nasiona marihuany

Hydroponika czy to się sprawdzi

Wyszukiwarka Forumowa:

LucekPLN

Member
Rejestracja
Mar 27, 2019
Postów
16
Buchów
0
Witam, chcę zacząć z hydroponiką i chciałbym zapytać 1.Czy ten sprzęt będzie się nadawał
Będzie to stało w growboxie 35x35x120 z żarówką elektrolux dual 85w i chińskimi ledami do uprawy 400ledów.
2.Co jaki czas wymienia się wodę w takim "wiadrze" ile się jej leje
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Witam, chcę zacząć z hydroponiką i chciałbym zapytać 1.Czy ten sprzęt będzie się nadawał https://allegro.pl/oferta/komplet-do-uprawy-hydro-dwc-1-hydroponika-7219841542?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
Będzie to stało w growboxie 35x35x120 z żarówką elektrolux dual 85w i chińskimi ledami do uprawy 400ledów.
2.Co jaki czas wymienia się wodę w takim "wiadrze" ile się jej leje

Wiadro 3zł Pompka 20zł~ Kamień napowietrzający 15zł~ kawałek wężyka gdzieś znajdziesz, koszyczek groszowe sprawy i keramzyt to samo, po co przepłacać?:freak: Wody lejesz na tyle żeby pokrył 1-2 cm dna koszyczka. Co dwa tyg, pompa 24/h temp wody nie większa niż 23C. By chyba było, podstawy ph metr, ec metr. Miłej zabawy :spalony:
 

LucekPLN

Member
Rejestracja
Mar 27, 2019
Postów
16
Buchów
0
Wiadro 3zł Pompka 20zł~ Kamień napowietrzający 15zł~ kawałek wężyka gdzieś znajdziesz, koszyczek groszowe sprawy i keramzyt to samo, po co przepłacać?:freak: Wody lejesz na tyle żeby pokrył 1-2 cm dna koszyczka. Co dwa tyg, pompa 24/h temp wody nie większa niż 23C. By chyba było, podstawy ph metr, ec metr. Miłej zabawy :spalony:

Ale co drugi dzień muszę otwierać i sprawdzać czy pH i ilość nawozów jest odpowiednia ?
 

LucekPLN

Member
Rejestracja
Mar 27, 2019
Postów
16
Buchów
0
Ja codziennie sprawdzam ph wody, ec sprawdzam co dolewam wody
Serdeczne dzięki za odpowiedź. Masz rację nie ma co przepłacać samemu można zrobić o wiele taniej. Tylko odpowiednie wiadro muszę znaleźć :)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Serdeczne dzięki za odpowiedź. Masz rację nie ma co przepłacać samemu można zrobić o wiele taniej. Tylko odpowiednie wiadro muszę znaleźć :)

Dokładnie, nie ma co ;) Sam mam zrobiony z pudła 15L :D Możesz zobaczyć u mnie. POwodzonka!
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Ph polecam sprawdzac przynajmniej 2 razy dziennie. Przy vegu skacze jak glupie, juz nie wspominajac o zaawansowanym kwitnieniu. Kazde dodanie nawozow zmienia rowniez ph i musisz to kontrolowac.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół