nasiona marihuany

Bardzo prosze o pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

sek26

New member
Rejestracja
Wrz 25, 2011
Postów
3
Buchów
0
Bardzo prosze o pomoc.
Jest to moja 5lub 6 hodowla i efekt zawsze ten sam nie klepie,brak mocy.
Rosliny piekne,dorodne,ale brak specyficznych efektow.Czuje sie lekkie "mrowienia",tak
ze mozna sie domyslac ,ze to nie majeranek ale nic pozatym.Kupuje najmocniejsze
gatunki, caly sprzet wymienilem na nowy kupiony w profesionalnym sklepie lacznie z boxem
i nowa lampa.Teraz mam jeden automat i dwa LSD kupione w orginalmym opakowaniu.Box 80*80 cm
lampa 250 W Jest to juz 12 tydzien 84 dni po przelaczeniu na 12/12.Od 3tygodni co tydzien
pobieram probki i nic jedynie po spaleniu mam dobry apetyt i to tyle jesli chodzi o dzialanie.
NIe moge byc osamotniony w takich doswiadczeniach bo dwa razy kupilem podobny towar jak moj.
W tym raz w Ostrawie.Ladnie wyglada, pachnie ale na tym podobienstwa do dobrego towaru sie
konczyly.Zwracam sie do Was o pomoc bo poprostu koncza mi sie pomysly,jedyna rzecz ktora nie
wymienilem na nowa jest prad w sieci.Bede wdzieczny za kazda podpowiedz.
PS.jak mi sie uda to sprobuje wkleic jakies zdjecie.Pozdrawiam sek26
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Bardzo prosze o pomoc.
Jest to moja 5lub 6 hodowla i efekt zawsze ten sam nie klepie,brak mocy.
Rosliny piekne,dorodne,ale brak specyficznych efektow.Czuje sie lekkie "mrowienia",tak
ze mozna sie domyslac ,ze to nie majeranek ale nic pozatym.Kupuje najmocniejsze
gatunki, caly sprzet wymienilem na nowy kupiony w profesionalnym sklepie lacznie z boxem
i nowa lampa.Teraz mam jeden automat i dwa LSD kupione w orginalmym opakowaniu.Box 80*80 cm
lampa 250 W Jest to juz 12 tydzien 84 dni po przelaczeniu na 12/12.Od 3tygodni co tydzien
pobieram probki i nic jedynie po spaleniu mam dobry apetyt i to tyle jesli chodzi o dzialanie.
NIe moge byc osamotniony w takich doswiadczeniach bo dwa razy kupilem podobny towar jak moj.
W tym raz w Ostrawie.Ladnie wyglada, pachnie ale na tym podobienstwa do dobrego towaru sie
konczyly.Zwracam sie do Was o pomoc bo poprostu koncza mi sie pomysly,jedyna rzecz ktora nie
wymienilem na nowa jest prad w sieci.Bede wdzieczny za kazda podpowiedz.
PS.jak mi sie uda to sprobuje wkleic jakies zdjecie.Pozdrawiam sek26

Pewnie potrafisz wytrzymać do momentu spuchnięcia kwiatów ale już żeby dojrzały to za bardzo Ci się spieszy.
pewnie nie sprawdzasz trichomów i pewnie ścinasz jak kropki są jeszcze przezroczyste lub w połowie mleczne.
jeśli byłoby dużo mlecznych to miałbyś już większy haj niż ten który opisujesz więc pewnie ścinasz tylko w połowie dojrzałe rośliny.
zaopatrz się w mikroskop minimum 60x, za tanioszkę można wyrwać na allegro i obserwuj trichomy.
wtedy będziesz mieć pewność co do ścinki
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Mordo wydaje mi się że za szybko pewnie ścinasz, pąki pewnie jeszcze do końca nie dojrzały.
To że one są uformowane, wyglądają pięknie i mają już swoje kolorki, włoski brązowe lub wyglądają na to że są już gotowe to nie znaczy że są już dojrzałe, sprawdzałeś trichomy na liściach przytopowych ?
jak tam sytuacja wygląda, ścinaj wtedy kiedy już będą pojawiać się jakieś brązowe lub jeśli chcesz mieć mniej przyciskający efekt to wtedy kiedy jest full mlecznych
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Chlopaki dobrze pisza. Ja na poczatku tez popelnilem ten sam blad i mialem podobny efekt. Teraz staram sie trzymac jak najdluzej.
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Odpowiednie suszenie oraz curring także mają wpływ na moc. Zawsze możesz spróbować watercurring'u, podobno mocniej czesze, ale jest go mniej po takim zabiegu. Pzdr.
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Cierpliwości kolego. Jak większość będzie białych i zaczną pojawiać się brązowe to bądź gotów do ścinki. Potem powolne suszenie bez dostępu światła i w słoiki, regularnie wietrzyć i będzie dobrze. Pzdr.
 

sek26

New member
Rejestracja
Wrz 25, 2011
Postów
3
Buchów
0



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół