nasiona marihuany

zauważyłem zmiany

Wyszukiwarka Forumowa:

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Cześć.
Ziemia athena plus perlit i bone meal. Nawozy od Canna Terra Veg +rhizotonic woda odstana PH wyrównane do poziomy 6.5 (octem jabłkowym) Temp.30stopni dzięń noc 25% wilgotność 60%/75% 2 x 400w hps ,podlewane co 4 dni 800ml doniczka 11l.
[h=1]Teraz pytanie czy to oznaka złego ph ziemi czy za mało pożywki ?[/h]Planty maja 15 dni widać jak zaczynają się przebarwiać liście . Jedna najmniejsza jest cała jasna przebarwiona słabo rośnie co widać w stosunku do innych.
Miałem 2 słabe rośliny w których nie pokładałem nadziei dałem je do jednej donicy i o dziwo jedna idzie normalnie a ta druga też nie chce rosnąć wyciąga się tylko w górę. Dziwna sprawa bo jak ph było by do bani obie by miały ciężko itp. hmm...






na tym zdjęciu w rogu są 2 pomidory w jednym widać jak jeden se rośnie a zanim drugi się męczy .


 

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Albo.... to ja wiem
Jaka blokada przez nawozy tzn przenawożenie??
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Wygląda mi to na brak azotu, kiedy podlewałeś nawozem?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
według mnie znów złe ph jak jak już bo raczej nie było czym przenawozić. Tobie już dziękuje . Potrzebuje konkretnej odpowiedzi. Pozdrawiam

A bonemeal? dodawałeś to do gleby kilka tygodni przed czy od razu przy przesadzaniu? :bounce: nie wiem czy masz świadomość, ale to musi się 'przegryźć' w glebie, bo inaczej będzie 'too hot' i popali rośliny.

Zrób porządne foty, bo te zdjęcia z fleszem to każde inne, a pod hpsem to nic nie widać. [*]
 

darkon

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2014
Postów
518
Buchów
1
Hmm na pierwszym zdjeciu jak by niedobor magnezu a na drugim to bym przenawozenie azotem obstawial:p tak czy siak jak dla mnie za nisko trzymasz ph. Pozadnie przeplukaj i ph trzymaj 6.7-6.8
 

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
A bonemeal? dodawałeś to do gleby kilka tygodni przed czy od razu przy przesadzaniu? :bounce: nie wiem czy masz świadomość, ale to musi się 'przegryźć' w glebie, bo inaczej będzie 'too hot' i popali rośliny.

Zrób porządne foty, bo te zdjęcia z fleszem to każde inne, a pod hpsem to nic nie widać. [*]

No własnie tu masz racje trochę za***ałem sprawę bo nie pomyślałem . Jak plony były małe tak że nie zasłaniały doniczki to ziemia była bardzo hot około 28/30 stopni teraz spadła do 25 stopni, Co do fotek założę fotorelację i tak będzie najlepiej.

---------- Post Zaktualizowany 12:46 ---------- Data pierwszego postu 12:45 ----------

Hmm na pierwszym zdjeciu jak by niedobor magnezu a na drugim to bym przenawozenie azotem obstawial:p tak czy siak jak dla mnie za nisko trzymasz ph. Pozadnie przeplukaj i ph trzymaj 6.7-6.8

no też myślę że ph jest za niskie muszę kupić 2 miernik by pieć porównanie do pierwszego, bo ten zas pokazuje raz 6ph raz 6,5 a jak ziemia jest sucha to 7.5 i teraz nie wiem czy w to wierzyć.
 

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Wygląda mi to na brak azotu, kiedy podlewałeś nawozem?

podlewam co 3/4 dni jak juz od dołu doniczki jest już prawie sucho. Daję 1l wody plus canna veg i co 2 podlanie mieszam z rhizotonic plus oprysk samym rhizotonic. Wczoraj dostały jeść myslę że jeszcze raz i przełączam 12/12

---------- Post Zaktualizowany 12:51 ---------- Data pierwszego postu 12:49 ----------

Nie chodziło mi o temperaturę gleby. :jprd:

Jak byś mógł tak w skrócie wyjaśnić
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Chodziło mu że bone meal jest kur***ko mocnym nawozem jak na indoor i przypala Ci korzenie. Po za tym, na moje to za mało podlewasz.
 

paskuda

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
prosił bym o dalsze sugestie kierować tu :) https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?141155-Power-Plant-Jack-Herer-2x400-w-hps-Lumatek

---------- Post Zaktualizowany 21:21 ---------- Data pierwszego postu 21:18 ----------

Chodziło mu że bone meal jest kur***ko mocnym nawozem jak na indoor i przypala Ci korzenie. Po za tym, na moje to za mało podlewasz.

co do korzeni coś w tym jest i tu będzie mój problem :jprd: Skąd takie wnioski ? Że na początku korzeń wychodził z dołu doniczki biały jak śnieg teraz go nie ma czy pomoże Cannazym?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół