nasiona marihuany

Automatyczny OS Merry Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
Tez z miłą chęcią posadze :) miejsce się znajdzie :) fr niebawem

 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Również się zgłaszam. Doszło własnie 100 pestek nowych auto od Grzesia, to by się coś dla różnorodności przydało :D
Fotorelacje zaczynam początkiem czerwca, jak już wszystko będzie cacy.

A tu fotki z moich podopiecznych:

Delicious candy


Acapulco gold z tylu po lewej, prawo tył super skunk, przód lewo sensi star no i delicious candy na prawo.

 

Norbi169

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2016
Postów
34
Buchów
0
Cześć, również bym nie pogardził pestkami jakiejś ciekawej odmiany bo już lada moment lecą panie na spota i zostaje dużo miejsca jeszcze ;)

IMG_7108~0.jpg
 

LepszyŻbik

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2015
Postów
153
Buchów
86
Odznaki
3
Zgłaszam się. Spot gotowy więc od razu rzucam nasiona do wody.

pozdrawiam
 
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
228
Buchów
319
Odznaki
3
Chętnie przygarnę coś na ten sezon jeśli jest taka możliwość, dziękuję za każdą pestkę i pozdrawiam:dance:

 

Green Farmer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2011
Postów
519
Buchów
0
Dobra dawać adresy wszyscy jak będą wszystkie adresy to wysyłka. Najpóźniej do niedzieli adresy potem już nie wysyłam. Proszę dodać tutaj linki do fotorelacji. Pozdro
 

Norbi169

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2016
Postów
34
Buchów
0
[MENTION=43215]Green Farmer[/MENTION] kiedy można spodziewac się paczuszki? :spalony:
 

Green Farmer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2011
Postów
519
Buchów
0
Hmmm sprawa wygląda tak. Zgłoszeń było 22 chyba, adresów dostałem 19. Jutro wysyłka. Kiedy dojdą nie wiem jak pisałem wysyłam zwyklym listem ale myśle że może do konca tygodnia cos dojdzie :) z fartem
 

Green Farmer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2011
Postów
519
Buchów
0
Wysłane. Nie zapominać o linku do fotorelacji tutaj.:zjarany:
 

LepszyŻbik

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2015
Postów
153
Buchów
86
Odznaki
3
Witam
Paczka dotarła,możesz coś więcej napisać o genetyce oraz pochodzeniu nasion ? Dostałem 25 nasion róznych odmian takich jak,Lemon perfect,white jack,silver skun,oraz merry n1. Czy wszystkie te nasiona są w wersji automatycznej fem? Ta wiedza mi potrzebna żeby wysadzić sadzonki na odpowiednich spotach i zachować porządek w moim projekcie <coolpalacz> Proszę o jak najszybszą odpowiedz.

Pozdrawiam.
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Doszły, również 25 pestek. Fotorelacje zaczynam jak wyjdą już nad ziemie. Dzięki wielkie i pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół