nasiona marihuany

mój pierwszy growlog indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Ziemia- obi uniwersalna ph 5,5-6,5
Nasiona- trzy automaty ak47,purple kush,white russian + jeden random z worka troche starszy od reszty
Nawóz- narazie na start mam biohumus potem jakieś dokupie po wypłacie
Oświetlenie- cfl 125 dual + jakis cfl z osramu 20w
Box-szafka 41x43x110cm
Woda z akwarium odstana filtrowana pompką z napowietrzaczem ph niewiem ale się dowiem jak narazie rosną ok
wentylacja narazie jeden wiatrak 120 mm plus filtr do okapu
narazie święcę 18/6
Dodaję zdjęcia z 5 dnia od wykiełkowania

tutaj jakis random który sobie rośnie niewiem czy coś z niego będzie ale coś



Pozdro :spalony:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No chyba to ph coś nie gra ;) to dowiedz się tak w miarę szybko :D
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
kolega ma ph metr to podbije pożyczyć ale to jutro dopiero bo teraz to idzie spac :lol:
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Szybki up










Jeszcze dorzucę pytanie dlaczego w tej dużej mam poskręcane liscie takie jakby suche były
i jeszcze jedno pytanie bo w tej cfl mam pół zimne światło pół ciepłe lepsze na weg jest barwa zimna czy ciepła ?
Pozdro <lol>
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
w pierwszm swoim poscie masz odpowiedz dlaczego taka lipa. :p Medium (ziemia z obi) lol! nei bylo gorszej? woda z akwarium. wez sobie nalej wody do butli 5l i zostaw uchylony korek. odstaw na dobe badz dwie. i sprawdz jej pH. ustabilizuj jesli jest zle. i moga byc przelane poprostu ;]


idz do sklepu zoologicznego i kup preparat do sprawdzania pH wody. 2 zl kosztuje. skala na opakowaniu. za***ista sprawa.
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
mam wode z akwarium ale bez rybek z filtrem 5l że sobie włączam na noc chyba taka jest lepsza niż odstana tylko z kranu
ale dzięki za radę jak będe przesadzał do większych to kupie lepszą ziemię bądź dodam jakiś kokos czy tam mikoryze cos w tym stylu
może wtedy będzię lepiej <peace>
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
mam wode z akwarium ale bez rybek z filtrem 5l że sobie włączam na noc chyba taka jest lepsza niż odstana tylko z kranu
ale dzięki za radę jak będe przesadzał do większych to kupie lepszą ziemię bądź dodam jakiś kokos czy tam mikoryze cos w tym stylu
może wtedy będzię lepiej <peace>

Woda z akwarium ok, jeśli znasz jej pH i jest ono stabilne :) w przeciwnym razie wybrałbym dostaną kranowke i regulować jej pH :)
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
No i mój ku**a szybki up
crash.jpg

lekko dotknąłem lampy zgubiłem paragon nie mam jak się reklamować lampa wybuchła i pocięła mi ryj i jeszcze w sklepie gadali że lepsza bo droższa bo lepszej firmy ku**a co mam robić na out wypie****ać ?

---------- Post Zaktualizowany 01:26 ---------- Data pierwszego postu 01:17 ----------

a tak ładnie urosły :(
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
no jak to co ku**a? kupuj nowa zarowke.! hahah
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
no to nadszedł czas na mały up
postanowiłem wysadzić planty na out
dzis przy podlaniu komar mi usiadł na nos za mocny strumień wody poszedł i złamał mi jednego automata purple kusha przy podlewaniu :(
jak narazie wyglądają na zdrowe troche sie wyciągają
ale lst nawet wyszedł i fim na regularze "chyba"
tu ak 47 auto:
displayimage.php
1.jpg

tu regular po fimie wyszło pięć odrostów jutro jadę dosypać ziemi bo mi trochę zabrakło przy przesadzaniu z 5l na torbę z płótna eko tak plus minus 25 l :

tu white russian auto :

tu te złamanie purple kush auto ogólnie naprawiłem ją zabandażowałem i dałem osłonę przeciw wiatrową plus większa dawka pod rośline biohumusa jak na etykiecie dla ratunku rośliny:


Pozdro 600 <peace>

---------- Post Zaktualizowany 20:24 ---------- Data pierwszego postu 20:22 ----------

jakby coś to przenieście na growlog outdoor czy cos tam bo nie wiem jak
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
kolejny up ☀️
musiałem przenieść planty gdzie indziej bo drzewa się tak uliściły że nie było dostępu słońca
dlatego słabo poszły w górę
ak 47 auto :
displayimage.php
3~0.jpg


tu regular z palenia :
2~0.jpg

ph sprawdzone jest w normie biohumusem podlane i wsadzone są pałeczki agrecol do kwiatów zielonych
zrobił bym więcej zdjęć bo mam jeszcze white russiana auto ale bateria mi padła
moje pytanie brzmi kiedy lać coś na kwitnienie na górze automatów już mam szron i kwiaty
natomiast na regularze brak oznak kwitnienia mile widziane porady pozdro z fartem <coolpalacz>
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
Jasne że lać. Powinieneś to robić od kiedy zobaczyłes pierwsze białe włoski. Polecam burze kwiatow od substrala taka w pomaranczowym opakowaniu. <peace>
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Jasne że lać. Powinieneś to robić od kiedy zobaczyłes pierwsze białe włoski. Polecam burze kwiatow od substrala taka w pomaranczowym opakowaniu.

narazie zapodałem kompocik z banana i pomielonych skorupek z jaj ponoć banan w skórce zawiera dużo p lub k niepamiętam a skorupki troche wapnia dadzą więc myślę nie zaszkodzi jak bede miał czas kupic to kupie coś na kwitnienie dobrego
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
No to kolejny up !

oto zdjęcia ak 47 auto i regular który jeszcze płci nie pokazuje chyba będzie duży :
1~0.jpg


displayimage.php
2~1.jpg


displayimage.php
3~1.jpg

Na tym zdjęciu poniżej ładne kwiaty się formują a jak pachnie coś pięknego :dance:
4~0.jpg


displayimage.php
5~0.jpg


Moje pytania odnośnie automatu ile czasu go trzymac i kiedy ścinka bo otóż 31go jadę na woodstock i potem mam fuche na miesiąc w berlinie więc wszelkie porady na ten temat od jakiegoś experta bym prosił odnośnie hydrożelu czy coś żeby nie wyschły itp chociaz pogody niby deszczowe ale lepiej dmuchac na zimne
Pozdrawiam do kolejnego up <peace>
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
No to kolejny up
fotki :
displayimage.php
11.jpg


displayimage.php
22.jpg


displayimage.php
33~0.jpg


displayimage.php
44.jpg



Pozdro :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół