nasiona marihuany

Znikające pestki wyjadane liscie odgryzane łodygi !!!

Wyszukiwarka Forumowa:
E

Elprofesor

Guest
Witam, mam problem z sadzonkami . wysadziłem je na dworze pod szklarnią i zaobserwowałem dziury na palca odgryzione łodygi i brak szkodników ... posypałem na mrówki ale nadal nic sie nie zmieniło . pomocy ! co to może być
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
To pewnie ślimaków sprężyna.
 
E

Elprofesor

Guest
ślimaki nie wyjadają pestek spod ziemi .. brak ślimaków na spocie .
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Ale raczej one Ci robią dziury. A te pestki to coś Ci wygrzebywało z ziemi? Może myszy?
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
szklarnia jest szczelnie zamknieta? mi kiedys cos wyciagalo mlode siewki - na fotopulapce bylo zdjecie = ptaki.
 
E

Elprofesor

Guest
szklarnia dosyc szczelna ale jest pewnie opcja zeby tam wlecial . Co myślisz o mrówkach ? ale tez było sypane i pozniej dalej coś wyciągało ... masakra jakaś ...
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Mrówki nie zjadają pestek / kiełków / małych plantów. Mogą jedynie zrobić sobie gniazdo pod doniczką bo jest tam sporo wilgoci, lub w samej doniczce i drążąc tunele mogą podrażnić korzenie, nic poza tym.
pozdrawiam <shiza>
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
posyp na jakiś talerzyk ślimakol i zobaczysz ewentualnie mogą to być ptaki a żeby ich nie było pociągnij szczurek w szklarni i doczep reklamówki
 
E

Elprofesor

Guest
były 4 szklarnie 2 były za***iście szczelne i raczej zaden ptak nie wlecial . Mam zagadne bo i na ślimaki i na mrówki sypałem i nadal znikają (nawet małe pestki przysypane ziemią ). :(
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Mrówki nie zjadają pestek / kiełków / małych plantów. Mogą jedynie zrobić sobie gniazdo pod doniczką bo jest tam sporo wilgoci, lub w samej doniczce i drążąc tunele mogą podrażnić korzenie, nic poza tym.
pozdrawiam <shiza>

Mylisz się, sam widziałem na spocie jak mrówka o***uje mi listki z kiełka - 5 auto poszło sie yebać.
Gniazdo też zrobiły to sie zgodzę.

Panie profesorze zamontuj fotopułpkę to się dowiemy co cie odwiedza :D
 
E

Elprofesor

Guest
to juz moj dziesiąty sezon i nigdy nie miałem takiego problemu ... dzisiaj zrobie fotopułapke ale ponoc nie ma juz chyba co tam wyjadać ...
 
E

Elprofesor

Guest
Kurde z tymi norniciami to moze i masz racje ! masz cos jeszcze na mysli ?
 

Norbi169

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2016
Postów
34
Buchów
0
Ja to bym spróbował np. kupić karbid nasypać w dziury zalać wodą i zasypać, może poduszą się albo chociażby wyniosą się te małe szkodniki, warto spróbować
 
E

Elprofesor

Guest
spryskalem caly teren jakimś plynem na to ścierwo .. ale jeśli chodzi o kopce podobne do kretea to nie ma śladu nawet cieżko o mysie nory ...
.... cały teren pokryty jest mchem a pod nim jest woda . to chyba nie jest ten szkodnik
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół