nasiona marihuany

Green Planet Brix+

Wyszukiwarka Forumowa:

kutafon

New member
Rejestracja
Maj 16, 2019
Postów
2
Buchów
0
Czy to jest wlasnie ten slynny brix? Nie ma tu przeciez szkla, plastiku etc. jak pisza niektorzy. "Brix + jest w 100% organiczny zawiera zupełnie naturalnie pochodzące z następujących składników aktywnych: aminokwasy, węglowodany, witaminy, enzymy i triakontanol oraz sprawdzone wzmacniacze." Moze wypowie sie ktos kto to stosowal. Czy nie pogarsza to jakosci ziola i czy faktycznie podbija wage?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie, to nie jest ten sam Brix. Ten to zwykły organiczny nawóz/booster...
 

kutafon

New member
Rejestracja
Maj 16, 2019
Postów
2
Buchów
0
Na amazonie piszą: "This product is NOT organic at all. It's a disgusting mixture of plastic and sugar! As the herbes are dipped in this poison, you will smoke sugar which caramelizes your lungs. As you can imagine, plastic is cancerogenous! THIS IS NOT A YIELD IMPROVER, THIS IS MURDER! Conclusion: Irresponsibly dangerous product sold as organic stuff! This is FRAUD and I really think would like to sue you you irresponsible LIERS!" Ogólnie na forach większość opinii jest negatywna, więc o co tu chodzi, komu ufać?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Najlepiej jak by się [MENTION=12145]uho666[/MENTION] wypowiedział, on tego używał kiedyś i z tego co pamiętam to jego opinia na temat tego była pozytywna. Po za tym, jak nie jesteś pewny tego produktu to po prostu go nie używaj hehe A jak szukasz czegoś na większy plon to najlepiej się podszkolić w uprawie, to jest niezawodny sposób i na pewno nie pogarsza jakości plonu ;)
.
BTW. W sumie dawno już nie kupowałem jarania z ulicy, ale widzę co moi znajomi czasem biorą od jakiś sebixów i brixowanej trawy nie widziałem już, no z 6 czy może nawet 7 lat będzie. Kiedyś każdy diler w mojej okolicy miał tylko brixa lub zioło z jakąś dospką(wyglądało jak piach albo jakiś inny proszek). Może tego owianego złą sławą brixa już nie produkują ? Bo dalej utrzymuję że Brix Plus od Green Planet to nie jest ten sam Brix.
Po za tym, osobiście nie pryskałbym jakąkolwiek substancją na kwiaty, organiczną czy nie.
 
Ostatnia edycja:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Siemka ,ja to dostałem pamiętam 4 l tego brixu i raz psikłem na planty ,tam chyba w 3 tyg przed kosą to raczej był nawóz do oprysków niż jakiś cukier co ma wagę zwiększać , pamiętam ze butle przekazałem koledze z forum i co on z tym zrobił nie wiem pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół