nasiona marihuany

OUTDOOR 2019 HOLANDIA[AUTO] Black Jack Femi, Critical Bilbo. [SEZONY] No name od koleszki Regular

Wyszukiwarka Forumowa:

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam
Po paru latach emigrowałem do NL. Pierwszy legalny out. Na ogień poszły dwa automaty i 4 sezonówki noname regulary. Podłoże kokosowe mix z kokosem, nawozy: Biohumus i planton K (wszystko z PL).Krzaki maja prawie 3 tygodnie, dostały pierwszą porcje biohumusa.
Foty




Upki zamierzam dodawać w miare wolnego czasu, może co dwa tygodnie
Elo i trzymam kciuki za growerów w PL.
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
Ile tam można mieć krzaków, bo słyszałem że max 5 :D :zjarany:
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
różnie opinie słyszałem.. dlatego pytam
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Oficialnie można mieć 5 na jeden dom. Z racji tego ze mam tylko automaty femi, wysadzilem wiecej sezonow :)
W razie jakiegos przypału, jestem dogadany z sąsiadem Holendrem pozwolil mi przezucic przez płot na jego posessje jednego takze bez lipy. Sąsiad jest zachwycony uprawą, po dluższej rozmowie powiedział mi ze kiedyś u nich to była tradycja. W każdym domu rosły krzaki i sam opowiedał jak był młody i chodował. Pózniej zrobie upka i podeśle foto.
Eloo
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
To masz spoko sąsiada bo nie każdemu jednak to odpowiada... trzymam kciuki bo pogoda rożna jak narazie i potrafi zaskoczyć
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Mały upek
Pogoda sie lekko popsuła pochmurno lekko deszczowo.Małe dostały druga porcje biohumusa. Martwi mnie jeden automat, dziwnie zacza
robić sie zółtawy( wyglada jak oznaka niedoboru azotu) dostał profilaktycznie 50ml czystego.
Fotki:





Co do sąsiada. Koleś z początku nie był pozytywnie nastawiony jak sie dowiedział ze ma mieć sąsiadów Polaków ale, po paru weekandowych integacjach, przy dobrej Polskiej kiełbasie i trunkach wysokoprocentowych zobaczył ze jesteśmy normalni(mieszkam z ziomeczkami) nie typowe Polaczkami alkolikami :)
Miłego Dnia
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam
Kolejny Upek.
Zanosi sie na to że z tych 4 no name będa dwa automaty. Rosną dużo wolniej od dwóch faworytów tego rocznego growingu.
Sezonówki(dwie duże): Poszedł FIM, w przyszłym tygodniu LST. biohumus raz w tygodniu
Automaty: Rosną nieco wolniej od sezonów, ale jestem dobrej myśli. Może w przyszłym tygodniu LST
Możliwe że ziomek z którym mieszkam ogarnie mi mała szklarnie przy płocie(budowlany majstersztyk) :).
Mam pytanie do osób które używały produktów marki Canna. Czy jest sens kupować na wzrost, jak to sie przeklada na faze wegetacji.
Bardziej wydajne i lepsze niż biohumus ?. Co do nawozów na kwinietenie do Polskiego Plantona zamierzam dokupić PK13/14 i Boosta. probował ktoś kiedyś mixowanie z tymi nawozami?
z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi
Foto:




Ps. Fotki robione po wieczornym podlaniu :)
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam
Mimo że relacja nie cieszy sie zbyt dużym zainteresowaniem, wrzucam upka
Krzaki dosataja raz w tygodniu biohumusa. Pogoda w kratke, czasem popada dwa dni, pózniej slonce przez 3 dni i tak na zmiane.
Po zrobieniu FIMa na sezonach u jednego odrosły 3 szczyty(ladnie ucielem :D).
Co do automatów. Jeden okazał sie menem, bardzo możliwe że wyjedzie na wakacje do mojego ziomka (pestki auto zawsze sie przydadza).
w tym tygodniu może ogarne LST.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Jeden okazał sie menem, bardzo możliwe że wyjedzie na wakacje do mojego ziomka (pestki auto zawsze sie przydadza).

By mieć kolejne męskie krzaki??

Ty naprawde wlałeś 50ml czystego azotu?
Trochę średnio żeś to wy"ch"odował, czy tam uprawił.
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Ziomek mieszka 10km odemnie i wydaje mi sie ze taka sepracja mena moze miec sens, kto powiedzial ze beda meskie nasiona ?
biohumusa dawkuje w nieco wiekszej dawce nic na opakowaniu.
Średnio? pokaż swoje panie pro :)
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Ziomek mieszka 10km odemnie i wydaje mi sie ze taka sepracja mena moze miec sens, kto powiedzial ze beda meskie nasiona ?
biohumusa dawkuje w nieco wiekszej dawce nic na opakowaniu.
Średnio? pokaż swoje panie pro :)

...
a teraz tydzien fajnej pogody wiec niech dziewczynki to w pełni wykorzystają
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam
co tu duzo pisać, pogoda elegancka panienki rosna jak na drozdzach.
Men pojechał na wakacje, w zasadzie na tym menie sa jaja i wloski typowe dla panienek, może cos z niego będzie :)
Wjechał w asortyment PK13/14 od canny. Podpowiedział by ktoś od jakiej dawki rozpoczynac dawkowanie na flo ?



 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam
Po 5 dniowej delegacji i nie obecności w domu nie mam dobrych wieści.
Lokane kocury zrobiły sobie szalet miejski w jednej donicy z sezonówką :(
Ziomeczki z którymi mieszkam nie ogarniaja spraw i czekali do mojego powrotu.
Podjełem próbe reanimacji czy coś z niej będzie? nie spodziewam sie tego ale warto spróbowąć. Ziemia wymieniona dodatkowo perlit.
Dróga Sezonówka, ładnie idzie, widać lekki braki w azocie.
Automaty, Critical Jack rośnie jak Poje*any prawie dogania sezonówke. Critical Bilbo nieco wolniej zrobił sie kulkowaty :).
NoName: Idzie w góre, boczne szczyty nieco wolniej. Czekam na flo
Foty:
Critical Bilbo

Black Jack

NoName

Sezon

Sezon po reanimacji, nadzieja umiera ostatnia :)


Aby zapobiec ponownej sytuacji z sezonem ziomeczek właśnie kończy robić foliaka.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Myślę że gdyby nie były w doniczkach tylko w glebie miały by szans przeżyć
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół