nasiona marihuany

[320W COB] [0,72m] - 5x LSD + 2x Full Moon + gnom +Dinamed

Wyszukiwarka Forumowa:

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
[MENTION=92517]Hyper0[/MENTION] wydaje mis ię ze to airRoxy, ale nie jestem pewien, ale regulować na pewno nie można
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
FInalnie 270 G , przez większośc czasu widziała lampa 240 W- dopiero w połowie kwitnienia zmieniłem na 320- był to bład bo by wyszło jeszcze więcej, ale i tak jestem zadowolony :) !
 
Rejestracja
Kwi 7, 2021
Postów
22
Buchów
10
Bu. życie mnie zjadło i zapomniałem o tym świecie.

Finalnie, LSD ścięte, wytrymowane, oraz wstępnie przesuszone. Trafiło już do worka papierowego. Wygląda zacnie, pachnie także. Choć obecnie mam jakieś zażalenia co do suszenia, wydaje mi się ze za wolno to robię, kolejnym razem spróbuje wrócić do korzeni. Czyli od razy wszystko zostaje w boxie zawieszone do góry nogami, z maksymalnym wywiewem, bez zbędnej zabawy w kartony. Waga na chwilę obecna 280 G, no ale jeszcze trochę ucieknie. CO do pracy...... 30 godzin trymowania trwała ta cudna zabawa, wszystkie zielone pozostałości zostały juz przerobione na masełko. Full moon oraz Dinamed potrzebuje jeszcze chwilkę. Ten drugi nawet miejscami zaczął fioletowieć :) !....
Jakoś za niedługo wpadną zdjęcia sushu. ;]
A no i zabieramy sie do czyszczenia boxa, oraz wybierania pestek. Jakieś propozycje co do wyboru :)? Tym razem będzie 8 full sezonów, 3 miejsca zarezerwowane dla @Destro99 od [MENTION=33194]Zacier[/MENTION]. Więc zostaje 5 miejsc, a do dyspozycji mam :
-G13 Haze- od Barneys Farm
-Ayahuasca Purple- od Barneys Farm
-Nemesis FEM- od seedsman
-Alaskan Purple FEM- od seedsman
-Barney Kid- od Outlaw Seeds
-Dinamed CBD- od Dinafem
-Strawberry Amnesia- od Dinafem
-Full moon- od Nurvana ( The sativa seedbank)
Napisał byś patę słów na temat Dinamed CBD. Może smoke raport ?
Z góry dziekuje ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół