nasiona marihuany

Skywalker Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843


Jeśli szukasz produktywnej odmiany O.G. Kush z pewnością jest to Skywalker Kush. Mowa o najbardziej poszukiwanym klonie w Stanach Zjednoczonych i jesteśmy dumni, że możemy zaoferować tę odmianę szerokiej publiczności. Skywalker Kush ma aromat podobny do O.G. Kush lecz wydajnością przewyższa przodka.
Jest idealną odmianą by uzyskiwać ekstrakty najwyższej jakości gdyż oblewa się masą kryształków egzotycznie aromatycznej żywicy. Posiada wysoką zawartość THC, tworzy bujne bukiety kwiatów silnie oblanych żywicą. Kwitnie 9 tygodni pozwalając na przeprowadzenie kilku upraw o dużej wydajności w sezonie. Skywalker Kush jest rośliną tolerującą wszelakie techniki i metody uprawy owocując produktem najwyższej klasy.
 

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
czy dużo wadliwych genotypów w kupionych pestkach klientów się znajduje?? czy sklep raczej ma bardzo dobra opinie i jest tego mało w sladowych ilościach?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
[MENTION=90892]blazej21[/MENTION] chodzi Ci o sklep czy o Reserva Privada konkretnie? :) Sklep jest zaufany i sprzedaje pestki w oryginalnych opakowaniach.
Jeśli chodzi o Reserva Privada to jest to dobry seedbank. Nie wiem jeszcze co uważasz za wadliwy genotyp ale miałem od nich White Walker Kush (konkretnie to DNA Genetics to markuje; sam susz bardzo smaczny), Tangie (super smak - warty spróbowania). Teraz kiełkuję Kosher Kushe. Widziałem dużo dobrych opinii o nich także też liczę, że będzie smacznie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół