nasiona marihuany

Wymieszanie dwóch rodzajów ziemi kupnej

Wyszukiwarka Forumowa:

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
Siema mam pytanko. Kupiłem dwa różne rodzaje gleby.
https://www.compo.pl/pl/pl/produkty/Uniwersalne-podloze-Super-Lekkie-na-balkon.html
https://www.compo.pl/pl/pl/produkty/Uniwersalne-podłoże-kwiatowe.html.

Planuje w tym roku posadzić 5 auto w 10L wiadrach. Ziemi jest 60L. Czy jak zmieszam te ziemie to nic sie nie stanie czy lepiej osobno posadzić? Chodzi o to że ta balkonowa ziemia ma w sobie perlit do którego nie mam dostępu na chwilę obecną i cos w rodzaju hydrożelu chyba. I jeszcze jedno pytanko. Co zamiast kermazytu dać na drenaż z dołu.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nie powinno się nic stać ja pomieszasz, zamiast keramzytu możesz dać małych kamyczków
 

Kunta.Kinteee

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Siema, dokleje sie tutaj zeby syfu nie robic... koledzy chodzi mi o mieszanke ziemi do organicznej uprawy, wszyscy ( w wiekszosci) podajecie swoje proporcje np torf + ziemia kwiatowa + dodatki... ale przeciez ziemia kwiatowa jest zwykle doladowana nawozami mineralnymi?? to w takim razie jakiej Wy tej kwiatowej uzywacie albo czego uzywacie jako zamiennik? pzdr <peace>
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Po co te kombinacje, jak chcesz mieć organiczna to weź ziemię spotową lub gdzieś obok, przesiej przez jakieś sito, daj trochę obornika bydlęcego w granulacie, trochę liści i patyczkow i łorganik jak trza
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Po co te kombinacje, jak chcesz mieć organiczna to weź ziemię spotową lub gdzieś obok, przesiej przez jakieś sito, daj trochę obornika bydlęcego w granulacie, trochę liści i patyczkow i łorganik jak trza
Ja od siebie mogę polecić ziemię Green Garden 4w1. Producent twierdzi, że nawóz w niej zawarty jest organiczny.
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Bardzo dobra ziemia "organiczna" to wykopana spod pokrzyw jeśli się bardzo uprzesz. Kup zwyczajną ziemię uniwersalną i lej organiczne nawozy typu gnojówka z pokrzyw i obornik do gleby.
pozdrawiam <shiza>

---------- Post Zaktualizowany 23:04 ---------- Data pierwszego postu 23:02 ----------

Po co te kombinacje, jak chcesz mieć organiczna to weź ziemię spotową lub gdzieś obok, przesiej przez jakieś sito, daj trochę obornika bydlęcego w granulacie, trochę liści i patyczkow i łorganik jak trza

nie zawsze ziemia spotowa jest odpowiednia do naszych upraw
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
...to weź ziemię spotową lub gdzieś obok....ucielem końcówkę zdania... Na każdej ziemi idzie uprawiać konopie, grunt to umieć określić rodzaj ziemii i umieć na niej odpowiednio pracować
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Zdaża się że na spota zaniosę dwa rodzaje ziemi i jakiś torf, mieszam to wszystko że sobą + nawozy i nic złego nigdy się nie stało.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół