nasiona marihuany

[Kto ma dłuższego?] Królik Baks z Joe Long Cayenne

Wyszukiwarka Forumowa:

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Witam w mojej skromnej fotorelacji. Jest to moja 1 FR na tym forum i mam nadzieję, że za niedługo powstanie 2 FR lecz już konopna.
Liczę na fajną zabawę w tym konkursie a innym życzę powodzenia!
Papryczki jeszcze nie wiem jak będę uprawiał, na razie siedzą od świąt w donicy.
Zdjęcia sprzed 2 tygodni, zapomniałem ostatnio zrobić fotkę z kartką z nickiem więc dodam na weekend.
Siewek na chwilą obecną w donicy jest około 20.

 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Aktualizacja 12.05.2019
Panny póki co rosną jeszcze tydzień w tej donicy i zabieram parę sztuk do siebie do miasta i prawdopodobnie będę uprawiał je pod szklarnią a na wsi gruntowo - i jeszcze planuje zrobić skrzynie i w skrzynce uprawiać. Także będzie wesoło za miesiąc :D
Papryczki przestawiłem w cieplejsze miejsce. Wcześniej miały 17*C a teraz + 22. Powinny teraz odpalić do góry.
Mizernie trochę wyglądają ale to przez to, że przez ostatnie dni lał praktycznie cały czas deszcz i nie było słońca.


Nie wiem czemu obracają mi się zdjęcia. Nie chce mi się tego poprawiać więc kręćcie głową <coolpalacz>
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
[MENTION=88082]Królik Baks[/MENTION], rośnie coś tam jeszcze, czy wsio wpiździet?
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
[MENTION=88082]Królik Baks[/MENTION], rośnie coś tam jeszcze, czy wsio wpiździet?

rosną sobie pod okiem mamy bo nie miałem czasu zająć się tym projektem. Po week zrobie upa bo nie było mnie troche w domu a jak byłem to zapomniałem foto strzelić :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół