nasiona marihuany

Bagno/torfowisko i dolomit/wapno palone/gaszone

Wyszukiwarka Forumowa:
E

edvin

Guest
Hej!
Chciałem zapytać, miał ktoś doświadczenie z torfowiskiem/bagnem i odkwaszaniem tegoż? Mam sporo terenów dookoła dobrze odgrodzonych, ale zastanawiam się nad odkwaszaniem tych gleb. Są super żyzne, będę nadsypywał kopczyk, mieszał z coco i perlitem, ale zastanawiam się, ile dać dolomitu/węglanu wapnia/tlenku wapnia by do odkwasić? Ktoś eksperymentował? W niektórych źródłach piszą, by dać całą warstwę na "dno" jak wykopię 60x60x60 pod każdego planta, czy może mieszać konkretne ilości w glebę?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Raczej mieszać konkretne ilości w glebie i potem w trakcie sezonu co wizytę sypać z góry. Sam działam na ziemi z zalewisk itp i rośliny zawsze fajnie rosną, zanim zaczniesz budować kopiec to na dół daj jakieś prochno i dużo patykow/trzciny co by jakiś drenż był
 
E

edvin

Guest
Raczej mieszać konkretne ilości w glebie i potem w trakcie sezonu co wizytę sypać z góry. Sam działam na ziemi z zalewisk itp i rośliny zawsze fajnie rosną, zanim zaczniesz budować kopiec to na dół daj jakieś prochno i dużo patykow/trzciny co by jakiś drenż był

No taki mam plan, na start mieszać a potem z góry, pytanie ile co ile... :| Sam ile mniej-więcej dajesz, jak mówisz, że w podobnych terenach działasz? ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół