nasiona marihuany

Automatyczny OS Merry Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Green Farmer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2011
Postów
519
Buchów
0
Pytam, bo chyba nie czytałeś albo nie doczytałeś warunków dotyczących organizatorów jak i uczestników OSa i zrobiło się zamieszanie.
Czytałem i w trakcie trwania osa widziałem ze mod usuwa zgłoszenia które się nie kwalifikują wiec mysle ze warunki były spelnione. Celem było rozdanie jak największej liczbie osób. głosiło się połowa mniej. Wysłane było do każdego kto dał adres. Czy doszło ? Nie jestem listonoszem. Mam nadzieje ze dojdzie każdemu.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
[MENTION=43215]Green Farmer[/MENTION] a jest gdzie wyczytać coś o tych strainach ?
Ja Vatuje lemon perfect bo nie amm nic z lemonem w tym roku , a o ile wiekszosc idzie rozszyfowac pi x drzwi np white ack,to merry No1 ni uja :)
 

Green Farmer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2011
Postów
519
Buchów
0
@Green Farmer a jest gdzie wyczytać coś o tych strainach ?
Ja Vatuje lemon perfect bo nie amm nic z lemonem w tym roku , a o ile wiekszosc idzie rozszyfowac pi x drzwi np white ack,to merry No1 ni uja :)


Nie jestem producentem tych pestek. Jedyne co mogę powiedzieć to ze w warunkach outdoorowych były naprawdę duże. Kwiaty zbite ładne. Susz tez ładny pachnący. Mocny. Tyle mogę powiedzieć bo tyle widziałem i próbowałem. Napewno warto sprobowac
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Czytałem i w trakcie trwania osa widziałem ze mod usuwa zgłoszenia które się nie kwalifikują wiec mysle ze warunki były spelnione. Celem było rozdanie jak największej liczbie osób. głosiło się połowa mniej. Wysłane było do każdego kto dał adres. Czy doszło ? Nie jestem listonoszem. Mam nadzieje ze dojdzie każdemu.

Skoro czytałeś, to powinieneś wiedzieć, że podajesz wyłonione osoby, które otrzymują nasiona.
Fajnie, że rozdajesz nasiona innym userom, ale jak już organizujesz osa to trzeba było zrobić to porządnie.
Przejrzeć profile zgłaszających się, wyłonienie tych, którzy spełniają warunki ogólne (bo tak napisałeś w osie) i podać osoby, które wygrały......
 
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
228
Buchów
319
Odznaki
3
Nie wiem czy mam się spodziewać tej paczuszki od Ciebie, adresik został podesłany tak jak chciałeś..
jak narazie cisza jak coś się zmieni dam znać..PEACE
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Nie wiem czy mam się spodziewać tej paczuszki od Ciebie, adresik został podesłany tak jak chciałeś..
jak narazie cisza jak coś się zmieni dam znać..PEACE

U mnie identyczna sytuacja... w sumie czekam juz tylko na to auto by zakonczyc zabawy w kielkowanie...
 

riderovsky

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2016
Postów
212
Buchów
0
Do mnie paczuszka doszła, 5 odmian po 5 sztuk, nie spodziewałem się aż tylu! :) Miłe zaskoczenie, dziękuje wielkie jeszcze raz.
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Kolego, mam jednak tą paczke!
Okazuje sie ze żona wyjęła ją ze skrzynki, walnela na półke i kompletnie zapomniała mi o tym powiedziec. Przypadkowo ją dzis znalazłem!!!
Hahaha sorry za zamotę!
Ale mimo wszystko niespodzianka dzisiaj ;)))
W paczuszce:
SILVER SKUNK AUTO x 5
WHITE JACK AUTO x 5
CANDY CRUSH AUTO x 5
MERRY No 1 x 4 (byłoby 5, ale jedna była zgnieciona)

Teraz już za późno, ale za rok je z przyjemnością przetestuje
Pozdr
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
w przyszłym tygodniu zaczynam kiełkować jedną z odmian które dotarły do mnie [MENTION=43215]Green Farmer[/MENTION] można jakieś info o tych odmianach głównie interesuje mnie poziom THC. W sieci nie potrafię nic znaleźć może ktoś ma jakieś info?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Nie jestem producentem tych pestek. Jedyne co mogę powiedzieć to ze w warunkach outdoorowych były naprawdę duże. Kwiaty zbite ładne. Susz tez ładny pachnący. Mocny. Tyle mogę powiedzieć bo tyle widziałem i próbowałem. Napewno warto sprobowac

[MENTION=45326]usb2.0[/MENTION] hehe strona wcześniej ,tyz szukałem .
Ogólie wsio kielkuje 15/15 sczyli silver skunk,lemon perfect ,candy crush .
tylko white jack 5/5 dupa blada nic ale one jakies takie poturbowane przyszly
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Sory za zwłokę, nie było mnie 1.5 miesiąca w domu, zaraz po wysadzeniu musiałem wyjechać. Na dniach zrobię fotorelacje i wrzucę tutaj link.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół