nasiona marihuany

[KOMKURS][JBL][Capsicum spp.] Rzul ma najżulszego [-~~~]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Witka!

Skromny growlog na potrzeby konkursu i dla motywacji.

Konkursowe pestki wrzucone do wody w dniu... eee... chyba napisałem w wątku konkursowym kiedy. Trochę przykisiłem je w kieliszku z wodą, później przykisiłem na wacikach, przez co byłem zmuszony do wyrywania ich, kilka nie przeżyło. Finalnie zostało dziewięć sztuk.

Dodatkowo cztery sztuki white fatali, trzy czech black w doniczkach i ze trzy razy tyle w mini szklarence czeka na rozpikowanie. Wysadzane były równo.

Ponadto kiełkowałem kilka sztuk gorongonga, dorset naga i tsb, ruszyły te ostatnie. Aktualnie osiem ukazało się ponad ziemią jakieś dwa dni temu.

A, no i byłem ostatnio na jarmarku i kupiłem sobie sadzonki ziół.

Plan jest taki, że zostawię sobie po jednej/dwóch/trzech sztuk każdej odmiany, resztę rozdam znajomym.

Większość wyląduje w gruncie, white fatali i jlc będą tez w opcji parapetowej.

A i widzę, że nawet oplątwa się załapała do zdjęcia.

100_1678.JPG


100_1674.JPG


100_1675.JPG


100_1676.JPG


100_1677.JPG





Następny update po Zimnej Zofii.

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jestem na wlosciach, coś mi o***alo dwa Scorpiony i pokiereszowalo White fatali. Wrzucę później foty.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
:rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:

Zaniechałem walki w konkursie ze względu na to, że grunt okazał się niewypałem, JLC dostały po piz**ie, white fatali i scorpiony tez, Czech Blacki rosną jedynie dzielnie i sobie powoli owocują. Reszta mocno w plecy. Na szczęście sytuację ratuje moje skromne korytko o które sumiennie dbam. Tu JLC mają się dobrze i jakoś na dniach zaczęły kwitnąć i zawiązywać owoce. White Fatali również, widzę nawet, że scorpiony zawiązują już kwiaty.

Ziemia z poprzedniego grow im służy, pozostałości po biotabsach i mikroyza służą im. Ponadto podlałem raz nie rozrobionym fiszmixem i powykręcało, ale jak to przepaliły to wystrzeliły. :D
Ostatnio ukręciłem herbatkę kompostową ale czegoś dałem za dużo, zarówno na papryczkach jak i konopiach wyskoczyły podobne plamy na liściach. :crazy:

Chciałbym podziękować pewnemu koledze za to że namówił mnie do upa, to dla Ciebie. :oops:

100_0268.JPG


100_0271~0.JPG


100_0270.JPG


100_0272.JPG


100_0273~0.JPG


100_0276~0.JPG



[/B][/U][/I]
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Tak wyglądają owoce pałowania się z mikoryzą i całą znienawidzoną organiką. Może jakbym miał całą szklarnię to poleciałbym w hydro... :confused:

normal_100_0305.JPG


normal_100_0306.JPG

 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
a tak bez pałowania się z mikoryzą, podlewane samo wodo, czasem gnojówka z pokrzyw :crazy:

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jak na pół dnia słońca to całkiem spoko idą, w szczególności że owoce zaczęły się wykształcać z 2 tygodnie temu. Zacier, myśle że w gruncie nie trzeba szczepić mikoryzy, chyba że czymś wyjawiłeś glebę przed sadzeniem. :p
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Pewniee, że nie trzeba, szczególnie, że co rok mieszam ze świeżym kompostem.
Tak tylko sie drocze :dance:
Chociaż w donicach mam podobne a tam tylko zwykła ziemia do warzyw.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie mam 50 krzakow w gruncie i 50 w donicach jak Ty, więc sobie mogę pozwolić na palowanie się w mikrokorytku. :D

Rośliny za***iście popie****ają w ziemi z poprzedniego grow, pewnie rośliny nie wyjadly całych biotabsów. Teraz leje co drugie podanie biopk bo mam taką dużą butelkę że na ten mój mikrobox to za 5 lat bym wyzerowal.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół