nasiona marihuany

OUTDOOR-będzie fotorelacja, a teraz potrzebuje lekkiej pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Cześć dopiero co przystąpiłem do uprawy MJ i mam lekkie problemy w znalezieniu miejscówki. Na wszystkich miejscówkach widzę odchody zwierząt, wydeptane ścieżki i mokry teren, chodż myśle, że człowiek raczej tam nie wejdzie bo jest dosyć mokrawo i dzieli go nawet spory dystans od główniejszej drogi i teraz pytanie czy takie coś się nadaje czy lepiej szukać czegoś lepszego???
A zdjęcia można tu jakoś umieścić czy jedynie do albumu można je dodać????
 

wixawixa

Member
Rejestracja
Lut 3, 2018
Postów
16
Buchów
0
Cześć dopiero co przystąpiłem do uprawy MJ i mam lekkie problemy w znalezieniu miejscówki. Na wszystkich miejscówkach widzę odchody zwierząt, wydeptane ścieżki i mokry teren, chodż myśle, że człowiek raczej tam nie wejdzie bo jest dosyć mokrawo i dzieli go nawet spory dystans od główniejszej drogi i teraz pytanie czy takie coś się nadaje czy lepiej szukać czegoś lepszego???
A zdjęcia można tu jakoś umieścić czy jedynie do albumu można je dodać????

Dodaj zdjęcia, to że są odchody i ścieżki to nie znaczy że spot jest zły, być może są ta ścieżki wydeptane przez zwierzyne. Sam na spocie miałem można powiedzieć ZOO. Na początku jak chodziłem to praktycznie za każdym razem wybiegały że spota sarny, jelenie, nawet znalazłem takie wielkie legowisko. Czułem jakbym wjechał im na kwadrat. Zamawiasz anty dzika, granulat za 20zl i problem z głowy. Jesli widzisz że woda stoi na docelowym miejscu to trochę lipa, proponuje doniczki, jednak weź pod uwagę że teraz było dosyć deszowo, przynajmniej w moich okolicach i w lecie raczej już nie powinno być "mokro"
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0


\


O tak to mniej więcej wygląda, a co, żeby usypać kopce bo ziemie i tak bedę musiał kupić.Zamierzam posadzić 3 sezonówki i 4 automaty, a jak dobrze będzie mi rosło to jeszcze dokupie shamany.A takie pytanko jak szukacie miejscówki to czym kierujecie się na mapie?Szukacie w lesie jakiś otwartych polan czy przy polach uprawnych?Już nieco przejechałem i znajduje tylko jakieś bajora. Znalazłem ostatnio też miejscówke gdzie rosną małe świerki łatwo tam dojechać i jest lekko odsłonięta ale może nikt by nie zauwazył małych automatów schowanych między nimi ?
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Ja jak szukam miejscówki to kieruję się tym aby nie było otwartych przestrzenii żeby roślinki były zamaskowane przynajmniej do wysokości 1,5m w krzakach trawach krzewach i tym podobnych aby nie było ich widać a mało kto się pcha w zarośla wiadomo... Spot wydaje sie byc okej mysle ze jesli te sosny sa gęsto posadzone i tam nikt nie chodzi to tam byloby dobre miejsce no ale tak na prawdę to nigdy nie ma pewniaka w jeden rok może się udać a w drugim byc lipa trzeba być ostrożnym obserwować okolice no i zawsze przed odwiedzaniem roślinek obserwować teren czy się nie pchasz na przypał bo zawsze istnieje ryzyko że ktoś już na ciebie tam czeka żeby przybić ci pare latek za uprawę.
Co do zwierząt to niestety są wszędzie, ja puki rośliny będą małe robie ogrodzenia z drutu na wysokość ok. 1metra zawsze to coś i może odstraszyć albo zniechęcić zwierze żeby zjadło, później jak już roślyiny będą silne i duże to zdejmuje ogrodzenie żeby wszystko było jakby naturalne i git, zawsze lepiej jest wysadzić troszkę więcej roślin bo outdoor to loteria w jednym sezonie sadziłem podobnie na otwartej przestrzeni jak ty i 30 krzaków coś o***ało zanim urosło albo ja miałem akurat takiego pecha.

Pozdro :)
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
Ok, dzięki za rady. Spróbuję coś jeszcze znależć w tym tygodniu, a jak się nie uda to posadze tu. Najgorsze jest jednak to, że utrzymuje się woda i teren jest stosunkowo mokry w najlepszym przypadku woda stoi na 20 cm, raczej wolałbym sadzić w ziemi niż w donicach dlatego zastanawiam się nad kopcami myślicie, że to wypali i ile ziemi będę musiał dokupić na 1 roślinkę ? Niedługo będę zamawiał też (nawozy-ile litrów powinienem zakupić dla 12 roślinek ), mikoryzę,odstraszacz zwierzyny i może hydrożel bo będę musiał zostawić roślinki bez opieki na 1 miesiąc, więc jeżeli znacie jakieś produkty godne polecenia to dajcie linka. A jeszcze takie pytanko czy jak stosuje mikoryzę to mogę stosować nawozy czy to jakoś szkodzi oraz do kiedy można kiełkować odmiany pełnosezonowe?

---------- Post Zaktualizowany 21:42 ---------- Data pierwszego postu 20:25 ----------

Znacie jakąś fajną sative bo narazie najlepszy wydaje mi się shaman
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Ja jak szukam miejscówki to kieruję się tym aby nie było otwartych przestrzenii żeby roślinki były zamaskowane przynajmniej do wysokości 1,5m w krzakach trawach krzewach i tym podobnych aby nie było ich widać
spoko rada sam mam ogromny problem choc cos czuje ze dzis cos znalazlem (1-szy outdoor)


co do mikoryzy i nawozów to te mineralne mogą zabic mikoryze a te organiczne typu biohumus (nie forte bo on jest mineralnoorganiczny) to sie za***iście lubią z mikoryzą. ale to nie jest tak ze jakas reakcja ci sie wytworzy i roslina umrze tylko mikoryza padnie i roslina przestanie z niej czerpac korzysci.
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
spoko rada sam mam ogromny problem choc cos czuje ze dzis cos znalazlem (1-szy outdoor)
Wyślij zdjęcie

---------- Post Zaktualizowany 15:41 ---------- Data pierwszego postu 15:40 ----------

ja jeszcze lece czegoś szukać jak znajde to wstawie zdjęcia i proszę o odpowiedż na moje powyższe pytania
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół