nasiona marihuany

Nietypowy przypał z policją

Wyszukiwarka Forumowa:

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
Siema, jakoś 2 miechy temu miałem nieprzyjemną sytuacje, bo za napisanie pewnego zdania na stronie z memami wjechała mi Policja ze zgłoszeniem cyber przestępczości:mugshot-smiley-emot. Przyjechali pogadali wytłumaczyłem że to nieporozumienie i to czarny humor. I jak prosili o dowód domowników to wstałem i gościu mi powiedział ze ja nie musze, bo z ip mi ściągnęli dane i maile. I u leży pytanie czy jestem pod lupą na tych mailach i czy mają prawo grzebać mi tam i kontrolować co ja tam pisze itp. Chodzi mi o zamówienie pestek. Czy po prostu olali sprawę i tyle. Powiedzieli przed wyjściem że musza po prostu sprawdzić czy nie mam motywu do zabójstwa :jprd:. Nawet ludzie z domu sie śmiali i jeden z policjantów, bo zna tą stronę, a sprawdzić musieli, bo poszło zgłoszenie. Była ta rozmowa i po niej już ani sie nie kontaktowali ani nic. Trochę mnie to stresuje że jednak mnie sprawdzają na bieżąco i ani z tel iść do lasu, bo wiadomo dla chcącego nic trudnego lokalizacje złapać. Jedynie z 2 tyg temu przejechali obok mojego bloku i tyle. W bloku obok mieszkają policjanci i jest szansa że po prostu byli na chacie.
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
odpalaj tora albo z kompa kolegi ktory nie ma z tematem nic wspolnego albo cioci
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
Będzie zmieniane ip maile. Tylko muszę z lapka się połączyć żeby mieć inny net i jakoś wyjde. Po***ana sprawa
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Błagam powiedz co napisałeś bo aż jestem ciekaw co musiałeś od***ać że aż bagiety wjechały XD

A no i wiadomo, prze***ana sprawa i z fartem.
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
na stronie jbzd dział hard był temat o ojcach i napisałem że też chętnie bym swojego za***ał, bo to co odpie****a po alko przechodzi ludzkie pojęcie. Jakiś typ zrobił ss całego tematu i ponad 100 ludzi miało wjazd :)))))
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ziomek nie schizuj... Jak już coś zamierzasz sądzić to rób to z głową... Najważniejsze abyś nie paplał na lewo i prawo że coś działasz i nie latał na spota co 3 dni a jest szansa że zapalisz "swojaczka"
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Załóż nowe konto z tora na bezpiecznym nowym e mailu, wchodź tylko z tora, lepiej dmuchać na zimne niż potem mieć problemy, pomyśl co za z*** musiał to być ze takie teksty zgłosił to co by było gdyby drugi taki sie coś dowiedział z twojego otoczenia, debili i "januszy strażników pożądku" jest masa. Sam się nie nakręcaj ale rób wszystko tak bezpiecznie na ile się da bo nigdy nie wiadomo za jaką pierdołę można wpaść w nasyzm pięknym kraju
Pozdrawiam <shiza>
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
Nie paplam mam juz 2 sezony za sobą, ale ta sytuacja troche mnie stresuje nie powiem.. w pon zmieniam wszystko i jakoś to będzie. Nikt nie chce maczanego gówna z ulicy palić c:
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Będzie dobrze,przyszli bo musieli zareagować na donos. Myślę,że po wyjściu od Ciebie zamknęli tę sprawę,ale oczywiście pozmieniaj maile.

Ps: Pisałeś,że domownicy się śmiali z całej sytuacji a ojciec też? :-D
 

ZielonyZielonek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
127
Buchów
358
To dziwne ja pisałem o wiele gorsze rzeczy o zabójstwach itp i jakoś do mnie nikt nie wbił się na chatę ale ciebie musiał jakiś strażnik teksasu podłapać i na niebieskich donieść :dancee: więc są 3 rozwiązania:
1.Zmieniasz dostawcę internetu
2.Z innego komputera i sieci korzystasz
3.Pobierasz tora jakiegoś vpn'a robisz maila na secmailu i z tora zamawiasz wszystko i podajesz secmaila.

BTW w polce jakiś ziomek robi fake alarmy bombowe z secmaila i mają problemy żeby go znaleźć :dance:
BTW x2 CIA założyli stronę gdzie można dodawać anonimowo różne dowody zeznania itp żeby danych nie wykradli a w samym FBI nawet kamerkę zakrywają i odłączają mikrofony jak nie są potrzebne więc jak dobrze będziesz z tora korzystał to jesteś niewidzialny
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół