nasiona marihuany

Doniczki

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielonek_2000

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2018
Postów
54
Buchów
0
Siemanko,zamierzam na dniach kiełkować pestki,i moje pytanie brzmi czy ,,Doniczke" skręcić z listewek i zrobić taki szkielet i dać folie? Zda egzamin jak myślicie? :spalony:
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Masz na myśli robienie szklarni? Sprecyzuj co masz na myśli z tą folią, bo nie wiem czy pytasz o prowizoryczną szklarnię czy jakaś budowa "doniczki"
pozdrawiam <shiza>
 

Zielonek_2000

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2018
Postów
54
Buchów
0
Masz na myśli robienie szklarni? Sprecyzuj co masz na myśli z tą folią, bo nie wiem czy pytasz o prowizoryczną szklarnię czy jakaś budowa "doniczki"
pozdrawiam <shiza>

Tak budowa doniczki,dość drogie są u nas doniczki bo nie ma zbyt dobrego sklepu ogrodniczego i to mi przyszło na mysl ;c
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
już prędzej wiadro i porobione otwory od spodu, doniczki to pare zl przeciez.. do miasta podlec sobie to kupisz przecież zwykłe doniczki, ja polecam donice tylko na małe roślinki a potem już do gleby, jesli aż tak problem jest to butelke po pepsi 2 litrowej walnij na poł i masz 2 małe doniczki (oczywiscie otwory na dnie), a potem oczywiscie do gleby. Twój pomysł jest bez sensu gdyż takiej konstrukcji nie przeniesiesz nawet itp, nie spełni żadnej funkcji doniczki.
pozdrawiam <shiza>
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Oczywiście ze budowa takiej doniczki wchodzi w grę.
Zbudowane z płyty/sklejki, wymiary to 40/40cm co dało łącznie ponad 60l ziemi .
Pudełko po butach dla porównania wielkości całej konstrukcji .
displayimage.php
[/url][/IMG]
Płyty skręcone katownikami , cały koszt 9 donic to około 200zl .
 

Zielonek_2000

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2018
Postów
54
Buchów
0
Kupiłem jednak 20 litrowe wiadra w mrówce, 8 ziko sztuka,więc dobra cena ;) Dziurki tylko porobić ;) Pod automaty 20 litrowe wystarczająco? 3 nasionka poszły dziś na waciki na pierwszy ogien :v Jeszcze 5 nasionek poczeka sobie bo pogoda jest słaba ;v
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół