nasiona marihuany

[320W COB] [0,72m] - 5x LSD + 2x Full Moon + gnom +Dinamed

Wyszukiwarka Forumowa:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
[MENTION=85321]spor[/MENTION] a moze i faktycznie wpycha, tj. dmucha.
 

kaligula

Member
Rejestracja
Mar 20, 2019
Postów
18
Buchów
0
Ciekawy patent z tym chłodzeniem, ja mam 3 x cob 50w na radiatorze 60x12cm i dwa wiatraki umieszczone nad skrajnymi ledami, nadmuch w kierunku radiatora . Nad środkowym znajduje się zasilacz. Doradź w jaki sposób ustawić wentylatory [12x12cm] ustawić by poprawić chłodzenie środkowego coba. Oczywiście jeśli możesz. Temperatura diod to ok 35'C, środkowa około 40'C.
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Przeszkadza ci temperatura lampy.czy temperatura w boxie? To co moim zdaniem mozesz zrobic to wyrzucić zasilacz na zewnątrz, o jedną grzałke w boxie będzie mniej. I wtedy w razie potrzeby/ checi/dorzucić wentylator na srodkowego led`a. U mnie temperatura panelu to ok 35C... ale to.niewymierna liczba. Temperatura w pomieszczeniu gdy.s schodzi do 20C to w boxie jest 25 dokladnie...

Co do kierunku wentylatorow na radiatorze... to jak dla mnie coby.nie grzeją sie tak mpcno by była to jakaś zawrotna różnica.
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Sory, trochę zgapiłem.....
Kwitnienie: 12 dzień
Dzień 49

18.06
Dziewczyny wyglądają coraz ładniej, i są całkiem równe :D... zlikwidowałem jeszcze kilka dolnych zbędnych elementów... odwaliła sie kiszka, temperatura w tej przerwie skoczyła do 35C na dworze, wiec w namicie tez był dramat, otworzyłem wszystko i dodatkowo wentylowałem... ale i tak koło caly czas 30C siedziało..Podlewane cały czas BAC BLOOM 3ml i BAC BOOSTER 2ml, ph 6,2 Wilgotnośc to podczas tej przerwy oscylowała miedzy koło 60... Dziewczyny piją po 1-1,5 L picia... najs... nie wyrabiałem z laniem ...Wyciągnęły się ładnie :), generalnie git :)

Kalus


Od lewej NoName, LSD





Kwitnienie: 28 dzień
Dzień 65

03.07

Finalnie w tym przedziale u mnie był termiczny dramat skakało do 32C 1-1,5 L zalewy na dzień( 3ml blooma 4ml PK), Wilgotność to od 50-70... Kolejna partia z dołu usunięta, zastanawiam się czy nie wywalić jeszcze więcej, boję eis pleśni( szerszy opis tej bladzi będzie na fotorelacje z automatów....

Dinamed stanął, przesadziłem go, i zaraz po tym pościłem na Flo, do tego zaczął się smażyć temperaturą.... no nie jest to dziecko marzeń, Wstawiłem dodatkowo jednego fulmoona w malej donicy do namiotu- zaczął już kwitnąć... Słabą konsekwencje nie wiedziałem jak to się do końca rozrośnie, no ale cóż :) !
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Nie ma co opisywać, wszystko rośnie pięknie, puchnie jak trzeba, zaczynam usuwać wiatraki co by grzyba nie było...
Kilka obiecanych fotek :















---------- Post Zaktualizowany 12:25 ---------- Data pierwszego postu 12:10 ----------

No i bardziej aktualne zdjęcia :)
Pręciki zaczynają brązowieć:













Co do zbiorów, liczę że bedzie minimum tyle co przy automatach- czyli 270g- mam nadzieje ze sie uda :) !! jest szansa:)?
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Las zrobiony z poziomica pięknie się prezentuje. Roślinki nakarmione pięknie rosną. Powodzonka z fartem do końca.

Nie widzę tylko wiatraków mieszających masz tylko ten jeden 5w? Szkoda by było jakby się plecha pokazała cyrkulacji powietrza nigdy za dużo.
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Niestety tylko jeden, właśnie doszła paczka, więc będzie montowany zaraz drugi mieszak. Boję się pleśni, niestety trafiła mi się w automatach ( po raz pierwszy w życiu) zamontowałem na zaś 2 wyciągi, jeden daje jak wichura :) oby nic nie było. Co do poziomicy to tylko jeden szczyt wyszedł poza normę, ciekawe. podczas rozkrzyczani, pękła łodyga. Odnoga dostała tyle hormonu że zrobił się z niej szczyt ;)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Bardzo ładne krzaki i fajnie prowadzone.Co do pleśni to jak wyżej pisano...odpowiednia wymiana powietrza i mieszacze.Będzie dobrze.
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Obecnie jest jakis 50 dzień kwitnienia, topy przestały rosnąć. Zaczęły sie oblewać żywica, oraz ciemnieć. Zamontowany drugi mieszak. zastanawiam sie czy jeszcze trzeciego nie założyć. Myślicie by coś dodatkowego lać w tym momencie?
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Yo, YO, yo..... zblirzamy sie powoli do harvestu, juz w sumie nie chce mis ie liczyc, ale flo dochodzi kalendarzowo do konca, wizualnie trichomy wszytskie mleczne, część na lisciahc zaczyna sie robić bursztynowa.
Fajnie wygladają, twarde jak kamienie, tylko najciekawsze, nie na całej rolsinie ale na odnogach z najwiekszymi topami widać zmiany na lisciach, deficyty lub coś..... :)
Poniżej kilka fotek :) !!!
DINAMED * jeszcze chwilke potrzebuje, jakos tak olalem tego planta:

Full moon :

LSD:













NONAME: jest to jakiś haze na pewno przynajmniej tak pachnie, ładny rtwardy i nie tak wielki jak bym chciał, ale jestem usatysfakcjonowany :)



P.S co do ilości licze na 200-250 swietnego palenia, pachnie i wyglada znacznie lepiej niz automaty, za to mniejsza ilosc.


P.S. 2 zrobiłem ciasteczka z wiatraków jak i z resztek po automatach :



Użyłem przepisu z tego wątku :
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?59596-kosmiczne-ciasteczka-by-VooDoo
2xSkładniki:
- 120 gram masła thc
- pół szklanki cukru
- 1 jajko
- 1 szklanka mąki(przesiana na sitku z proszkiem do pieczenia)
- 3/4 szklanki grubo posiekanych orzechów(mieszanka jest smaczna)
- 3/4 szklanki czekolady gorzkiej lub mlecznej
- 2 łyżki wiórków kokosu
- łyżeczka proszku do pieczenia

P.S.3 zrobiłem nalewke
4 g, Green cracka - nie za mocny temat, wrzucone na 80 ml spitytusu , rozwodnione z 120 ml wody. PO zmieszaniu roztwór zrobił się mętny, po 3-4 tygodniach osad opadł, i nalewka zrobiła się zółta i klarowna.
Wypiłem 40 i było fajnie i mocno- ale użyłem tego jako usypiasz po Anecie ;].... więc też test nie za wymierny. OD RAZU DZIAŁA MOCNO, ale szybko przechodziło. Kolejna proba utworzeni atego specyfiku bedzie na trzeźwo, jak i z mocnego materiału

PIĄTKA ~~~!!!
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
majster jak robisz green dragona to najpierw robisz ekstrakt na samym spirolu a potem dopiero rozcieńczasz, 40ml powinno cię zdjąć z nóg na kilka godzin gdzie zalecana dawka startowa to 10ml
ogólnie fajne topki, co prawda mógłbyś troszkę więcej poczytać na temat ostrości, autofokusa i w ogóle zaznajomić się z tematyką robienia zdjęć bo cały wątek sfotografowany został kartoflem ale to co chciałem zobaczyć to da się dostrzec.
piona
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Robiłem green dragona w ten sposób, pieczenie zgrindowanego tematu przez 15 min ( chyba ok 140 C), następnie zalanie go spirytusem. Po kilku tygodniach dopiero rozcieńczyłem spiryt wodą- jak już był turbo zielony. Finalnie zmętniał, wytrącił się osad, i zżółkł. Wypiłem 10 ml, takiego roztworu, dopijając co 30 min kolejnymi 10 ml. Finalnie nie zabił, trochę porobił, ale nie zabił. Sam byłem zdziwiony. No ale jak pisałem temat który użyłem, green crack- nie był żadnych mocarzem. A ja także byłem po nocnej imprezie.


Niestety wiem że jakość zdjęć zostawia wiele do życzenia. Stary aparat to dosłownie był kartofel, nowy jest znacznie lepszy ale sie jeszcze na nim zupełnie nie znam ;/....


P.S. Ciasteczka wyszły kozackie, osobiście dodałem żurawiny, i nie wiem czy to przez żurawine, czy przepis- ale deko za słodkie jak na mnie.
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Bu. życie mnie zjadło i zapomniałem o tym świecie.

Finalnie, LSD ścięte, wytrymowane, oraz wstępnie przesuszone. Trafiło już do worka papierowego. Wygląda zacnie, pachnie także. Choć obecnie mam jakieś zażalenia co do suszenia, wydaje mi się ze za wolno to robię, kolejnym razem spróbuje wrócić do korzeni. Czyli od razy wszystko zostaje w boxie zawieszone do góry nogami, z maksymalnym wywiewem, bez zbędnej zabawy w kartony. Waga na chwilę obecna 280 G, no ale jeszcze trochę ucieknie. CO do pracy...... 30 godzin trymowania trwała ta cudna zabawa, wszystkie zielone pozostałości zostały juz przerobione na masełko. Full moon oraz Dinamed potrzebuje jeszcze chwilkę. Ten drugi nawet miejscami zaczął fioletowieć :) !....
Jakoś za niedługo wpadną zdjęcia sushu. ;]
A no i zabieramy sie do czyszczenia boxa, oraz wybierania pestek. Jakieś propozycje co do wyboru :)? Tym razem będzie 8 full sezonów, 3 miejsca zarezerwowane dla @Destro99 od [MENTION=33194]Zacier[/MENTION]. Więc zostaje 5 miejsc, a do dyspozycji mam :
-G13 Haze- od Barneys Farm
-Ayahuasca Purple- od Barneys Farm
-Nemesis FEM- od seedsman
-Alaskan Purple FEM- od seedsman
-Barney Kid- od Outlaw Seeds
-Dinamed CBD- od Dinafem
-Strawberry Amnesia- od Dinafem
-Full moon- od Nurvana ( The sativa seedbank)
 
U

Usunięty 77082

Guest
Piękne panny porosły !!! A mam pytanie odnośnie wentylacji czy ten wentylator wyciągający "airRoxy" jest cichy i czy można prędkość regulować ?
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
panny fajowe , a co do innych rzeczy to powinne

---------- Post Zaktualizowany 15:39 ---------- Data pierwszego postu 15:38 ----------

  • panny fajowe , a co do innych rzeczy to powinneś zapalić , zjeść ze 2 ciacha 50 gra GD i przegryść ciachem by na czczo nie pić i bania :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół