nasiona marihuany

outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Cześć nie mam możliwości kupna na miejscu a zamawiać zbytnio mi się nie opłaca i szukam alternatywy słyszałem, że włókno kokosowe ma podobne właściwości co sądzicie, żeby użyć go w zamian??? Jeżeli chce zrobić uprawę organiczną tzn. taką z mikoryzą, gnojówką z pokrzywy na weg i skóre bana na flo i chodzi mi teraz bo ziemia z nawozami ponoć zabija mikoryzę i jest na niej napisane Możliwość stosowania w uprawach ekologicznychNie
i czy warto teraz taką ziemie kupywać czy lepiej zwykła bez żadnych nawozów???



---------- Post Zaktualizowany 19:58 ---------- Data pierwszego postu 19:57 ----------

znacie jakieś fajne środki przeciwko sarnom i ślimakom, może jakaś siatka, żeby ślimaki nie przehodziły?????

---------- Post Zaktualizowany 20:01 ---------- Data pierwszego postu 19:58 ----------

a i jeszcze jedno pytanie czy opłaca sadzić się wpierw do torfowych donic i potem je wkopać w ziemie, czy w jakieś zwykłe i wkopać samą roślinke???????
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
biez ziemie sklepowa nawet z biedry

przeciwko slimakom slimakol przeciw sarną są drogie preparaty lub drut, siatka nie bo przejda ale moze byc ucieta puszka z pocietym bzegiem u gory w paski i te paski zgjac pod katem 45% w dół podobno jak na to wejda to spadaja

zwykle kubki po smietanie czy jogurcie i po paru dniach przesadzasz torfowe moga bc ale musisz je bardzo zmoczyc przy wysadzaniu albo najlepiej przerwac bo slyszalem o przypadkach ze roslia sie nie przebiła
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
na sarny jszczyj do okoła miejscówki one nie lubią ludzi a ziemia dostałeś post wyżej poradę, jeszcze dolomitem zmieszaj i innymi specyfikami wszystko jest na forum pozdro z fartem :spalony:
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
A ja dla pana ekologa napiszę ekologiczne rady :freak: ziemia wykopana spod pokrzyw, środki na zwierzynę to własny mocz + sierść psa, co do donic to torfowe będą lepszym rozwiązaniem.

a teraz mniej ekologicznie <rotfl> ziemia z biedry jak kolega wyżej napisał pare zl koszuje), nawozy typu biohumus można lać smiało, środki na zwierzynę domestos, proszek do prania (jednak dla mnie ludzki mocz jest najlepszy). donice torfowe.
pozdrawiam<shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół