nasiona marihuany

Budowa panelu Led na Cree 3590

Wyszukiwarka Forumowa:

Forestplan

New member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam.
Mam zakupione.
8x diody cree 3590
2x radiator 1m /19cm/3,5cm
8x AAB Cooling Silent Force Fan 14.
Teraz dla znawców tematu, czy lepiej zakupić?
2x HLG-185H-C1400A czy
2x HLG-240H-C1750A
Kolejne pytanie apropo temperatury czy te radiator które posiadam wystarczą by nie uszkodzić Ledów.
Myślę też by dodać na 1 panel leda 50w 230v fullspectrum gdyż mam też ich 8 sztuk i po jednym Royal Blue 50w 230v co o tym sądzicie ? Za wszelkie info z góry dziękuję, a i najważniejsze box ma 240cm na 160 cm
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Na taka powierzchnie zakupil bym jednak te zasilacze HLG-240H-C1750A. Na Twoich radiatorach mozesz spokojnie dodac te dodatkowe diody, tylko wtedy dal bym 4 wiatraki do chlodzenia jednego panelu, zeby z boxa nie zrobil sie piekarnik. Pozdro.
 

Forestplan

New member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
4
Buchów
0
Cob 36v więc fullspectrum i Royal Blue sobie odpuścić ?

---------- Post Zaktualizowany 18:22 ---------- Data pierwszego postu 18:20 ----------

Dante dzięki za cenne info co do temperatury to nie chciałbym przekroczyć 28 stopni w środku, więc 4 wentylatory pójdą na panel.
 

Forestplan

New member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie. Na wstępie chciałem podziękować wszystkim za cenne uwagi.
Niedawno złożyłem 1 panel leed na wyżej wymienionych podzespołach i będę mieć pytanie czy takie zjawisko jest normalne.
Radiator po 1h pracy Ledów są trochę ciepłe od strony żeber oraz trochę bardziej od strony płaskiej ale ceramika cree jak się jej dotknie to jest gorąca wręcz tak samo ciepło jest jeśli trzymam rękę w odległości do 10 cm od diody, i tu właśnie nie wiem czy jest to normalne zjawisko czy coś zamierzałem z mocowaniem Ledów do radiatora
 

Forestplan

New member
Rejestracja
Maj 13, 2019
Postów
4
Buchów
0
Dzięki za odpowiedź kolego. Moge teraz spać spokojnie, i budować następny w wolnych chwilach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół