nasiona marihuany

Żarówka przypaliła liść

Wyszukiwarka Forumowa:

LucekPLN

Member
Rejestracja
Mar 27, 2019
Postów
16
Buchów
0
Witam, czy mojej roślince nic nie będzie ? wiem że listek już do wywalenia ale roślinka urośnie normalnie ?
W nocy puściło mocowanie żarówki i spadła dotykając tego listka.
normal_IMG_20190507_092756.jpg
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Będzie dobrze, utnij tą przysmazona część. ;)
 

LucekPLN

Member
Rejestracja
Mar 27, 2019
Postów
16
Buchów
0
Uff to bardzo się cieszę .
Mam jeszcze pytanie moje roślinki lekko zawijają boki listków ku górze czy to o czym świadczy czegoś za dużo za mało ?
Mam w boxie
LED 4100k 2452lm
LED 4100k 1521lm
Uchylam drzwi boxa żeby nie robić sałny
Podlewam co 2-3 dni woda z boihumusem ( może to przez kranówkę bo dwa razy podlałem kranówka o pH 7,5 ) normalnie biohumus z wodą Primavera.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Skoro się podwijają to znaczy że mają za goraco/sucho. trzymasz ja w boxie bez obiegu powietrza? podnosisz w jakiś sposób wilgotność?
 

LucekPLN

Member
Rejestracja
Mar 27, 2019
Postów
16
Buchów
0
Niestety mam prowizoryczny box tak aby tylko przetrzymać chłodne noce i wyrzucić malutkie na spota nie mam żadnego wiatraczka poprostu od wczoraj uchylam drzwi od boxa na 3-5cm żeby ciepło uciekało. Co do wilgotności stoi kubek w wodą.
 

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
Niestety mam prowizoryczny box tak aby tylko przetrzymać chłodne noce i wyrzucić malutkie na spota nie mam żadnego wiatraczka poprostu od wczoraj uchylam drzwi od boxa na 3-5cm żeby ciepło uciekało. Co do wilgotności stoi kubek w wodą.

kubeczek z samą woda nic ci nie da:) musisz mieć knot:)
zamień kubeczek na nie zbyt głęboki talerzyk lub pojemniczek nalej wody i włóż do środka ręczniki papierowe :) spowoduje to ze namoknięty papier będzie sechł a parowanie pozwoli ci lepiej podbić wilgotność:) Lej jak najzimnieszą wode to tez tyci tyci zbije ci przy okazji temperaturę!:) powodzenia i dbaj o maleństwa:)






https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?140935-Outdoorek-z-Passion-1
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?140711-Og-Kusch&p=1761328#post1761328
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół