nasiona marihuany

[Niekonopne] - uprawa pomidora koktajlowego indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Szukam, szukam i nie potrafię znaleźć konkretnej odpowiedzi, więc kieruję pytania do bardziej doświadczonych.

Mam w planach (2 połowa tego roku) przeprowadzić eksperymentalną :crazy: uprawę pomidorków koktajlowych.
Widzę, że mało tego typu rzeczy na forum indoor, więc może pokuszę się kiedyś o fotorelację.
Uprawa będzie organiczna, mianowicie:
Medium: start Biobizz Lightmix, potem Canna Terra Professional (+sypnę dolomitu)
Nawozy: Plagron Power Roots, Biobizz indoor Trypack, Asahi SL, mikoryza Great Whte Granular One.
Box: 30x30x60, CFL 78W(2700K), warunki stabilne, temp. noc 19*C / dzień 28*C, wilg. 40-60%, wyciąg, mieszak.
Doniczka: wypełnia całą powierzchnię boxa, przycięta 18stka, ma bodajże z 6-7l.
Trening: LST, pewnie będzie też cięcie.

Ze względu na rozmiar boxa szukałem odmian 'mini', wybór padł na:
-Red Cherry Maskotka
-Micro Tom Red
-Micro Tom Gold

Do całej sprawy podchodzę luźno, to ma być frajda i nowe doświadczenie, jednak mam kilka pytań:

1. Zastanawia mnie światło, a dokładnie timing. Mogę lecieć 18/6 cały czas czy są jakieś wymogi odnośnie oświetlenia, w celu zakwitnięcia?
2. Opłaca się sypać mikoryzę pod to?
3. Ewentualnie ile tego dolomitu dodać do gleby, lubi pomidor?
4. Planuję sadzić jedną roślinę, zakładam że wypełni spokojnie boxa? Czy na te odmiany i taki litraż doniczki mogę dać np. 2? Opcjonalnie mogę wrzucić 4 doniczki po 2,5l, jak uważacie?
5. Jak z zapylaniem? Muszę ręcznie zapylać? Przy MJ raczej się tego unika, także nie jestem w temacie.
6. Ewentualne porady, pomysły oraz krytyka mile widziana, liczę na odpowiedź kogoś obeznanego z tematem.

Dzięki i pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół