nasiona marihuany

Dobry spot?

Wyszukiwarka Forumowa:

DrDred

Member
Rejestracja
Maj 14, 2019
Postów
6
Buchów
0
siema co myślicie o tym spocie? nada się na małe automaty?












za plecami mała rzeczka ok 2m szeroka płytka, potem gęsty busz i krzaczory nie wiem czy może być tak blisko pola i ambony...
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
jakby ambony nie było to jeszcze jeszcze... ja bym nie ryzykował myśliwi tam się będą non stop kręcić
 

DrDred

Member
Rejestracja
Maj 14, 2019
Postów
6
Buchów
0
A ten co kosi koso po prawej Ci nie przeszkadza?
to jest naprawdę spory obszar, to zdj tego nie pokazuję ale stoję na nim na górce ok 3m a całe zbocze jest w pokrzywach ok 60cm dobrze oświetlone więc idąc wzdłuż pola żeby zobaczyć pomidory trzeba by było wejść w pokrzywy a nawet w nich nie łatwo będzie je zobaczyć, ale pozostaje kwestia zapachu, na polu będzie prawdopodobnie kukurydza wiec auto spokojnie zakwitnie do tego czasu, ale nie wiem jak z innymi problemami temu zrobiłem ten post
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Jeśli będzie nie za wiele automatów i nie będziesz zbytnio ingerował w otoczenie to powinien się spisać, choć pole uprawne obok to nie znaczy [ automatycznie :) ] ze każdy rolnik zna sie na konopi, ryzyko jest wszędzie jak by nie patrzeć.
 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
jak dla mnie przypałowo.Albo ktos podpie****i albo zadzwoni na psy. No chyba ,ze sie uda
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Życzę powodzenia i braku przypału! :)

Ja też mam daleką od doskonałości miejscówkę.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Życzę wszystkim jak najlepiej, ale jak widzę co niektórzy tu wyrabiają to wydaje mi się, że jesienią mogą psiarskim znacznie podskoczyć statystyki.
 

DrDred

Member
Rejestracja
Maj 14, 2019
Postów
6
Buchów
0
Życzę wszystkim jak najlepiej, ale jak widzę co niektórzy tu wyrabiają to wydaje mi się, że jesienią mogą psiarskim znacznie podskoczyć statystyki.
w tym celu właśnie zadałem pytanie, dodam ze w tym miejscu chciałem max 2 pomidorki dać, dlatego w ogóle ten temat zarzuciłem bo wiecej to już oczywiste proszenie sie o wizytę smutnych panów

---------- Post Zaktualizowany 20:23 ---------- Data pierwszego postu 20:18 ----------

jutro dam jeszcze fotki z innego miejsca moim zdaniem lepszego i jestem ciekawy jak waszym zdaniem ono będzie pasować, ale na wstępie w moim lasku jest dużo szkółek leśnych więc moje pytanie jaka jest optymalna odległość od takowej żeby pan leśniczy przypadkiem nie natrafił na miejscówkę?

---------- Post Zaktualizowany 20:24 ---------- Data pierwszego postu 20:23 ----------

oraz czy byłe szkółki, 7-8 letnie są odwiedzane przez takowych?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół