nasiona marihuany

czy kuny lubią skuny???

Wyszukiwarka Forumowa:

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Prawdopodobnie po strychu popie****a mi kuna a akurat suszy sie cos wartościowego dla mnie ,czy ma ktos info czy taka kuna moze sie zainteresować pachnacym topem? to raczej drapiezniki ale kromka chleba nie pogardzila- chociaż nie zjadla całej to chyba z chciwosci bardziej niż z głodu :sunny:

Na wszelki wypadek zostawiłem bluzę z dodatkiem perfum, fuknalem dezodorantem tu i tam i zostawiłem ręcznik psa co jest wycierany jak z pola wroci

Jeżeli mial ktos na strychu kunę to zachęcam do podzielenia sie tym doświadczeniem :spalony:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Kazdy zwierz moze sie zainteresowac - kot, pies, kuna, lis czy niedzwiedz. Jak sie poczestuje to bedzie miec jazde zycia ;)
 
L

Lord of Old School

Guest
Wątpię,kuny bardziej wolą kury niż skuny. ;D
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Do tego kuna potrafi zrobic niezły rozpierdziel na strychu, jak masz chałupe ocieplona styropianem to moze dziury porobic, norke se wygryśc i młode wychowa
na kuny zawsze była dobra lawenda jako odstraszacz
walcz!
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Lawenda powiadasz? Sprawdzę patent zacznę jednak od zywolapki i wywiozę w piz*u jak sie złapie. Byle tylko młodych nie bylo bo pozdycha mi to i będzie ***alo za podbitką .
 

Lunar Shift

OneLove,OneLife,OneFate
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
225
Buchów
0
Te cholerstwo prawdopodobnie mi roz***ało przewody w samochodzie :D tępić cholerstwo... Pewnie tam siedzi srogo spizgana w tym styropianie teraz
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Dokładnie jak piszesz kuny potrafia poprzegryzać przewody w samochodzie i jest to czestym przypadkiem
Trzeba robic opryski jak na oucie
ja od kilku lat psikam zarówno wokoło domu jak i wokół krzaków srodkiem na kuny
działa na sarny tez
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół