nasiona marihuany

medyczna

Wyszukiwarka Forumowa:

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Cześć kupilem nasionko medycznej marihuany 14 % cbd i 7 % thc, gdzieś na necie ostatnio przeczytałem , że legalna marihuana ma w Polsce zaledwie 0,2 % thc i teraz sprawa czy to co kupiłem to po prostu nie ma właściwości medycznych czy trzeba to dłużej przytrzymać by thc zamieniło się na cbd (tak się chyba dzieje, gdy za póżno zbierze się plony). A i od czego zależy "moc " marihuany od stosunku thc:cbd czy poprostu większej liczby thc??????????
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
W polsce nie ma możliwości legalnej uprawy marihuany, nawet twojej medycznej, możesz wnioskować o import celowy leku (medycznej marihuany) najwyżej. Podejdź do sprawy logicznie, marihuana medyczna jest zaklasyfikowana jako lek, czy możesz bez żadnych pozwoleń taki lek wytważać? NIE. Jeśli pleśń nie zaatakuje to możesz przetrzymać trochę faze kwitnienia, zmniejszy się wtedy ilość thc a cbd lekko wzrośnie, ale nie ma mowy o proporcji 1;1, urtata thc;przyrost cbd. Co do mocy masz na mysli co ci bardziej wywoła "fazę", mocniejszą i dłuższą, to zalezy od tego czy to indica, czy sativa, czy to automat czy sezonowiec, jaki to rodzaj (a rodzajów i hybryd masz nieskończenie wiele), moc zależy od uprawy, od odmiany... kuzwa od wszytskiego, im bardziej sie przyłożysz a nasionko to odmiana "mocno kopiąca" to będzie mocniej kopać i dobrze smakować a nie jak siano. Wracając, moc zależy przede wszytskim od odmiany, jedna "kopnie" bardziej ale krótko, inna słabiej ale dłużej, to tego dochodzą różne rodzaje upalenia, jedne cię wbiją w fotel po innych łapie niesamowite gastro. Nie można tego zdefiniować jako konkretnie zależność od THC.
pozdrawiam <shiza>
ps. starałem się jak najbardziej jasno opisać odpowiedzi na twoje pytania, jeśli o czymś zapomniałem to proszę o poprawę kolegów z forum, lub jeśli ty czegoś nie rozumiesz to śmiało pytaj
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
dzięki, rozumiem tylko chodzi mi o to, że te marihuany medyczne, które są legalnie sprzedawane hodowane są z odmian, które mają te 0,2 % thc czy są jakoś przerabiane? Chodzi mi czy maja Marysia będzie miała takie same właściwości jak te sprzedawane legalnie ?
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
dzięki, rozumiem tylko chodzi mi o to, że te marihuany medyczne, które są legalnie sprzedawane hodowane są z odmian, które mają te 0,2 % thc czy są jakoś przerabiane? Chodzi mi czy maja Marysia będzie miała takie same właściwości jak te sprzedawane legalnie ?

O Panie...
Po pierwsze to każda odmiana jest medyczna, niezależnie od ilości thc, czy też cbd.
Odmiany sprzedawane w aptekach w zasadzie niczym się nie różnią od odmian sprzedawanych w Coffee Shop-ach. I w aptece i w coffeeku kupisz marihuanę medyczną (niezależnie jaką wybierzesz).
A konopia z zawartością thc <0.2% jest w Polsce w pełni legalna. Czyli to co na sznurek jest uprawiane hektarami.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół