nasiona marihuany

czy spot da rade?

Wyszukiwarka Forumowa:

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
kozak jesteś :D, a worek ziemi 80 l zmieści mi się w torbie sportowej??i jeszcze jakie pestki masz bo rodzice spią to se zamówie xD
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
kozak jesteś :D, a worek ziemi 80 l zmieści mi się w torbie sportowej??i jeszcze jakie pestki masz bo rodzice spią to se zamówie xD

ja pestki kupilem na poste restante tylko tzeba prawdziwe dane podac bo pani na poczcie prosi o legitymacje albo dowód, nie ma przypału ze rodzice paczke odbiora a tam w srodku ulotki z 7-mio palczastymi liscmi tylko idziesz z kasą (za odbiorem) i elo, albo na paczkomat mozesz. w torbie sportowej to chyba 40 wejdzie 80 raczej nie chyba ze duza bardzo, plecak to 20 okolo. z fartem
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
ja pestki kupilem na poste restante tylko tzeba prawdziwe dane podac bo pani na poczcie prosi o legitymacje albo dowód, nie ma przypału ze rodzice paczke odbiora a tam w srodku ulotki z 7-mio palczastymi liscmi tylko idziesz z kasą (za odbiorem) i elo, albo na paczkomat mozesz. w torbie sportowej to chyba 40 wejdzie 80 raczej nie chyba ze duza bardzo, plecak to 20 okolo. z fartem

Jest lepszy sposób od Poste Restante, zamawiasz paczkomatem inPost pestki, w informacjach dla sklepu prosisz o podanie ich numeru telefonu, Wam kod przychodzi i tak na maila i tym sposobem nie ujawniacie ani telefonu, ani nazwiska, ani adresu ;) Sklepy nigdy nie miały z tym problemu.
Mimo wszystko pokładam nadzieje w tym, że macie powyzej 18 lat i rodzice nie sprawdzają wam paczek a tylko śmieszkujecie z zamawianiem pestek podczas snu rodziców :D
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Ta ale z rodzicami nadal mieszkam :D, więc troszkę lipka, gdyby wpadło to w ich łapki. Jakie preparaty polecacie na dziekie zwierzeta? Snakol jest ogólnie trujący nie zatruje tym plantów w jakiej odległości od nich trzeba nim sypać???Podałem kilka linków, żebyście mi doradzili ale jakiś chytrus uznał to za reklame :(
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Muszę zaryzykować nie mam innej miejscówki posieje tam w 3 róznych miejscach i będę starał się żadko tam chodzić licze na farta :D na ślimaki dam miedż, puszki i może trocin wysypie a na dzikie zwierżeta czekam na doradzenie jakiegoś preparatu chemicznego :D
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Dobra spadł deszczyk, chłód minął wysadzać już pestki??? A teraz pytanie co jest ważniejsze, bardziej wymagające dla roślino weg czy flo ,bo nie będzie mnie przez lipiec i nwm czy lepiej wysadzić automaty przed wyjazdem czy dopiero jak wrócę w sierpniu? a co do ziemi jeżeli woda utrzymuje mi się na głebokości 50 cm to żle??? Perlit jest obowiązkowy w uprawie czy to tylko "polepszający dodatek" chodzi mi oto czy zwiększy on szansze dojścia roślinek???
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Śmiało możesz kiełkowac, weg jest w sumie nudny jak dobrze im przygotujesz podłoże to będą ładnie szły jak pogoda dopisze oczywiście. W sierpniu to się już raczej nie wysadza, a scina pierwsze sample... Woda na 50cm lipa trochę, takie minimum to 80-120cm, perlit nie jest obowiązkowy w uprawie i nie zwiększy szansy na dojście w pełni roślin.
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
okej a co mogę dodać do podłoża, aby je wzbogacić nie mam obornika, a casz do sadzenia też już nagli jutro odwiedzam sklep ogrodniczy i może czegoś poszukam :D
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
okej a co mogę dodać do podłoża, aby je wzbogacić nie mam obornika, a casz do sadzenia też już nagli jutro odwiedzam sklep ogrodniczy i może czegoś poszukam :D

Nie masz obornika, ale odwiedzasz sklep ogrodniczy, więc tam się zaopatrz w obornik :D
Najlepiej bydlęcy, granulowany. Na azofoskę według mnie już za późno trochę.
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Dobra myślałem, że tylko od rolnika wchodzi w grę heh,teraz jak zwykle mały zestaw pytań :
1.jeżeli roslinki mają iść jakoś za tydzień na spota to czy obornik mi ich nie popali???
2.Na bydlaki, to benzyną polać wokół miejscówy?
3.po jakim czasie wstawić planto na out?

---------- Post Zaktualizowany 21:01 ---------- Data pierwszego postu 21:00 ----------

na weg wstawiłem sobie już gnojówkę z pokrzyw tylko na flo jeszcze nie mam pomysłu
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Dobra myślałem, że tylko od rolnika wchodzi w grę heh,teraz jak zwykle mały zestaw pytań :
1.jeżeli roslinki mają iść jakoś za tydzień na spota to czy obornik mi ich nie popali???
2.Na bydlaki, to benzyną polać wokół miejscówy?
3.po jakim czasie wstawić planto na out?

---------- Post Zaktualizowany 21:01 ---------- Data pierwszego postu 21:00 ----------

na weg wstawiłem sobie już gnojówkę z pokrzyw tylko na flo jeszcze nie mam pomysłu

1. W twoim przypadku od rolnika się nie sprawdzi bo już ciut późno, a granulowany jest przekompostowany. Granulowany obornik bydlęcy chyba nie ma jak popalić, sam go rzucam ok. tygodnia przed sadzeniem.
2. Jeśli chodzi o benzynę, kazdy ma swój sposób ale ja jestem do tego negatywnie nastawiony, to ty jesteś gościem na terenie, a nie zwierzęta, nie ma co zatruwać środowiska, naprawdę. Masz może psa? Wyczesać go, ze szczotki zgarnąć sierść i porozrzucać na spocie. Do tego pij przed wbiciem na spota, odlejesz się, zostawisz jakieś naturalne odstraszacze.
Ew. są chyba jakieś bissany itd. na zwierzynę, ale korzystać z tego nie korzystam. Kupić możesz Snacol na ślimaki.
3. Jest już po zimnej zośce, wszystko zależy od ciebie, ale weg na tydzień-dwa w domu (np. pod lampą) będzie na pewno lepszy niż kiełkowanie bezpośrednio na spocie.
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Dobra myślałem, że tylko od rolnika wchodzi w grę heh,teraz jak zwykle mały zestaw pytań :
1.jeżeli roslinki mają iść jakoś za tydzień na spota to czy obornik mi ich nie popali???
2.Na bydlaki, to benzyną polać wokół miejscówy?
3.po jakim czasie wstawić planto na out?

---------- Post Zaktualizowany 21:01 ---------- Data pierwszego postu 21:00 ----------

na weg wstawiłem sobie już gnojówkę z pokrzyw tylko na flo jeszcze nie mam pomysłu


1. nie będzie problemu jak nie dasz za dużo, (w nadmiarze wszystko może zaszkodzić) wal tyle ile psize na opakowaniu
2. bęzyna sie bardzo szybko ulatnia i szybko traci woń, lepiej jak kolega wyżej pisze, sierść psa,, własny mocz (najlepszy) poza tym domestos, proszek do prania, jeśli już chcesz zanieczyszczać środowisko to weź utnij pare butelek na poł wsadź do ziemi i nalej tam oleju silnikowego (najlepiej po wymianie oleju) z samochowu / motocykla.
3. ja jestem zwolennikiem krótkiego kiełkowania w domu 2-3 dni i od razu na spota, hartuje to od razu planty i nie daje im żadnego stresu potem przy ewentualnych problemach atmosferycznych
pozdrawiam <shiza>
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Dzięki, dziś 1 raz byłem na miejscówce ze sprzetem tera tylko ziemi bede tam nawoził myślę, że już w środę wysadze planty do donicy.
Wykopałem już dołki, tylko że w niektórych znalazłem korzenie(zapewne rosnących obok kzraków) i teraz pytanie czy mogą one być czy będą podkradały mari cenne składniki??? Dołki dobre czy je jakoś powiększyć, coś zmienić???

A tutaj robi się już moja gnojóweczka
Wk***iające much i mrówki to nie problem??????
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
mrowki na spocie nie masz sie co martwic o slimaki

zmieszaj ziemie kupna ze spotowa bo nawet dobrze ta spotowa wyglada nie liczac sladów piachu :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół