nasiona marihuany

Pierwszy minibox 30x30x45h opinie i porady

Wyszukiwarka Forumowa:

maszimaszi

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
70
Buchów
0
Składam swojego pierwszego boxa więc proszę o rady i podpowiedzi :)
Box jak w tytule o wymiarach 30x30x45h. Początkowo na 1 roślinkę. Wlot mam zamiar zrobić pasywny oraz wylot wentylator PC 12x12.

Pytanie 1. Czy zapach z jedną rośliną będzie bardzo intensywny? Wyczuwalny w pokoju 18m2.?

Pytanie 2. Czy ewentualny montaż maty węglowej na wlocie pasywnym za pomocą taśmy coś da?

Pytanie 3. Jak wyżej ale za went. PC

Pytanie 4. Wentylator mieszający obowiązkowy czy obejdzie się bez jeżeli wlot i wylot są na przeciwnych ścianach.

---------- Post Zaktualizowany 20:34 ---------- Data pierwszego postu 20:14 ----------

Nie mogę edytować posta więc lecę dalej.

Czy zasłonięty went matą będzie działał prawidłowo? Nie będzie się grzał? Wentylator zasilany zasilaczem z regulatorem i czujnikiem temp.

Stosował ktoś z was tego typu wynalazki?
https://www.growbox.pl/product-pol-786-Torebka-zawieszka-VAPORTEK-DYSK-3gr.html
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
1. Zależy od gatunku, od lekko roślinnego do ***iącego ziołem na całe mieszkanie. Jak mieszkasz sam to da się objechać bez filtra, zamykanie drzwi do pokoju, wietrzenie etc.
2. Nie.
3. Tak, pod warunkiem, że wentylator wyrobi z temperaturą w środku. Najlepiej dać matę przed went., a nie za. Niektórzy montują kilka warstw.
4. Przyda się, ale przy tak małym boxie można oblecieć bez.
5. Jak wystarczy ciągu to będzie działał prawidłowo, ale do do komputerowego mam obawy.
6. Mam Vapotreca ten dysk, ale jeszcze nie użyłem xd
7. Trochę niski ten box. Policz donice 15 cm, lampy, odbłyśnik 10cm i zostaje Ci 20 cm na roślinę, z czego 5cm odległości od lampy CFL... Musisz celować w najmniejsze odmiany albo .
8. Polecam jednak jakiś tańszy went 60-100m3/h, przy czym zaznaczam że będzie głośno.
Pzdr.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół