nasiona marihuany

OUTDOOR 2019 HOLANDIA[AUTO] Black Jack Femi, Critical Bilbo. [SEZONY] No name od koleszki Regular

Wyszukiwarka Forumowa:

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Myślę że gdyby nie były w doniczkach tylko w glebie miały by szans przeżyć

Bardzo możliwe. Zaraz po tym jak otrzymałem wiadomość od koleszków ze coś nie tak, kazałem im przelać go woda poszło około 20l przez cały dzień(mam dziury w dnie wiadra). Czas pokaże może sie uda
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam
nie mam dobrych wieści, dróga sezonówka padła chwile po pierwszej pomimo reanimacji :(
Koty zróbiły swoje.
Zostałem z 3 automatami. W poniedziałek dojada pestki z PL (są dużo tańsze niż w NL) 3x auto purple
Co do Automatów, ładnie sie rozrosły na boki szczegolnie black jack.
Caly czas nie mogą sie zebrać na flo.
Foliak jak narazie spełnia swoje zadanie, co dzień zlewam woda w srodku :)
Foty:

Critical Bilbo


NoName


Black Jack



Pozdrówki
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Ładne krzewy :D

jak tak bardzo taniej pestki z PL to sklep zakładaj :D
 

bananowysong

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
50
Buchów
0
Mi w tym roku jakiś kot obsikał wiaderka których używam do podlewania. Mimo codziennego używania i mycia przy okazji, cuchnęły kocim szczochem przez dobre dwa tygodnie. Problem z sierściuchem rozwiązałem przy pomocy środka do odtwarzania zwierząt w proszku. Nie pamiętam nazwy, na promocji w Castoramie był za parę Pln. Śmierdział jak kibeł w pkp. Bardzo skuteczny.
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Ładne krzewy :D

jak tak bardzo taniej pestki z PL to sklep zakładaj :D


zbyt dużo zachodu, trzeba mieć specialne pozwolenie

co do tego środka na odstraszanie zwierząt. Problem sie juz rozwiązał ziomek zrobił foliaka.
Dzięki za info skorzystam w przyszłym roku :)
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam

Trochę mnie nie było. Cały czas praca i brak czasu uniemożliwił mi zrobienie upka.
Pozmieniało sie dużo. Wszystkie krzaki zaczeły flo, Pestki auto które miałem były pierwszej generacji, kupione dawno temu przez mojego zioma. Dlatego podejrzewam że był problem z auto kwitnieniem, ale przełożyło sie to na długą fazę wegetacji.
Najwieksza roślina ma ponad 2 metry :)
Panienki dostały nawóz na kwitnienie (planton k) + pierwsza dawke PK
Foty:
Critical Bilbo

Black Jack (faworyt)

NoName


Usunełem wieksze liście z panienek żeby słońce lepiej dochodziło do dolnych partii.
Musiałem też sznureczkami ponaginać krzaki bo juz nie mieściły się w foliaku.
Elo
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Strasznie małe masz te doniczki jak na takie wielkie krzaki. Na twoim miejscu bym je przesadził jak najszybciej puki jeszcze nie kwitną porządnie...
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Strasznie małe masz te doniczki jak na takie wielkie krzaki. Na twoim miejscu bym je przesadził jak najszybciej puki jeszcze nie kwitną porządnie...

Brak czasu niestety mnie ogranicza :( jakie mogą być skutki pozostawienia ich w tych donicach? odbije sie to na plonie ?
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
Mają mniej miejsca więc urosną mniejsze i się tak nie obobią :D przesadź je do ziemi albo większej donicy i napewno sobie tym zwiększysz plon pozdro
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Mają mniej miejsca więc urosną mniejsze i się tak nie obobią :D przesadź je do ziemi albo większej donicy i napewno sobie tym zwiększysz plon pozdro

Oki dzięki
Pod koniec tygodnia może ogarne dzień wolny i przesadze :)
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
dzień wolny do przesadzenia 3 szt ?
dziś wieczór podlej rano odpukaj i przesadz :)
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam
Po zaleceniach kolegów z góry przesadziłem roślinki. Po wykopaniu około 30 cm zaczeła się miekka glina.Wykopałem dołki około pół metra, niestety nie dało sie bardziej. Do dołków poszła mieszanka ziemi sklepowej i pierwsza warstwa spod foliaka.
Po przesadzeniu podlałem je w ilości 12L na rośline z nawozem planton K + PK.
Foty:
Dołki z wymieszana glebą

Korzenie


NoName

Black Jack

Critical Bilbo


Nie pozostaje nic innego jak czekać az zaczną porządnie kwitnąc
Pozdro
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siemanko
Pora na mały UP
Krzaki kwitną. Nieco wolniej zbiera sie Black Jack
Wszystkie dostały oprysk na pleśń Target Topsin m500sc. Zamierzam pryskać co półtora tygodnia.
Do foliaka jakiś czas temu dołączył automat PurpleAuto, wyciągną sie ładnie i juz zakwitł :)
Pogoda przez ostatnie dni była bardziej deszczowa. Dzisiaj podleje wszystkie krzaki z nawozami, w dawce: planton K łyżeczka do herbaty, PK13/14 20ml wszystko z dodatkiem wody w ilości 12l na krzaka.
Foty:
NoName


Critical Bilbo


Black Jack(faworyt)


PurpleAuto


Myśle że pojdą pod kosę na koniec pażdziernika.
elo
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam
Mały UP
Przez 10 dni od ostatniego upka widać postępy.
Black Jack nieco wolniej kwitnie, będzie najpózniej.
Noname idzie w miare szybko i wydaje mi sie że pierwszy poleci pod kose.
Critical Bilbo nieco szybciej kwitnie od BJ.
Purple auto łądnie kwitnie i juz sie zrobił fioletowy.
Krzaki wczoraj na wieczór dostały sporą dawkę plantonu k +PK (podwójna dawnka). Purple dostał normalną
Zamierzam je nawozić jeszcze dwa razy tak do 10 pazdziernika, jutro oprysk na pleśń.
Czy ktoś z was przy kosie robił w taki sposób że zamiast ścinać całego krzaka, podcinał poszczegolne dojrzałę łodygi a reszte niedojarzała jeszcze trzymał. interesuje mnie to jak roślina odbiera taki sposób, czy może to wplyną na jakość i ilość reszty kwiatów.
Czas na foto:
NoName


Critical Bilbo


Black Jack

Purple Auto

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół