nasiona marihuany

Paśnik czy jest obserwowany

Wyszukiwarka Forumowa:

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
idąc na spota przechodzę w bliskiej odległości od paśnika i słupa na sól.
Czy takie miejsca są obserwowane przez foto pułapki?

Ten paśnik nie jest przy żadnym lesie, tylko na nieużytkach i w pobliżu mega buszu krzaczorów, a z drugiej strony pola uprawne, rzepaki. Pełno tam saren i dzików. Były też widziane 3 byki jeleni.

Paśnik jest pusty, ale widziałem że zimę jest uzupełniany sianem regularnie.
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
widziałem na youtubie transmisje na zywo z gniazda bociana a taze filmy z pasników wiec mozesz nawet leciec na zywo :lol3:
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
dokładnie tez takie rzeczy widziałem więc omijaj paśnik chodź na spota inną drogą pozdro z fartem :spalony:
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Skoro jest w sporo saren i dzików a obok są pola uprawne to może sie tam myśliwy kiedyś przetoczyć. Obserwowany raczej nie jest ale miej na uwadze swoje bezpieczeństwo, lepiej dmuchać na zimne
pozdrawiam <shiza>
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Każdy paśnik i każda ambona ma wbudowany wideorejestrator sponsorowany przez illuminati...
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
W sumie to znam te tereny dokładnie od 30 lat i wiem co i gdzie się dzieje, znajomość terenu znakomita, a sam poruszam się jak ninja o 4 rano skradając się po zaroślach i krocząc śladami jeleni. Wiem gdzie chodzą myśliwi i to ja ich obserwuje z drona i lornetki siedząc w krzakach na sąsiedniej górce. Ten myśliwy to starszy pan któremu sarny uciekają z przed nosa, strzela strzela i nic nie trafia.
W tamtym sezonie był widziany tylko w jedną niedziele rano i chadzał tylko główną drogą. A do paśnika jest 1km z tego miejsca co polował, a do spota 1.5km
Gdyby tam była jakaś foto pułapka to bym wiedział. W sumie to muszę założyć fotorelacje bo niedługo moje GGSy idą na spota.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół