nasiona marihuany

prośba o pomoc w określeniu dolegliwości

Wyszukiwarka Forumowa:

ganush

New member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
1
Buchów
0
czy ktoś zechciałby zerknąć fachowym okiem na moją roślinkę? coś jej jest, ale sam nie potrafię stwierdzić co (mimo najszczerszych chęci i dość wnikliwego przeglądania wątków "chorobowych"). listki, zwłaszcza te najmłodsze, delikatnie zawijają się ku górze, część jest poskręcana na boki, sporo ma przebarwienia. będę wdzięczny za sugestie.

roślinka ma 20 dni, uprawa in, od wykiełkowania siedzi w 11-litrowej donicy (light-mix biobizz), od mniej więcej tygodnia co drugie podlewanie dostaje połowy dawek biobizza: rootjuice'a, acti-very i bioheaven. podlewana co ok. trzy dni, +/- 0,5 litra wody (więcej nie dawałem, bo już zaczynało przeciekać na podstawkę), pilnuję ph 6,0. wilgotność po podlaniu ok. 60%, raczej nie spada poniżej 50%. temp maks 27, min. 21.

(dodam, że obok niej są trzy inne, zdrowe, wyglądające dużo lepiej - chociaż to te same nasiona, te same warunki, tak samo podlewane, itd.)

 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Pól litra i już woda przeciekała na podstawkę?? Na moje oko masz mega przesuszoną ziemię i woda spływa po ściance donicy. Ja wlewam w 11l donice 2 litry wody jednorazowo i dopiero po takim podlaniu pojawia się woda na podstawce. Spróbuj zacząć ją podlewać większą ilością wody, i rób to małymi porcjami.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół