wielkości no trochę większe i starsze ale jeszcze na parapecie i wyciągnęły się nawet bardziej o dziwo nie połamaly sie. Lales juz na weg? Pytam z ciekawości bo jeden mówi żeby lać odrazu a drugi ze tydzień po wyjściu na dwór. No i z fartem i do :harvest: !
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Oo proszę kolejna myślę że fajna fotorelka :-D mam panienki podobnej wielkości no trochę większe i starsze ale jeszcze na parapecie i wyciągnęły się nawet bardziej o dziwo nie połamaly sie. Lales juz na weg? Pytam z ciekawości bo jeden mówi żeby lać odrazu a drugi ze tydzień po wyjściu na dwór. No i z fartem i do :harvest: !

Nie lałem, i nie wiem kiedy będę bo ciągle deszcza a i tak mają mokro. Z tego co wiem to jeśli mają spore korzenie można zacząć lać 1/3 zalecanej dawki.

---------- Post Zaktualizowany 10:01 ---------- Data pierwszego postu 09:49 ----------

Wczoraj wieczorem 7 roslinek poszło na jednego spota.
Rośliny były dość długie wiec wsadziłem je głębiej, mam nadzieję że ta długa łodyga nie zgnije :zombi:



Nie wstawiam wszystkich roslinek bo i tak wyglądają tak samo.
Zabrałem worek ziemi 60l i niestety na 1,5 dołka nie starczyło ziemi. Posadzilem w tej na spocie, chociaż nie należy do najlepszych.
Dziś reszta krzaczkow idzie na drugiego spota. Pozdro.
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Yo, po trzech dniach od wysadzenia udałem w odwiedziny, za dużo to się nie zmieniło ale ciągłe i bardzo obfite opady mogły zniszczyć uprawę. Naszczescie tak się nie stało lecz ziemia nalana jest konkretnie + zero słońca i wiatru. Takie małe krzaczki nie weźmie plecha?

 
U

Usunięty 66767

Guest
Plecha nie wezmie ale korzenie mogą zgnić przez nadmiar wilgoci ale na razie na fotkach nie widać żeby tak było więc nie ma co się martwić na zapas<peace>Będziesz widział po roślinach jak wody będzie za dużo ale przypominam że ogolnie mamy susze więc takie deszcze nie powinny bardzo zaszkodzić a wręcz przeciwnie:headbanger:Osobiście jestem zadowolony bo nie muszę podlewać a taki plan miałem wczoraj ale odpuściłem bo pada co chwile:woohoo:
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Na górze Shaman, dolny Critical od Bulk <rotfl>
Jutro lub w piątek wlecą zdj z drugiego spota z automatami :crazy:
Na moim drugim spocie jest jeszcze miejsce na jakieś 4 automaciki, co polecacie? Ja jestem za Ak47, jakie wasze zdanie :smokee:
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Pakupki poczynione heh, i pisze z pytaniem czy w ogóle opłaca się sypać dolomit pod zasadzone już krzaki, czy będzie to działać, czy trzeba było wymieszać z ziemią przed posadzeniem?

A i czy slimakol będzie działał po deszczu?
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Tak sypnij dolomit wokół krzaków. I tak slimakol będzie działał po deszczu tylko nie syp tego blisko krzaków tylko tak z 2 metry od nich powodzenia
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
22 dzień życia
To jest jakaś tragedia już czwarty tydzień ciągłych deszczy. Zero słońca, może z 2h dziennie i to nie pełne.
W ogóle roślinki nie rosną, cienkie jak zapałki. Myślę ze nic z nich nie będzie w tym sezonie.
Poza tym dwa automaty całkowicie poszły się j**ać przez deszcz i jeden sez, odgrzebałem go z ziemi ale raczej już nic z niego nie będzie

Do tego zwierzęta już dają popalić.

Tutaj dzik ryjem podszedł pod roślinę, pewnie koronki rozerwane i nic z niej ale zastpalem dziurę, uklepalem.

Tutaj zgrabna sarenka swoją zgrabną raciczką prawie rozdeptała pomidorka. Tutaj miałem fuksa ;)


Reszta mniej więcej wygląda tak. Podsypalem ich dolomitem, pewno nie zaszkodzi to tych deszczach. Podlalem delikatnie dużym stezeniem biohumusa z wodą, by już przyzwyczajać do nawozu.

Po niedzieli wlecą do wody nowe auto najprawdopodobniej Ak47 (3) i White Widow (3). Co jeszcze polecacie.

Życzcie mi farta w tym sezonie. Pozdro.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Weź ten slimakol z pod roślin bo to jest wabik na ślimaki i zanim zdechna zjedzą ten roślinne. Sypie się gdzieś dwa metry od roslin
 

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Weź ten slimakol z pod roślin bo to jest wabik na ślimaki i zanim zdechna zjedzą ten roślinne. Sypie się gdzieś dwa metry od roslin

Czaje czaje, tylko że ja nie mam zbytnio możliwości dalej ponieważ jest dość spora trawa. Ale to ogarnę zgarne trochę spod krzaków.
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Czaje czaje, tylko że ja nie mam zbytnio możliwości dalej ponieważ jest dość spora trawa. Ale to ogarnę zgarne trochę spod krzaków.

a w trawie slimaków nie ma? to wabi slimaki zwlaszcza jak jest mokre i kiedy to zjedzą to po jakims czasie je to zabija (jak juz sie zle poczują to chowają sie do swoich norek dlatego nie uswiadczysz pola zwłok)
możesz własnie posypac kółko przy trawie tak by z niej nie wylazily na spota.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół