nasiona marihuany

czy spot da rade?

Wyszukiwarka Forumowa:

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
ok dzięki, jutro zaczynam zwozić tam ziemie tylko oby deszcz nie padał bo jak patrze na prognozę pogody to przez 2 tygodnie ma ciągle lać czy w taki deszcz normalnie mogę sadzić???

---------- Post Zaktualizowany 20:51 ---------- Data pierwszego postu 20:16 ----------

i w jakich proporcjach sypać tego obornika, a dolomit też sypać???
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Proszę o odpowiedż dziś 100 l ziemi zawiozłem na spota ;D , jeszcze zostało mi jakieś 300 l wszelakiego badziewia
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
U mnie ma być okej pogoda. Jak będzie deszcz to chociaż podlewać nie będziesz musiał :D Butelka na planty i będzie git :) Chociaż poczekajmy na opinię jakiegoś wyjadacza
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
to na jeden dołek 0,5 kg będzie dobrze jeżeli na opakowaniu jest napisane "0,5 kg-1kg na 1 m2" i jak z tymi korzeniami w dołkach?

nie mam metrówki w oczach i nie wiem ile mają twoje doły, jeśli chcesz dokładnie to sobie zmiez wymiary dołu i policz ile masz ale 1m2 to nie jest bo 1 metr kwadratowy to 1000l = 1 tona (coś ze szkoły pamietam :freak:)
jak chcesz na oko to walnij z 2 garsci i będzie git
korzenie są wszędzie innych roślin i nic z tym nie zrobisz chyba że do dołów wsadzisz duże donice ale tym samym ograniczysz rozrost korzenia twoim plantom
pozdrawiam <shiza>
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
o dzięki cccossma ty to pomocny jesteś ;) ok a dołki powiększyć, przekopać ziemie obok nich lub coś czy takie jakie już są zostawić??
zamówiłem perlit i teraz tylko wszystko na spota zwiezc a keramzyt lepiej na gore dać czy na doł ??? ile powinienem zakupić tego obornika na 14 roślinek?????
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
1 metr kwadratowy to 1000l = 1 tona (coś ze szkoły pamietam :freak:)
metr kwadratowy to powierzchnia (1m długosci na metr szerokości) wiec połową kilograma pokrywasz powierzchnie 1m na 1m tak samo 1000l to nie tona bo litr to jednostka objetości a kilogramy masy. (1000l wody wazy okolo tone ale ziemia jest lzejsza lub ciezsza jak hujowa.)
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
nie obrazalem nikogo, poza tym doradzilem zebys dal 0,5 kg na metr kwadratowy keramzyt dajesz na dół jak chcesz zeby ci woda łatwiej uciekala z pod rosliny czyli wtedy kiedy wiesz ze bedziesz czesto z konewka na spocie albo masz mokry teren i nie chcesz zeby ci zgniło a na wierzch jesli nie chcesz zeby woda ci odparowywala i zeby wolniej wysychało. Mozesz tez pomieszac z gleba (2 garscie na dołek) co napowietrzy ci ja bardziej i chyba moze jakies sladowe ilosci zelaza uwalniac ale wątpie. obornika kup 0,5 kilo na kazdy metr kwadratowy twoich dołków i przekop go jaknajwczesniej z ziemia, mozesz tez mala garsc na wierzch dac aby rozpuszczał sie przy deszczu co zmniejszy ryzyko ze jakies ulewy zrobią ci przymusowego flusha.
 

DrDred

Member
Rejestracja
Maj 14, 2019
Postów
6
Buchów
0
Witam podciągnę się pod ten post bo widzę że aktywność spora otóż znalazłem spocika tylko problem jest taki że na pewnym odcinku tego bagna od strony lasu rozciąga się taki sznurek, nie jest on na całej długości ponieważ wchodząc w to bagnisko od strony lasu z innego miejsca(ok 15m bagna przeszedłem) nie było takowego, natomiast wychodząc po linii prostej z miejsca najbardziej ukrytego takowa się znalazła, ktoś coś wie co to może być i czy miejscówka spalona? dodam ze samo miejsce znajduje się po środku i nie widać go ani z drogi(jakies 10m łąki a potem bagno) oraz od strony owej linki
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Mało zrozumiale to opisałeś. Sama linka się nie zawiesiła,po coś ona tam jest. Przeważnie tak się znaczy jakiś teren.
 

DrDred

Member
Rejestracja
Maj 14, 2019
Postów
6
Buchów
0
Mało zrozumiale to opisałeś. Sama linka się nie zawiesiła,po coś ona tam jest. Przeważnie tak się znaczy jakiś teren.

genralnie to ze to wyznacza teren to się domyśliłem tylko zdziwił mnie fakt że ta linka nie otacza całości a tylko krótki kawałek, ale już nieważne ryzykować nie będę to była tylko potencjalny kolejny spot
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół