nasiona marihuany

czy spot da rade?

Wyszukiwarka Forumowa:

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Cześć znalazłem 3 spoty.
1 spot teren podmokły raczej łatwo się dostać tylko wysoki poziom wody gruntowej może, zniechęcać


2 spot wydaje mi się okej ukryty w trzcinach dojście jest trudniejsze tylko jest pewien problem, gdyż jest to rezerwat przyrody i nwm czy nie ma tam fotopułapek lub innych badziew, aby uprzykrzyć mi życie i pytanko jak zabezpieczyś się przed zwierzętami, może macie jakieś preparaty godne polecenia w niewygórowanej cenie???
Czy może poszukać jeszcze czegoś lepszego i bezpieczniejszego co o tym sądzicie????
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Lipa,szukaj innych,za duży otwarty teren. Szukaj w krzakorach.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Te drugie miejsce wygląda nawet nawet, ale jeśli to rezerwat to nie wiem czy bym ryzykował. W takich miejscach nie brakuje miłośników przyrody i innych ornitologów którzy w najlepszym wypadku mogą skosić twoje krzaki za Ciebie, a w najgorszym chyba wiesz co może się stać...

Pierwsza miejscówka to totalna lipa, nawet automatów bym tam nie posadził. Unikaj takich miejsc bo nic dobrego z tego nie będzie.
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
dobra dzięki wielki mam plana dam mikoryze, hydrożel i będę odwiedzał miejscówke góra raz na 2 tygodnie aby nie wpaść w zaszadzki tych pedałów :D
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Lepiej nie sadzić w rezerwacie bo cie jakiś miłośnik ptaków zobaczy albo twoje planty i już może być problem
a ten 1 spot to lipa straszna, nie polecam
pozdrawiam <shiza>
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Bez sensu wstawiać zdj potencjalnych spotów i pytać się czy się nada czy dobry itp... Ciężko na podstawie zdjęcia stwierdzić coś o danym miejscu... Co do rezerwatów to różnie bywa, są miejsca gdzie idzie coś zebrać ale to trzeba dobrze znać rejon....
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Najważniejszym czynnikiem, eliminującym chu**we spoty od tych dobrych, to ślady ludzi...
Jeżeli nie widzisz śladów innych ludzi, i nie sadzisz 15 krzaków na 10m2, to każdy spot jest dobry ^^

POZDRO DLA OGARNIĘTYCH
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
no nie sadze tylko 12 xD, a co polecacie na ślimaki słyszałem, że miedż daje sobie rade albo snakol tylko, że nie będzie mnie przez miesiąć i nie będę miał jak go dosypać po np ulewie
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Snacol dobra opcja.
Długo się rozpuszcza nawet przy obfitych ulewach. Także spokojnie, podsypiesz raz na miesiąc to będzie cacy :)
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
no nie sadze tylko 12 xD, a co polecacie na ślimaki słyszałem, że miedż daje sobie rade albo snakol tylko, że nie będzie mnie przez miesiąć i nie będę miał jak go dosypać po np ulewie

jak cie miesiąc nie będzie to wszytsko sie może zdażyć.. snacol dobra sprawa ale można też mechaniczne zabezpieczenie rozsypać (coś po czym ślimaki będą miały trudność przejść)
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
jak cie miesiąc nie będzie to wszytsko sie może zdażyć.. snacol dobra sprawa ale można też mechaniczne zabezpieczenie rozsypać (coś po czym ślimaki będą miały trudność przejść)

o dzięki to mam plan kupuje snakol i trociny rozsypie tylko takie pytanko bo moja miejscówka znajduje się jakieś 20 m od dosyć sporego zbiornika z wodą, i jest jakoś 1 m nad poziomem wody, czy mi planty nie zgniją ??? i co polecacie na dzikie świnie oraz jelenie
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Nie zgniją jeśli nie przelejesz ich, zrób mini szklarnie z butelek to wtedy deszcz też ich nie zaleje, zbiornik nie ma wpływu chyba że wcześniej zdażało sie że wylewał przy większych opadach... zamiast trocin polecam coś w stylu węgla pokruszonego. Na zwierzynę najlepszy jest ludzki mocz (odlewaj sie tam ile sie da), sierść psa, środki chemiczne (proszek do prania, domestos) w żadnym wypadku krew bo tylko skusi dziki i lisy.
pozdrawiam <shiza>
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Nie zgniją jeśli nie przelejesz ich, zrób mini szklarnie z butelek to wtedy deszcz też ich nie zaleje, zbiornik nie ma wpływu chyba że wcześniej zdażało sie że wylewał przy większych opadach... zamiast trocin polecam coś w stylu węgla pokruszonego. Na zwierzynę najlepszy jest ludzki mocz (odlewaj sie tam ile sie da), sierść psa, środki chemiczne (proszek do prania, domestos) w żadnym wypadku krew bo tylko skusi dziki i lisy.
pozdrawiam <shiza>

oo dzięki doświadczony z cb gość tylko najgorsze jest to, że mnie nie będzie i wolałbym wylać jednak coś na te bydlaki, żeby spokojnie spać a pytanko jak nosisz, rzeczy na miejscówke?? Ja dziś nazbierałem pokrzywy i już gnojówe robie staram się jak najbardziej bio bo chce to przedewszystkim dla siebie znasz może jakiś organiczny nawóz na flo??Czy ta ziemia z biedry będzie dobra bo wydaje mi się strasznie sypka jakby nie miała tych składników wartościowych ale to moje odczucie, opłaca kupować się perlit??

---------- Post Zaktualizowany 21:34 ---------- Data pierwszego postu 21:31 ----------

A co sadzisz w tym roku bo jeszcze zamierzam kilka pestek dokupić, może coś fajnego masz??? Chciałbym coś pobudzającego, jakąś sativke lub coś dla smaku - egzotyczne owoce
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Od paru lat mam rzeczy typu łopata (saperka mała) młotek, nóż itp mam na spocie i tylko to ukrywam zawsze. Wodę noszę ze sobą jako "do picia" jeśli planty są małe, jeśli potrzeba więcej to do plecaka i poznym wieczorem gdy jest już ciemno, kiedyś nie miałem możliwości wyjścia w nocy z domu (zaczynałem w młodym wieku) to nawet siekierkę potrafiłem wsadzić w spodnie i tak iść :freak: ziemia z biedry jest spoko lecz lepsza jakaś z ogrodniczego 80l czy 50l ale ta też sie nada, niektórzy uważają że jest najlepsza, opcja full eko to ziemia wykopana spod pokrzyw też sie nadaje znakomicie, co do nawozów to polecam biohumus i burza kwiatów (nie są nie chemiczne więc spoko). Perlit zawsze spoko tylko nie za dużo (masz na opakowaniu wszystko napisane). Dla bezpieczeństwa nie śmieć butelkami i nawozy roslewaj w innym miejscu, rzeczy typu łopatka też trzymaj schowane w innym miejscu i działaj zawsze w rękawiczkach zeby nie zostawić odcisków palców, na spocie nie powinno być nic na czym są twoje odciski, tylko same planty, przy ewentualnym odkryciu stracisz tylko palnty i nikt ci udowodni uprawy bo nie ma twoich odcisków, okulary duże przeciwsoneczne noś na spota żeby cię ewentualna fotopuapka nie złapała, rad jest cała masa ale nie będe sie tu wylewał ze wszystkiego.
pozdrawiam <shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół