nasiona marihuany

Ak470 auto, co jej dolega?

Wyszukiwarka Forumowa:

blantozaur

New member
Rejestracja
Maj 7, 2019
Postów
3
Buchów
0
Cześć, to mój pierwszy post na forum, więc witam growerów i proszę o wyrozumiałość.
Pacjent Ak470 auto, 43 dzień życia, podlewana odstaną kranówką,co każde podlanie biobizz biogrow i biobloom (pierwszy raz zapodany w drugim tygodniu kwitnienia). Raz podlana nawozem ze skórek banana i kilka dni po tym podlaniu zaczęły się problemy. Podczas poprzedniej uprawy też lałem tą kranówką i nie było żadnych problemów. Wczoraj zrobiony flush i podsypana dolomitem. Zmiany obejmują górne części rośliny i coraz bardziej postępują. Co jej może dolegać? Przesadziłem z nawozami i się zablokowała? Proszę o pomoc.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
dość pewnie stawiam na niewłaściwe ph wody którą poisz tą dziewuszkę, a co za tym idzie i ziemi, masz możliwość sprawdzenia tego parametru? to, że wcześniej nie było z tym problemów nie oznacza, że teraz też tak będzie .. multi nutrient blokage
 

blantozaur

New member
Rejestracja
Maj 7, 2019
Postów
3
Buchów
0
Woda w moim kranie ma ph ok 7.0, na dniach ogarnę Helliga, to jeszcze się upewnię. Flush i podsypanie dolomitem pomoże?

---------- Post Zaktualizowany 18:48 ---------- Data pierwszego postu 14:16 ----------

Kolego, miałeś rację. Sprawdziłem ziemię płynem Helliga, i wychodzi, że mam ph ok.8. Czy sam dolomit da radę to wyregulować, czy kombinować inaczej?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
dolomit pełni funkcje odkwaszania, czyli z niskiego ph podnosi do neutralnego, aby z wysokiego ph uzyskać akceptowalne dla konopi używa się octu, pozdro
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Dobrze że tu trafiłem.<joint>
Dziś akurat podlewałem pierwszy raz swoją roślinke nawozem ( biogro 1,5ml/L + biobloom 1ml/L )
Woda kranów odstana miała 8ph, po rozrobieniu z nawozami PH obniżyło mi się do 6,5-7 ph.
Więc ktoś mądry :freak2: może się wypowiedzieć jakim cudem [MENTION=91750]blantozaur[/MENTION] ma 8ph ?
 

blantozaur

New member
Rejestracja
Maj 7, 2019
Postów
3
Buchów
0
Właśnie też mnie to zdziwiło, bo czytałem, że biogrow i biobloom obniżają ph, ale płyn Helliga ewidentnie zmienia kolor na niebieski.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół