nasiona marihuany

OUTDOOR 2019 HOLANDIA[AUTO] Black Jack Femi, Critical Bilbo. [SEZONY] No name od koleszki Regular

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Nie rozumiem po co pryskasz na plesn skoro codziennie masz do tego dostep. Wogole te preparaty o kant .... Jak plesnieje to wina przewiewu i temp. Ja nie pryskam niczym. Wycinasz ognisko i po sprawie. Jak zaczyna cala lapac plehe to tniesz bo i tak nic to nie da. Takie moje skromne zdanie.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Nie rozumiem po co pryskasz na plesn skoro codziennie masz do tego dostep. Wogole te preparaty o kant .... Jak plesnieje to wina przewiewu i temp. Ja nie pryskam niczym. Wycinasz ognisko i po sprawie. Jak zaczyna cala lapac plehe to tniesz bo i tak nic to nie da. Takie moje skromne zdanie.

Mam takie same podejście do tego. Najważniejszy jest dobry przewiew ale też staram się ogólnie unikać chemii.
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Mam takie same podejście do tego. Najważniejszy jest dobry przewiew ale też staram się ogólnie unikać chemii.

wszystko wiadomo, nie jestem amatorem. Ale nie mam takiego przewiewu w foliaku jak z karzakami na normalnym outdoor.
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam

Pora na mały UP.
Pogoda w ostatnim czasie nie rozpieszczała. Ciągły deszcz, niebo pochmurne. Postanowiliśmy dać Panienkom nieco światła.
Zamontowaliśmy lampe (jarzeniówka budowlana, świeci dość mocno), za lampe w NL jest przypał dlatego świeci tylko w dzień po około 6h.
Po 4 dniach było widać różnice :). Krzaki dzisiaj dostały ostatnią dawke plantonu K (niestety skonczył sie) i pk. Mam nadzieje że im wystarczy pokarmu. Na noname zauważone ognisko pleśni, zostało wycięte. Dodatkowo poszedł dzisiaj oprysk na wszystkie krzaki.
Scinke pierwszych gałęzi planuje na okolo 25 pazdziernika. Dolne gałęzie bd trzymał maksymalnie ile sie da.
Pierwszy pojdzie noname, jest najszybciej kwitnącą rośliną pod foliakiem.
Fotki:
CriticalBilbo


BlackJack


PurpleAuto


NoName


Cały foliak
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam
Pora na mały UP
Noname jest co raz bardziej podjadany przez pleśń, pomimo że pryskałem :(
Reszta roślin jak najbardziej w porządku.
Lampa spełnia zadanie :)
Za tydzień część noname pójdzie pod kose. Możliwe że purple też pójdzie bo juz wygląda ładnie.
Z reszta panienek bd czekał, może pod koniec października :)
Fotki
Noname

Purple

BlackJack

Critical
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam

Niestety pleśń pożerała Noname w bardzo szybkim tempie, po jego scięciu okazało się że pojedyńcze ogniska zostały wykryte na reszcie krzaków. Zmuszony byłem zrobić harvest wszystkich krzaków. Po ponad 7 godzinach we dwóch z koleszką ogarneliśmy trymowanie. Wszystko suszy sie na poddaszu, wiatrak do mieszania powietrza do pomocy :). Podsumowując:
Noname: wydaje mi się że była to odmiana typowo pod indoor niż pod out. Dlatego był problem z pleśnią. Jednak coś tego krzaka zebrałem
Fiolet: zbyt późno wysadzony na otarcie łez po stracie dwoch panienek. Plon mały oby nadrabiał mocą.
Critical Bilbo: Nie spodziewałęm sie dużej ilości z niego, ale wypadł najlepiej w tym roku, łądny przyjemny zapach.
Black Jack: Mój faworyt, niestety w pewnym momencie na flo jakby sie zatrzymał. Nie dojrzał nawet w 70% a szkoda.

Cóż za dwa tygodnie podam dokładnie ile tego wyszło z poszczególnych krzaków.
Co do planów na przyszłyrok to juz jakieś są ale czy z Foliakiem? na Wege bardzo dobra opcja. Na Flo już nie tak bardzo.
Na fotce od lewej strony: Noname, Critical, Purple, Black Jack
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół