nasiona marihuany

Nasiona produkcji f2seed

Wyszukiwarka Forumowa:

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Witam zamówiłem nasiona i nie wiem teraz czy dobrze zrobiłem bo dopiero teraz poczytałem opinie.

Mam automaty White widow i ak47, do tego semi auto ak47 wszystko od f2seed.

Czy one faktycznie tak słabo wypadają w kolekcji? Bo już pokielkowalem ale tyle pracy i kasy włożyłem, że jak ma być gówno z tego to chyba stracę i zamówię coś innego. Prosiłbym o opinię osób które miały z nimi styczność albo link do fotorelacji. Szukam już dosyć długo i tylko jeden wątek w tym dziale znalazłem.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
nie mialem od f2 ich pestek .
Jednakze jak pokielkowales i ida to daj im szanse a nie utylizowac chcesz. Roslinki tez chca zyc i dac z siebie co najlepsze.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Popytałem na forum jakiś czas temu o te semi auto od f2. Opinie są podzielone, jedni mówią że spoko, drudzy że więcej nie kupią. W tamtym sezonie ziomkowi zamówiłem Maroc x AK47 i był bardzo zadowolony z plonu i jakości.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,520
Buchów
3,692
Odznaki
10
Sezony od f2 miałem parę razy i były spoko,nawet więcej. Ale autosy to już loteria. Mi słabo kiełkowały,przeciętnie rosły. Ale były też pojedyńcze rodzynki co po 50g dały. No ale nie ma co ukrywać że są lepsi producenci automatów,poza tym rozpie**** pheno... 3 pestki jednej odmiany,każda inna. Dla jednych zaletą,dla mnie wada
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
No te semi-auto wykiełkowały wszystkie 6/6 widać, że mają wigor oczywiście poleca na spot po prostu przeczytałem średnie zdanie na ich temat i się zestresowałem ale dam im co najlepsze mam nadzieje, że się odwdzięczą, dzięki za opinię ;)
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Ostatnio brałem 2auto z czego nic nie wyszło i jedno semi auto nawet spoko
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Mi automaty ładnie wykiełkowały I fajnie się rozwijają. Gorzej prezentują się pełnosezony.
 

lolko

Member
Rejestracja
Sty 25, 2013
Postów
10
Buchów
38
Zamawiałem w tym roku automaty f2seed, kiełkowanie nasion to porażka. Ja od nich więcej nie kupię. W tamtym tygodniu kiełkowałem automaty renomowanych producentów i 100% skuteczności także chyba wiem jak to robić a na słabe nasionka to nawet doświadczenie nie pomoże.
 

Grelson

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
58
Buchów
0
Kiełkowałem ostatnio jakieś gratisowe automaty od nich i szły naprawde szybko, nawet lepiej od niektórych topowych producentów ;)
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja brałem i będę brał. Właściciel robi reklamacje jak jest uzasadniona. A ostatni gratis dał 270 g suszu. 223 topów i reszta na green dragona.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Kupić bym nie kupił. Zawsze wpadają jako gratis do zamówienia, tak je właśnie traktuję i jest to loteria. Może zaskoczyć pozytywnie jaki i negatywnie. F2seeds posiada bogatą ofertę więc radzę jednak brać sprawdzone geny a nasiona produkcji własnej sklepu traktować jako miły dodatek.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Też miałem troche ich pafów i średnie były. Lepiej już brać GGSa lub Deutera. No i teraz też zaczynają być modne i mocne rasy od Sweet Seeds w semi auto.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Nasiona dla f2seeds robią doświadczeni producenci. Robią to na ich zlecenie. Mój gratisowy chemdawg robił Orion.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Miałem od nich jakieś pafy, szczerze bez szału...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół