nasiona marihuany

[AF] [240W COB] [0,72m] - 4x SHAMAN XXL + 3x Blue Chees Auto + 3x Afgan Ryder Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Dzień 37
06-06-2018
Yo, dziewczyny lane są Boosterem i Bloomem, światło 18/6, Temperatura 28-30, Wilgotność 60-70%. Szamany wyglądają ok, choć są jasnew porównaniu z blue cheesem, i afghanem. Najszybciej rosnąca i najmocniejsza, jest strasznie capirzasta i ma wiele małych topków. Dwie średnie maja konkretne duże topy. Najwolniejsza i najmniejsza to jakiś dramay, cienka bez odnóg słabo kwitnie, łodyga pusta i miękka.
Afghan i blue chees wyglądają świetnie, ciemnozieolny kolor, ładne duże topy.









P.s. jeśli chodzi o grzyby to w sumie nie będę lepiej za wiele pisać... Na 33 świeżo zaszczepione słoje, temperatura zakisiła jakieś 30.... 3 schowane w samym centrum pudła jakoś się uchowały... z wysadzonych 4 ciastek ryżowych wyszło na wszystkich... ale bardzo mało niestety, po zbiorze, wyczyszczeniu,namoczeniu i ponownym wysadzie umarły.... Udało się zrobić kilka odcisków, mam nadzieje że coś z tego będzie...
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Sory, trochę zgapiłem.....

Dzień 49
18.06

Żyja ładnie ślicznie pachnąco, w namiocie sie nie mieści. Nie chce jeszcze usuwać wiatraków, kwiaty pięknie się rozrastają- aż sa juz mleczne i cały czas rosną o_O.... . Temperatura skacze do 30-31. Robi się dramat. Podlewane boosterem i bloomem.


Dzień 65
03.07
Termiczny dramat, rozkręcało sie do 35C. Z***ałem, miałem nowy filtr, ... gdzie dużo gorzej wyciągało w porównaniu do poprzedniego...mniej ssie.... Wilgotność skakała do 70%, od za***ania liści... przewiew na dworze jak i w pomieszczeniu żaden. Mierzyłem miałem 55-60% wilgotności pomieszczenia. No i zaczęła się najlepsza zabawa bez trzymanki. W największym topie Blue chees, zobaczyłem brązowa kuleczkę i kilka włosków, tak z 2-3 centymetry w dół od końca szczytu . Zastanawiałem sie co to jest, rozchyliłem kwiat i wyrwałem to kur***wo... no a w środku PLECHA..... suka wstrętna sie w***ała... na szczęście nie było tego dużo. uciąłem z 4-5 g szczytu, wyplewiłem to dziadostwo, jakieś 2,5g resztę zostawiłem do wysuszenia na szybko. Wyciąłem wiatraki, wszystkim zbędne elementy. Otworzyłem drzwi od boxa i wstawiłem duży mieszak..... Zrobiłem oprysk taki sowity z roztworu wody utlenionej i wody 1:1. Finalnie zobaczenia wszystkich roślin dokładnie zajęło mi jakieś 3 h. Niestety dodatkowo musiałem podlać je bo już więdły... co nie pomogło niskiej wilgotności... Kolejnego dnia sprawdzałem wszystkie rośliny jeszcze raz, i znalazłem podobna sytuację w największy Afganie... zrobiłem oprysk tylko na to miejsce ucięte na szczycie, i zostawiłem do wietrzenia.... No i tyle, do chwili obecnej nie zaważyłem tego badziewia.... Temperatura spadła, ruch powietrza się zrobił w pomieszczeniu, namiot się tak nie grzeje, brak wiatraków..... Generalnie to Blue CHeesy i Afghany są mleczne i smaczne. Powinienem je ścinać jakoś zaraz, SHamany odziwo wyglądają na calkiem dojrzałe- wszystkie mleczne...


Zestaw zdjęć, niestety nic specjalnego- no i mam nadzieje że nie namieszałem






Afgany:














Blue Chees:














Shaman:










Kwiatki randomowo :










Dzień 68
06.07

Dziś wyłączone zostało światło dla wszystkich, jutro ścinka :) - Shamany mleczne, Afghany i Bluu Cheesy mleczne w 90%, 10% bursztynu. Paliłem już te dwa ostatnie kozackie :D. Plecha już się nie pokazała na szczęście. Jutro postaram się wrzucić zdjęcia przed sama ścinka. a jak tylko polecą na wagę, i dokończę suszenie


P.S. czekałem na jakieś porady- informacje, i douczenie a tu dupa :p....

Przymierzam się do kolejnego rzutu, zastanawiam się tylko automaty czy fulle. Bardzo nastawiam sie na te drugie, no ale tych pierwszych mam jaszcze z 50 pestek.

Polecacie coś z tego co mam :
Speedy Boom Auto Kananabis Seed Company
Dutch Passion Auto Ultimate
Dutch Passion Think Different
Dutch Passion AutoDaiquiri Lime
Dutch Passion Auto Euforia
Dinafem White Widow XXL
Dinafem Amnesia XXL
Dinafem Critical + 2.0
Dinafem Critical +
Holenderski Squn Purple Aghan
Holenderski Squn Gorilla Glue
FastBuds Rhino Ryder
FastBuds Mexican Airlines
FastBuds Crystal Meth
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
no zapierdzielasz iwdze
z list gorilla podobno dobrze rozpieprza :)

ogol je z lisci to mniejsze ryzyko plechy a jak z nia walczysz to topsin/miedzian kup i pryskaj ( ofc po wygoleniu z lisci bo busz tam masz)

ogólnie sttraszna róznice wysokosci masz wiec albo te wyzsze nagnij jak bd suche albo pod nizszych doniczki podloz cos

z fartem i bez plechy :D
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Za***ista rada geraldzik z tym pryskaniem. Zjadłeś zęby na indoorze widać. Zrób sobie inhalację z roundupa.

Dorzuć mieszających wiatraków koniecznie i leć dalej ;)
Wszystkie już kosisz? Nie wyglądają na gotowe. Na przykład:

normal_s_28329.jpg


I kilka innych też by jeszcze postało myślę no ale Twój cyrk :) Pod koniec maja zaczęły kwitnąć to daje jakieś 40 dni flo...
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Geraldzik, Różnice gatunkowe spowodowały takie wysokości. Shamany, urosły jak bydlaki. Afghan Ryder Kush i Bluee Chees sa jednej wysokości i równo rosną :).... finalnie lampa poszła pod kątem....
Zawsze gdy ciąłem wiatraki to rośliny zaczęły stawać(ew zwalniać), tym razem postanowiłem je zatrzymać no i cały czas ładnie puchły....
Nie chciałem miedzianu ani innych agresywnych środków w tak poważnym momencie flo... Stąd woda utleniona+woda, myślałem nad opryskiem z alko- no ale trochę to agresywne było by, szczególnie na żywice.

Delavega: Afghany i Cheesy już są gotowe( wiem że można je potrzymać by były bardziej bursztynowe, no ale nie tym razem :) chce mleko i brak za***ki :)- mam nadzieje ze dobrze główkuje i nie spierdziele całego rzutu) Shamany potrzebują jeszcze faktycznie chwilkę, Mam wielką walkę wewnętrzna... jednak ta plecha gdzieś siedzi z tyłu glowy.....
Dodatkowy mieszak już zamówiony, tak samo 5W, myślę by w przyszłości były 3/4 na jeden box...

Kolejna partia fotek sprzed kilku dni :) Pod COB trichomy wydaja sie przezroczyste, pod światłem dziennym białe mleczne :)

























 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Yo, yo, yo....
Wszystko zostało ścięte, Afghany i Blue Cheesy już wysuszone i trafiły właśnie do słoików, Finalnie z 6 automatów wyszło ok 150g. Dokładne liczby jak i zdjęcia podam na dniach :) - zadowalający wynik. Bardzo żywiczne pachną pięknie wyglądają pięknie :) generalnie zadowolony jestem jak siemasz :) !!!
Shamany wstępnie przesuszone, jeszcze leżą w papierowej torbie- praktycznie suche- wyszło ok 120g, Nie maja zbyt mocnego zapachu, żywicy także tam nie było zbyt wiele. Pierdzielone.... topy były tak zachwaszczone że bawiłem się w trym 3 dni... dramat aż mi się odechciało wszystkiego :) !!!



Z wiatraków już zrobione są ciasteczka- :D wyszły pycha, w sumie już większości nie ma XD- jakoś tak mam że wole jeść niż palić.

Dodatkowo z ostatniego rzutu zostało mi kilka gram Green Cracka- materiał nie jest mocny ale pachnie świetnie- w ogolę nie przypomina zapachem Mery, zupełnie inaczej owocowo słodko pięknie :) . Zrobiłem z niego zielonego smoka :):
4g zostały skraszowane zdekarboksylowane w piekarniku 110 C, 15 min następnie wrzucone do spirytusu 80 ml. Po tygodniu ( codziennie wstrząsane) odlałem alko, do 2 buteleczek.
1. 40 ml pomieszane z wodą- od razu zmętniało i z zielonego koloru intensywności ludwika, zrobił się zielono zółty mleczny płyn- dziwne ;/...
2. 40 ml pomieszane z 30 ml soku z grejfruta, i 2 łyżeczkami cukru, po tygodniu gdy cukier się rozpuścił zmieszane z wodą, tak samo zmętniało i zmienił sie kolor.

Minął około tydzień od zmieszania spirytusu z wodą, i widzę że nalewka zaczęła wytracać osad, a płyn stał się żółtawo przezroczysty.

Zostały jeszcze tylko liście przytopowe- jakieś propozycje co można z nich zrobić :)? zastanawiam się czy muffin ki z nimi nie były by pyszne XD


P.S. W ziemi siedzą juz kolejne nasiona, z tego co pamiętam :
4 Auto Euphoria
3 Gorilla Glue
1 Speed Boom
1 White Widow XXL
1 Noname z tematu
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
No a więć policzone , łacznie wyszło 280 g.
Shamany łacznie: 130
Afghany : 24g,25g,26g
Blue Chees: 14g, 33g, 23 g

Dzieki za uwagę :)
Za niedługo powstanie nowa fotorelka, z:
4 Auto Euphoria
3 Gorilla Glue
1 Speed Boom
1 White Widow XXL
1 Noname z tematu
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Chyba to juz ostatni post w tym watku.
Z liści i łodyżek u dziergałem trochę ciasteczek :) takie na bogato :), żurawina, orzechy i czekolada, użyłem tym razem przepisu z forum nie z internetu :
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?59596-kosmiczne-ciasteczka-by-VooDoo
Wszystko razy x2
Składniki:
- 120 gram masła thc
- pół szklanki cukru
- 1 jajko
- 1 szklanka mąki(przesiana na sitku z proszkiem do pieczenia)
- 3/4 szklanki grubo posiekanych orzechów(mieszanka jest smaczna)
- 3/4 szklanki czekolady gorzkiej lub mlecznej
- 2 łyżki wiórków kokosu
- łyżeczka proszku do pieczenia
Kilka zdjęć :


Osobiście, od dłuższego czasu staram się nie palić, jakoś źle na mnie to działa. Opowiadać by dużo , no ale generalnie bywa różnie. W obecnej sytuacji staram sie jeść, i jem z czym tylko mogę masełko, a jesli mam to ciasteczko- duzo lepiej, dużo smaczniej, i dużo dłużej. Strasznie mnie denerwuje to ciagłe dopalanie lolków co godzinę. A że lubię palić, to mogę palic co 20 minut, jak nie fajki to faje.

No i kilka zdjęć tematu :
Shaman XXL






Afghan Ryder Kush



Blue Chees







NO i kilka sposptrzerzeń.
BLUE CHEES, i AFGHAN to jedne z ładniej pachnacych, najbardziej plono jak i smakodajnych odmian jakie miałem. Znajomi potwierdzają. Smakuja od poczatku swietnie. Shaman mimo ilosci jak i jakości o dziwo cały czasm smakuje zieleniną, i bodyload trwa ok 15 min, człowiek mysli ze nie działa, a finalnie wchodzi i to calkiem ladnie :) !!!


Mordeczki do zo, i zapraszam na inne moje footorelki, zaraz otwieramy nowy z automatami, zamykamy także zaraz fullzezony.
{
DARZ BÓR !!! i do zo na kolejnej :) !!!


BTW> dostalem kilka DESTRO więc, dla chętnych zapraszam na kolejną fotorelke :).... nasiona auto sie juz koncza, wiec wchodzimy tylko i wylacznie w fulle ;]
 
Ostatnia edycja:

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Powyższa fotorelacja się już skończyła.
Dziękuję wszystkim za uwagę, zapraszam do dalszego śledzenia. Niebawem powstanie nowa fotorelacja dla Full sezonów, a automaty będą w tym wątku dorzucane sporadycznie :).


DO ZO !!!


P.S. [MENTION=6055]adm[/MENTION]in fotorelacja do zamknięcia :) !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół